Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1252

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1191

  • Zwyrodnialec

    1112

Ludzie sporo komentują, że zawodnicy City odejdą. Nie wiem, jakoś nie czuję tego exodusu. Powód, o którym mówimy - Man City ma za dużo kasy - to też powód, dla którego jego gracze mają bajeczne kontrakty, na które stać tylko kilka klubów na świecie. 25-letni gracz nie ma co cisnąć na jeden sezon gdzie indziej, a 30-latków nikt nie kupi. 

 

Szczegóły całej sytuacji trochę jeżą włosy na głowie, to inna sprawa. Trochę niesamowite, że cały świat piłki w sumie przymyka oko na to, co jest ujawniane przy tej okazji. Ludzie częściej krytykują sam fakt, że wredne Araby mają bogaty klub i wydają na niego kasę, niż to, ile wskazuje na normalnie kryminalną działalność w celu przykrycia tego jako coś zgodnego z zasadami UEFA. 

 

 

 

W każdym razie. Tottenham gra. Podoba mi się ten tydzień, w którym wyniki odzwierciedlają w końcu to, jak wygląda ich gra. Spurs po przyjściu Mourinho mieli bardzo dobre wyniki, ale na tle Chelsea wyglądają jak ekipa z innej ligi. Co nie jest dla mnie oczywiście w tym momencie krytyką Mourinho - przed jego przyjściem było jeszcze gorzej. Ale ten klub nigdy przez dłuższy okres meczu nie wygląda jak lepsza ekipa od swojego rywala. A dziś - nie jak równa.

 

 

 

Ale to "ja nic nie widziałem" Mourinho po konferencji to klasyk za jaki fani go kochają mdr

 

svV8G2A.png

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A czemu by nie? Liverpool wygrał już 26 meczów - tyle samo, co legendarni "Invincibles" w najlepszym sezonie w historii Arsenalu. Manchester United w swojej historii wygrał najwyżej 28 meczów w sezonie.

 

To, co wydawało się przez tyle lat nieosiągalne, teraz osiągają... różne kluby. Chelsea pod wodzą Contego wygrała 30 meczów, potem Man City wygrało 32, a teraz Liverpool nie wiadomo jakie rekordy pobije.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Każda drużyna musi kiedyś przegrać, nawet taka maszynka Kloppa. Często musi przegrać właśnie z teoretycznym słabeuszem, kiedy spodziewamy się tego najmniej.
Bardziej zastanawia mnie fakt czy to nie jest jakiś większy kryzys Liverpoolu. Przegrali ale co ważniejsze zrobili to w kiepskim stylu, po rażących błędach obrony. Jak do tego dodamy przeciętną aktualnie skuteczność atakujących no i wtopę w LM to się zaraz okaże, że z tej LM przedwcześnie mogą odpaść. Z Atletico a nie Bayernem, Barcą czy PSG. Przynajmniej tytuł w kraju już sobie praktycznie zapewnili.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bartg napisał:

Raczej kupno jakiegoś dobrego piłkarza (Fernandes) pomogło. Swoją drogą Pogba to jeszcze piłkarz? Andre Gomes zlamał nogę i po 112 dniach wrócił do gry, a Pogba leczy się już z pół roku?


Kupno zdecydowanie pomogło, specjaliści pieją z zachwytu nad rozgrywającym, z Schlesem na czele a jego trudno zadowolić. Bez Fernandesa takich fikuśnych goli jak pierwszy byśmy nie zobaczyli.
Ale poprzednie zwycięstwa nad City były jeszcze przed Fernandesem więc OGS ma patent na Pepa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...