Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Panowie zycie jest prze(pipi)ane ja juz nie mam sily zyc kibicować mam wy(pipi)ane na te United (pipi)a zjabelaem sie mam wy(pipi)ane (pipi)a na każdego wychowanka ty wszystko mnie w(pipi)ia juz bedzie wylew bedzie wylew podjerzewam ze bedzie magik za 2 kolejki ale za nim kiedys zrobie Enke kiedys to powiem do kibiców United zeby sie nie martwial bo niech zrobi to samo co ja bo to kibicowanie nie ma sensu dzieki wariacie trzymaj sie tam zeby Ole ci nie wystawił Shawa na lewej obronie znajdz tam jakiego solidnego LO bo mimo ze tam za 20 milionów czy ile ale wiesz no trzeba (pipi)a bo to jest przymus bo Ole wrzuci tam Shawa sluchaj chodzilem na scouting Snacho do Bundesligi tamtego sezonu, obejrzałem w tamtym sezonie ze 1930 godziny powtórek ale to i tak sie nie oplacalo bo Woodward wynegocjuje Saara z Watford.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Kalel napisał:

Panowie zycie jest prze(pipi)ane ja juz nie mam sily zyc kibicować mam wy(pipi)ane na te United (pipi)a zjabelaem sie mam wy(pipi)ane (pipi)a na każdego wychowanka ty wszystko mnie w(pipi)ia juz bedzie wylew bedzie wylew podjerzewam ze bedzie magik za 2 kolejki ale za nim kiedys zrobie Enke kiedys to powiem do kibiców United zeby sie nie martwial bo niech zrobi to samo co ja bo to kibicowanie nie ma sensu dzieki wariacie trzymaj sie tam zeby Ole ci nie wystawił Shawa na lewej obronie znajdz tam jakiego solidnego LO bo mimo ze tam za 20 milionów czy ile ale wiesz no trzeba (pipi)a bo to jest przymus bo Ole wrzuci tam Shawa sluchaj chodzilem na scouting Snacho do Bundesligi tamtego sezonu, obejrzałem w tamtym sezonie ze 1930 godziny powtórek ale to i tak sie nie oplacalo bo Woodward wynegocjuje Saara z Watford.

Podobno jutro ogłoszą Alexa Tellesa i Cavaniego. Tylko co to da jak lamus za kierownicą. Pochettino wolny, oby Ole podziękowali, bo jak Chelsea pierwsza zwolni Franka to pewnie go sprzątnie.

 

26 minut temu, Bartg napisał:

 

Nie kojarze takiego meczu ever, Villa 3 gole po rykoszetach, gdzie szanaa na bramke byla minimalna xD

W PES-ie prawie w każdym meczu.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, malin1976 said:

Bramkarz bez znaczenia bo Lampard nie umie w obronie .

 

Na pewno w przypadku Kepy każda stracona bramka to od razu HAHA ALE FAIL. Jest w tym jednak sporo racji, chłop miał najwięcej wpuszczonych bramek w lidze gdzie się nawet nie ruszył, sporo łatwych przepuszczonych piłek. Druga strona medalu, że przeciwnicy się skumali, że w kierunku Kepy należy strzelać zawsze, stąd też wpuścił dużo bramek nie do obrony. Ale jednak nie da się go obronić, jakby to jakiś wychowanek był i w wieku 19 lat kazali by mu grać to może by go trema zjadła, no ale tutaj? 

Odnośnik do komentarza

Kepa był w fatalnym stanie od dawna i nie ma w tym nic przesady i z przyzwoitym bramkarzem mieliby trochę tych punktów więcej. Caballero zresztą też nic specjalnego już w tym wieku nie pokazuje.

 

Jedyne ciekawe pytanie to: kto jest teraz najgorszym podstawowym bramkarzem w lidze, bo szczerze z tego co widziałem, to najgorzej ostatnio grają ci, którzy mieli być najlepsi. Pickford to chyba popularny wybór na numer jeden wśród większości fanów, pięta Achillesowa idącego po tytuł Evertonu. Na razie ma jednak jeden plus w postaci udanego meczu z Tottenhamem. Nick Pope jeszcze niedawno był w mojej jedenastce sezonu, ale nie teraz... De Gea i Ederson też w sumie nic chyba nie obronili co by mogli, a i błędy były, dla mnie raczej top 5 najgorszych, przynajmniej jeśli chodzi o bronienie okazji.

 

 

Za to na dobry ruch faktycznie zaczyna wyglądać zdobycie Emiliano Martineza przez Villę. Przy wyniku 7-2 mało kto myśli o chwaleniu bramkarza, ale Martinez zalicza bardzo dobre występy i też jest ważny dla punktowych zdobyczy Aston Villi. Optymizm fanów Arsenalu raz potwierdzony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No wczoraj czekałem na fascynujący dzień, widząc, że zobaczę na boisku Kepę, Pickforda ORAZ Adriana. I żaden nie zawiódł. Niezwykła regularność. 

 

 

Pickford w sumie nieźle, choć niepewnie, obronił parę strzałów, ale i tak potwierdził się jako najgorszy bramkarz ligi - w sensie moralnym. Kurna no nie wiem co to był za mecz, a zwłaszcza ta sytuacja. Możliwe, że Van Dijk straci teraz cały sezon. Nie tylko jest szalenie ważny dla obrony, ale też nie ma w LFC wielu jakichkolwiek zmienników. Ten faul mógł dać Evertonowi tyle satysfakcji, że Liverpool może to kosztować ostatecznie tytuł mistrzowski. Zobaczymy.

 

Ogólnie nikt nie ma głowy do bronienia w tej lidze w tych trudnych czasach. Tylko Tottenham i Aston Villa, ale tylko czekam, ile to potrwa....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...