Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystkie tematy są ogólno dostępne.

 

Pierwszy raz spotykam się z tym,że jakieś tematy wymagają specjalnych uprawnień.Dlaczego tak jest?Tym bardziej,że jest to forum poświęcone tematyce gier o tej strony czysto rekreacyjnej.Nie spotykają się tutaj graficy komputerowi aby pogadać o nowych narzędziach w tworzeniu tylko zwykli(mniej lub bardziej;)) gracze.

Odnośnik do komentarza

To forum jest tu 8 lat. A Ty jesteś tu 3 dni. Więc przestań się dziwić i zaakceptuj je takim jakim jest, bo Twoje narzekania i zdziwienia niczego nie zmienią, ponieważ dobrze jest jak jest. Jak się rozgościsz, to może się przekonasz.

I proszę, zacznij stawiać spacje po znakach interpretacyjnych, bo patrzeć na to się nie da.

Nie próbuje nic zmieniać.Ja tylko pytam:thumbsup:.Ale skoro nie potrafisz mi odpowiedzieć...:whistling:

 

Co się zaś tyczy odstępów to robię je tylko tam gdzie jest to niezbędne.Używam znaków interpunkcyjnych,każde zdanie zaczynam z dużej litery,piszę używając pełnej gamy polskich liter i to wystarczy aby bezbłędnie rozczytywać moje posty.A posty są do czytania a nie do patrzenia.A,że reszta robi odstępy...To tak jak z piractwem.Wszyscy piracą a ja nie.Wszyscy spożywają alkohol w miejscach publicznych-ja nie.Wszyscy srają swoimi psami i nie zbierają-ja zbieram.Ktoś może to nazwać non konformizmem albo powiedzieć,że jestem oporunistą.Ja wolę określenie normalny:)

Odnośnik do komentarza

QuadraxiS, nie wszystkie fora poruszaja tematyke gier. Czesc z nich, znaczna czesc dotyczy bardzo odleglych tematow. Sa prowadzone w waskim gronie uczestnikow. To fora prywatne i dostep do nich uzalezniony jest od osob, ktore takie fora prowadza.

Co wiecej. Istnieja rowniez fora ukryte. Dostep do nich funkcjonuje na podobnej zasadzie jak fora prywatne. Tyle, ze uczestnicy takich for ukrytych nie chca aby nawet byly one widoczne dla wiekszej grupy osob.

Odnośnik do komentarza

QuadraxiS, nie wszystkie fora poruszaja tematyke gier. Czesc z nich, znaczna czesc dotyczy bardzo odleglych tematow. Sa prowadzone w waskim gronie uczestnikow. To fora prywatne i dostep do nich uzalezniony jest od osob, ktore takie fora prowadza.

Co wiecej. Istnieja rowniez fora ukryte. Dostep do nich funkcjonuje na podobnej zasadzie jak fora prywatne. Tyle, ze uczestnicy takich for ukrytych nie chca aby nawet byly one widoczne dla wiekszej grupy osob.

Pięknie :good2:.Ale to forum porusza tematykę gier mam rację?Nie bardzo więc rozumiem o czym do mnie rozmawiasz.Nie jest też prowadzone w wąskim gronie.Nieważne...Chciałem tylko wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić,aby mieć pełen dostęp do tego forum.:)

Edytowane przez QuadraxiS
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz dostep do wiekszosci dzialow, w tym do wszystkich traktujacych stricte o grach. Tam cie nikt nie ogranicza. Nie dostaniesz jednak dostepu do dzialow w ktorych dyskusje prowadzone sa przez administracje. Nie dostaniesz tez tak prosto dostepu do dzialu, w ktorym dziewczyny we wlasnym gronie rozmawiaja o wlasnych tematach. Nie dostenisz tez w prosty sposob dostepu do kilku innych zakamarkow forum. Pogodz sie z tym.

