Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

to taka sprawa: pół życia używałem internet explorera , jednak po ostatnim formacie cos sie we mnie wypaliło i na firefoxa postanowiłem sie przesiąśc xd

 

i spoko, to fajna przeglądarka jednak xle mi forumek z nią działa (tylko i wyłącznie , przynajmniej z odwiedzanych przeze mnie stron) , czasem (rzadko ale wqurwia) otwiera mi strone w ten sposób , ze połowa (ta górna ) jest cała czarna.

 

OCB, brakuje mi czegos na kompie czy jak?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a bys sie zdziwił, miałem i tam ponarzekać ale se dałem na wstrzymanie:pppp

 

Mój odnośnik

 

 

wyskakuje mi cos takiego. wiem , ze nie jest to z forumka - ale na forumku dzieje mi sie cos takiego własnie. Screen jest z tematu o fifie , kolo dał odnosnik do swojej strony . Jak mniemam mam cos nie zainstalowane na kompie , nie znam sie za bardzo, miałem format i pewnie mi czegos tu brakuje

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

3.6.4

 

 

dodam jescze , ze dzieje sie tak nieregularnie, czasem moge korzystac z forumka bezstresowo (czarny pasek wyskoczy raz na dziesiątki klikniec) , czasem zas pojawia sie non stop O o

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mam wniosek formalny :P

 

Na forum jest wiele osób, które mają combo PS3/X360 i chcą mieć oba gamercardy w podpisie. Jest pewna strona: http://exophase.com/gamercards/ na której można sobie ustawić kartę z wynikami z PS3 i X360. Jest tylko jeden problem, jest o 5 pixeli (jeśli dobrze pamiętam) za duża i nie można jej ustawić w podpisie. Chodzi o to by trochę zwiększyć możliwe rozmiary grafiki w podpisach na forum tak by się ona zmieściła.

 

Jedna grafika zamiast dwóch osobnych dla PS3 i X360. Myślę, że to dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale od kiedy do jasnej cholery na forum loguje się za pomocą... facebooka!? Bez zezwolenia na dostęp do swoich danych nie mogę się zalogować na swoje forumowe konto. Kategorycznie odmawiam dostępu do jakichkolwiek danych osobistych (oprócz specjalnych sytuacji miejsc PT) na tym forum (po akjach jakie tutaj już się działy). Jak się zalogować normalnie?

 

(Próbowałem się zalogować na moim drugim komputerze, na pierwszym mam autologowanie od hoho.)

 

Serio jest to tak potrzebne? Naprawdę wszyscy tego chcemy, aby facebook właził w każdą możliwą szczelinę? Tego za wiele ostatnio, telefony z przyciskiem do facebooka, facebook jako zaleta każdego mobilnego urządzenia, firmy nawet tworzą strony na facebooku, zamiast na własnej domenie, nawet się na swoje ukochane forum nie można bez tego gów,na zalogować. Aż chce się soczyście przeklnąć, by to podsumować. Ale to już rozmowa na inną okazję.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo, ale od kiedy do jasnej cholery na forum loguje się za pomocą... facebooka!? Bez zezwolenia na dostęp do swoich danych nie mogę się zalogować na swoje forumowe konto. Kategorycznie odmawiam dostępu do jakichkolwiek danych osobistych (oprócz specjalnych sytuacji miejsc PT) na tym forum (po akjach jakie tutaj już się działy). Jak się zalogować normalnie?

 

(Próbowałem się zalogować na moim drugim komputerze, na pierwszym mam autologowanie od hoho.)

 

Serio jest to tak potrzebne? Naprawdę wszyscy tego chcemy, aby facebook właził w każdą możliwą szczelinę? Tego za wiele ostatnio, telefony z przyciskiem do facebooka, facebook jako zaleta każdego mobilnego urządzenia, firmy nawet tworzą strony na facebooku, zamiast na własnej domenie, nawet się na swoje ukochane forum nie można bez tego gów,na zalogować. Aż chce się soczyście przeklnąć, by to podsumować. Ale to już rozmowa na inną okazję.

 

Mozesz ale nie musisz logowac sie z konta FB. Mozesz ale nie musisz logowac sie calkowicie "po staremu". Twoje dane osobowe i tak juz dawno zostaly sprzedane :diablo: wiec o co to halo.

 

czy tylko mnie wylogowuje po ~10-20 min. mimo zaznaczenia "zapamietywania" ?

 

Nie. Wykasuj sobie wszystkie ciastka forum a pozniej zaloguj ponownie.

Odnośnik do komentarza

Co racja to racja Fenix, i tak już facebook za dużo o mnie wie, ale co zrobić -_-. Chce uniknąć dalszej utraty prywatności. Jak zalogować się po staremu? Po kliknięciu logowania zawsze mnie przekierowuje na stronę facebooka, po kliknięciu "nie zezwalam" strona się tylko odświeża (to trochę jak iluzja wyboru w starych jRPG - "Chcesz udać się na wyprawę?" - "Tak." - "Daj mi jeszcze chwilkę" :P).

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Co racja to racja Fenix, i tak już facebook za dużo o mnie wie, ale co zrobić -_-. Chce uniknąć dalszej utraty prywatności. Jak zalogować się po staremu? Po kliknięciu logowania zawsze mnie przekierowuje na stronę facebooka, po kliknięciu "nie zezwalam" strona się tylko odświeża (to trochę jak iluzja wyboru w starych jRPG - "Chcesz udać się na wyprawę?" - "Tak." - "Daj mi jeszcze chwilkę" :P).

 

Kliknij w lewą cześć linka z logowaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...