Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, panowie :). Ledwo zaktualizowaliśmy, a już chcecie 20 theme'ów i sto wtyczek. Jak tylko uda się znaleźć sensowną skórkę od razu dogramy. Nie ma sensu wrzucać pierwszego lepszego.

 

bym Cie zacytowal stona ale na mobilnym nie mozna :P

 

przed aktualizacja na kazdym urzadzeniu mozna bylo miec rozne skiny..

bezsens

 

Hmm, u mnie chyba zmieniało skina na wszystkich urządzeniach. Tak czy srak pewnie będzie to wszystko poprawione.

Odnośnik do komentarza

czysczenie ciasteczek o ponowne logowanie nie przynosi skutku. Arabski czarodziej zepsuł forumka na dobre

mimo, że nie lubię araba... to nie jest jego wina, wyszła większa aktualizacja do IP Board, w której mogą znaleźć się jakieś błędy

 

adminowi proponowałbym wyłączyć wersje mobilną na jakiś czas, powinno być w ustawieniach themesów

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Ładnie to wszystko wygląda, dobra robota. Drobne zastrzeżenia mam jedynie do czcionki postów, która wydaje mi się za duża. Ale to może "wina" linuksa, który ma nieco inne czcionki niż winda.

Odnośnik do komentarza

wczoraj funkcjonalnośc forum oceniałem na 70- 80% , dzis jest to 10-20 %. Idzie ku lepszemu, trzeba przyznac.

 

I nie ma nawet jak dac emotki klasycznej- czyli "pottera" bo komórkowa skórka nie ma nic, zero, normalnie jakby forumka kononowicz zaatakował

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Wiadomo, tak jest w przypadku każdej zmiany interfejsu. Na początku prawie nikomu się nie podoba, po jakimś czasie wszyscy są zachwyceni. Przerabialiśmy to w przypadku m.in. Last.fm czy Facebooka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...