Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Pierdzielisz bez sensu. Plusy i minusy miały by sens na anonimowym forum, gdzie nie wiesz kto co napisał. Wtedy możesz obiektywnie ocenić treść. Tutaj nie ma na to rady. Ja dostaję minusy, bo jestem zbyt za(pipi)isty; Rozi, bo jest gruby; Figlarz , bo jest mistrzem sucharów i nawet jak napisze coś mądrego, to i tak jest to traktowane jak suchar; Figaro, bo ma nick podobny do Figlarza lub jest jego alterkontem. And so on and on.

A jak chcesz plusika, to zrób przeróbkę zdjęcia dżejdżeja w której doklejasz mu wielkiego, czarnego kutasa. Z Rozim się udało, to i z PapaMasterem się uda.

 

 

no tylko, ze dostałes za tego posta 3 plusy - sam wiec widzisz , ze nie ejst tak ze dostajesz minusy z automatu

 

 

kiedy forumek zacznie wyrabiac bo na razie ludzie non stop klikają kilka razy na "napisz" i im dubluje albo potraja posta

Odnośnik do komentarza

Statusy statusy. Te Wasze statusy. Prosze. Pogrzebalem i dzialaja.

 

Dodane przed chwila. Zerknijcie do swoich profili. Na koncu macie dodana zakladke "stats". Przyjemnego ogladania.

 

A macie jeszcze jedno. Tylko, ze u mnie jakos nie bardzo chce dzialac. Wejdziecie do mojego profilu i .. uslyszycie. Albo i nie. Ja nie slysze choc widze, ze cos tam slyszec powinienem. Pogrzebcie sami w swoich profilach to zorientujecie sie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

A macie jeszcze jedno. Tylko, ze u mnie jakos nie bardzo chce dzialac. Wejdziecie do mojego profilu i .. uslyszycie. Albo i nie. Ja nie slysze choc widze, ze cos tam slyszec powinienem. Pogrzebcie sami w swoich profilach to zorientujecie sie o co chodzi.

sprawdzone na WebKit (Midori, Chromium Nightly, Arora), Gecko (Iceape, Iceweasel), Trident (IE), Presto (Opera) i natywnym KHTML (Konqueror) - nie działa; nie sprawdzałem na Safari ale wydaje mi się, że będzie tak samo jak na pozostałych webkitach.

  • Forum z niewiadomych przyczyn bardzo tnie na Midori co jest o tyle dziwne, że jest to jedna z najlżejszych przeglądarek. Dodatkowo ficzer odpowiedzialny za otwieranie obrazków zwyczajnie ją wysypuje.
  • Profile nie skalują automatycznie pod natywną rozdzielczość przeglądarki co w przypadku netbookowych res skutkuje rozjeżdżaniem się całości.
  • Ficzer odpowiedzialny za podglądanie plusów/minusów również nie działa jak należy. Nie ma możliwości oglądania własnych natomiast przy czyichś wyskakuje informacja o braku przyzwolenia.

 

no i znowu ostatni post na stronie i pewnie umknie uwadze administracji :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, w każdym razie w wielu przypadkach nie da się od teraz skopiować adresu wrzucanych obrazków (trzeba wejść w źródło albo w opcję odpowiadania na posta).

Druga sprawa : po otwarciu obrazka w osobnym "oknie" (przyciemnienie reszty forum), kiedy zjeżdżam coraz niżej, żeby ujrzeć całość, zjeżdża cała stronka. Wyłączam obrazek i jestem w połowie tematu Oo.

Nie mówię, że trza naprawiać, bo się pewnie nie da, po prostu zwracam uwagę na choojozę.

Odnośnik do komentarza

A macie jeszcze jedno. Tylko, ze u mnie jakos nie bardzo chce dzialac. Wejdziecie do mojego profilu i .. uslyszycie. Albo i nie. Ja nie slysze choc widze, ze cos tam slyszec powinienem. Pogrzebcie sami w swoich profilach to zorientujecie sie o co chodzi.

sprawdzone na WebKit (Midori, Chromium Nightly, Arora), Gecko (Iceape, Iceweasel), Trident (IE), Presto (Opera) i natywnym KHTML (Konqueror) - nie działa; nie sprawdzałem na Safari ale wydaje mi się, że będzie tak samo jak na pozostałych webkitach.

 

Dzieki za informacje. Wylaczone.

Odnośnik do komentarza

Druga sprawa : po otwarciu obrazka w osobnym "oknie" (przyciemnienie reszty forum), kiedy zjeżdżam coraz niżej, żeby ujrzeć całość, zjeżdża cała stronka. Wyłączam obrazek i jestem w połowie tematu Oo.

Nie mówię, że trza naprawiać, bo się pewnie nie da, po prostu zwracam uwagę na choojozę.

Podbijam kotleta. Szczegolnie uciazliwe jest to o czym pisze wyzej w "tablicy korkowej" gdzie wrzucane sa dlugie obrazki i po skonczonym czytaniu trzeba wjezdzac z powrotem na gore.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...