Odnośnik do komentarza

Masz dostep do wiekszosci dzialow, w tym do wszystkich traktujacych stricte o grach. Tam cie nikt nie ogranicza. Nie dostaniesz jednak dostepu do dzialow w ktorych dyskusje prowadzone sa przez administracje. Nie dostaniesz tez tak prosto dostepu do dzialu, w ktorym dziewczyny we wlasnym gronie rozmawiaja o wlasnych tematach. Nie dostenisz tez w prosty sposob dostepu do kilku innych zakamarkow forum. Pogodz sie z tym.

W porządku rozumiem :thumbsup:.Tylko nie rozumiem dlaczego laseczki jeśli chcą pogadać o facetach albo o najlepszych cieniach do powiek nie mogą sobie znaleźć odpowiedniego forum :kiss::D.Admini chcą między sobą pogadać..to jeszcze można zrozumieć,ale reszta?

Odnośnik do komentarza

Nie, bo to forum już od dawna przestało traktować wyłącznie o grach i są tutaj poruszane wszelkie możliwe tematy, a część z nich, ze względu na swój charakter, albo z woli zainteresowanych jest przeznaczona wyłącznie dla ich oczu. Do jednych można się dostać z czasem zyskując zaufanie lub wykazując odpowiednie predyspozycje bądź wiedzę, do innych nawet najstarsi górale nie mają wstępu i nic tego nie zmieni.

Gadasz z sensem w innych tematach, ale tutaj się uczepiłeś jak rzep psiego ogona. Taka jest struktura tego forum i zaakceptowałeś to stawiając ptaszka przy regulaminie.

A kto się czepia,ja? :blush::flag_of_truce: Po raz kolejny podkreślam,że tylko pytam i nic nie chcę zmieniać.Dziwią mnie po prostu pewne zasady i to wszystko.Rozumiem,że ktoś chce pogadać o czymś kompletnie nie związanym z głównym tematem,ale moim bardzo skromnym zdaniem to tworzy na starcie podział na tych godnych i nie godnych uczestniczenia w dyskusji.Mógłbym jeszcze rozwinąć tę myśl,ale to zdaje się kompletnie nie mieć sensu więc dam sobie spokój.

I dziękuje za uświadomienie :thanks:.Swoją drogą ciekawi mnie co to za tematy do których nie mają wstępu nawet jak ich nazwałeś"najstarsi górale".

Edytowane przez QuadraxiS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Owiec - Marcin Wlazło (owiecpl@tlen.pl/Tlen)

to wez sie spytaj w pytaniach czemu nie wczytuje mi, ani forum, ani ps3site na zadnym kompie w domu, czy jest mozliwosc ze mam jakiegos magicznego bana na ip czy cholera wie co

 

18:52:49 Owiec - Marcin Wlazło (owiecpl@tlen.pl/Tlen)

od wczoraj rana cos jest nie tak ;/

Odnośnik do komentarza

też mi nie działało od 2 dni

 

o co chodziz tym UPC ? nie rpzyszlo mi w zadnym razie do głowy ze to moze byc wina usługodawcy netu, ale patrze na tematy że ludzie ostatnie 2 dni pisali normalnie, i sie zdziwilem..

 

co sie stalo? czy nastpenym razem mozna jakoś atakowac upc zeby to naprawili?

Odnośnik do komentarza

UPC mial jakis problem w wezle wymiany danych. Nikt z poziomu UPC nie mogl dostac sie na nasz serwis PPE, forum i kilka jeszcze innych rzeczy. Sklep, nasza poczta i jeszcze kilka innych rzeczy sa umieszczone na serwerach u innych providerow.

Jesli sytuacja sie powtorzy (choc to dosc niezwykle zdarzenie) to uderzajcie do swojej kablowki z reklamacja.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie, otóż jak czytam jakiś temat na forum zawierający kilka stron to zawsze u góry mam pierwszy post z pierwszej strony. Też tak macie? Wydaje mi się że na komputerze stacjonarnym tego nie miałem, ale nie mam już jak sprawdzić tego.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...