Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam troche czasu wiec wziąłem sie za klase S. Mam juz pozaliczane wszystko oprócz ostatniego eventu i musze powiedziec ze troche sie zdenerwowałem bo wkoncu dojechałbym 2 ale oczywiscie ktorys z samochodów za mna wbił mi sie w dupe i dostałem karę 4,5 sekundy przed ostatnim zakrętem... Oj panowie z PD musza jeszcze nad paroma rzeczami popracować...

Odnośnik do komentarza
Obniż go na max i daj toe front -25, a out -15. Jak nie możesz go opanować to włącz TSC i ABS (1 wystarczy). A jak to nie pomoże to załącz standarta.

 

Wielkie dzięki. Mam nadzieję że to pomoże. :(

 

ja ta trase przejechalem(w koncu) lotusem i to na zloto. obnizylem zawieszenie na maxa. moca na maxa, waga na minimum oraz aerodynamike na maximum. auto wtedy trzyma sie bardzo dobrze podl i wchodzi idealnie w zakrety:)

 

Czemu nie zadałem tego pytania wcześniej. :lol: Wywaliłem 300 000 na Forda GT LM i lipa. Mogłem uzbierać na F40. Dzięki panowie za pomoc.

Edytowane przez Wihajster
Odnośnik do komentarza

Ja pirwszy wyścig z klasy 700 zaliczylem mine\s skyline co prawda tylko brąz ale za poprawianie wezme sie po ukończeniu wszystkich eventów. Za to ten ostatni wyścig śni mi się po nocach, jak ja mam to zrobić! Spróbuje tak jak wy lotusem, ale myśląc logicznie skoro skyline da radę na fuji to na suzuce też powinien...

Odnośnik do komentarza

4 miejsce w rankingu na reverse HSR, profesional, Mazda rx-7 na drift trial. Może nie za bardzo imponujące osiągnięcie ale i tak jestem dumny :). Grift w gt5p jest świetny, za(pipi)iście czuć samochód. Prawie tak samo jak w realu - parking przed Ikeą mój civic i śnieg :). Co do lotusów to już wcześniej pisałem że są najlepsze. IMO trochę PD dało dupy z tym. Zrozumiałbym gdyby elise 111R skopał dupę imprezie, lancerowi, TTce czy 350Z ale żeby mine's r34, ferrari f430 czy nawet f40 było gorsze!!?! Coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Co do lotusów to już wcześniej pisałem że są najlepsze. IMO trochę PD dało dupy z tym. Zrozumiałbym gdyby elise 111R skopał dupę imprezie, lancerowi, TTce czy 350Z ale żeby mine's r34, ferrari f430 czy nawet f40 było gorsze!!?! Coś jest nie tak.

Liczy się stosunek mocy do masy, a nie sama moc. Lotusy zawsze były bardzo lekkie, więc nie potrzebowały tak mocnych silników jak Ferrari. W ogóle to Wihajster pisał o wersji stuningowanej, która ma zapewne jeszcze korzystniejszy stosunek mocy do masy. Dodatkowo Elise ma bardzo krótki rozstaw osi co sprawia, że samochód jest bardzo zwinny i świetny w wolnych zakrętach. Minusem jest właśnie to, że gdy gwałtownie puści się nogę z gazu tył zaczyna uciekać.

Odnośnik do komentarza

Odpowiem na kilka ostatnich postow :)

 

Tak te filmy z GT TV sa juz na plycie.

W online nie ma jeszcze lobby ale za jakis czas ma byc. Poki co jednak online to IMO poraka :)

W Prologu nie ma skrzyni polautomatycznej znanej z GT3 i GT4.

Co do zlota Cappucino to... na standard nie powinno byc problemu. Trzeba tylko dobrze wykorzystac przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Co do lotusów to już wcześniej pisałem że są najlepsze. IMO trochę PD dało dupy z tym. Zrozumiałbym gdyby elise 111R skopał dupę imprezie, lancerowi, TTce czy 350Z ale żeby mine's r34, ferrari f430 czy nawet f40 było gorsze!!?! Coś jest nie tak.

Liczy się stosunek mocy do masy, a nie sama moc. Lotusy zawsze były bardzo lekkie, więc nie potrzebowały tak mocnych silników jak Ferrari. W ogóle to Wihajster pisał o wersji stuningowanej, która ma zapewne jeszcze korzystniejszy stosunek mocy do masy. Dodatkowo Elise ma bardzo krótki rozstaw osi co sprawia, że samochód jest bardzo zwinny i świetny w wolnych zakrętach. Minusem jest właśnie to, że gdy gwałtownie puści się nogę z gazu tył zaczyna uciekać.

 

Dokładnie! Weźmy takiego Ariel Atom'a. Tam jest silnik od Hondy Civic 2.0 tylko że dodana turbina a auto dzięki niskiej masie (około 500 kg) ma osiągi lepsze od Enzo, czy F50 i innych super samochodów. Stosunek mocy do masy gra pierwsze skrzypce i tutaj Lotus nie ma sobie równych w GT5:P.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...