Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

jest już na psstore, na złość im dzisiaj nie kupię....

-------------------

żartowałem. poduścili mnie i kupiłem (mam aż 2%)

-------------------

bardzo ładnie leci, mam już 20% - chociaż tu się postarali i serwery im może nie padną.

Edytowane przez dmk
Odnośnik do komentarza

No tak, zamowilem w sklepie Ultima juz jakis czas temu. Teraz na stronie z gra widnieje napis:

Uwaga pierwsza dostawa została sprzedana! Kolejna w połowie tygodnia.

Mam tylko nadzieje, ze zalapalem sie na pierwszy rzut i gra szybko do mnie dotrze. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Jak jest z tymi filmikami wkońcu ? Mam GT5:P na BD i w GT TV mam dostępny jeden filmik - INTRO :) Więc bogato nie jest, a tu widzę opinie, że jest z 5 :D Nie wiem już oco kaman ;)

 

Pozdro

 

 

ale nie masz dokumentu o gran turismo(podobno miało być coś takiego)?

 

Czytając disclaimer nie zauważyłem informacji jakoby wersja store była uboższa więc może różnica jest faktycznie tylko w braku intro.

Odnośnik do komentarza
Jak jest z tymi filmikami wkońcu ? Mam GT5:P na BD i w GT TV mam dostępny jeden filmik - INTRO :) Więc bogato nie jest, a tu widzę opinie, że jest z 5 :D Nie wiem już oco kaman ;)

 

Pozdro

 

 

ale nie masz dokumentu o gran turismo(podobno miało być coś takiego)?

 

Czytając disclaimer nie zauważyłem informacji jakoby wersja store była uboższa więc może różnica jest faktycznie tylko w braku intro.

 

"Nima" dostałem tylko normalną wersję pudełkową z 1 BD z grą.

Odnośnik do komentarza

Na str Ultimy w moim profilu zamowienie GT5 z pozycji 'w trakcie ze stanem "potwierdzone"'(or sth) przeszlo na wyslane ze stanem 'zrealizowane'(cos w tym stylu :) ). Zamowienie zlozylem w niedziele... jesli dobrze rozumiem to ja sie zalapalem na pierwszy rzut wiec jesli ktos zamowil przede mna to raczej tym bardziej sie zalapal... Mam nadzieje ze jutro w koncu zagram.

Odnośnik do komentarza
Wie ktos moze jak wyglada rozgrywka ONLINE na LiveBox'ie 512 ?? starczy mi to do scigania ?? bo zastanawiam sie nad Prologiem ;) glownie dla online wlasnie :)

Raczej będzie za mało, sam mam 1,5mb i czasami mi laguje.

YETI nie strasz chlopaka. Jezeli laguje ci na 1,5 Mbit to raczej nie jest to wina twojego lacza. Albo masz lacze z d... i tak naprawde tego 1,5 nie osiagasz. Tylko nie mow ze to jakas radiowka albo siec osiedlowa bo to by wszystko wyjasnialo.

 

BTW. Alec nie martw sie bedzie dzialac :D

Odnośnik do komentarza
Wie ktos moze jak wyglada rozgrywka ONLINE na LiveBox'ie 512 ?? starczy mi to do scigania ?? bo zastanawiam sie nad Prologiem ;) glownie dla online wlasnie :)

Raczej będzie za mało, sam mam 1,5mb i czasami mi laguje.

YETI nie strasz chlopaka. Jezeli laguje ci na 1,5 Mbit to raczej nie jest to wina twojego lacza. Albo masz lacze z d... i tak naprawde tego 1,5 nie osiagasz. Tylko nie mow ze to jakas radiowka albo siec osiedlowa bo to by wszystko wyjasnialo.

 

BTW. Alec nie martw sie bedzie dzialac :D

łącze mam dobre ;P Najlepiej bedzie jak ktos przy 512 sprawdzi czy gra laguje... a bedzie lagowała ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...