Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

Złote myśli bogacza :facepalm: To jakby Mirkowi szef zabrał grosza z 20-letniej wypłaty. 

 

 

"Jedno, co mnie zaskoczyło: wszyscy myślą o United jak o topowym klubie, jednym z najbogatszych i najpotężniejszych na świecie i gdy patrzyłem na to z zewnątrz to też mi się tak wydawało. Gdy jednak już tam byłem to zetknąłem się z małą, zamkniętą mentalnością. Pewnego dnia, przed meczem, byłem z drużyną w hotelu. Byłem spragniony, więc otworzyłem mini-bar i wziąłem sobie sok owocowy. Zagraliśmy mecz i wróciliśmy do domu. Minęło trochę czasu. Przychodzi mój pasek wypłaty. Normalnie na niego nie patrzę. Zwyczajnie robię to pod koniec roku, żeby zobaczyć, co się pojawiło, a co znikło. Wtedy, nie wiem czemu, byłem jednak ciekawy, sprawdziłem i okazało się, że zabrali mi jednego funta z mojej miesięcznej wypłaty. Poszedłem do kierownika drużyny: "Przepraszam, ale dlaczego oni zabrali funta z mojej pensji?". Spojrzał na mnie i powiedział: "To ten sok owocowy z mini-baru''. ''Chyba żartujesz, serio?". ''Nie. Tutaj jeśli coś bierzesz to za to płacisz". Jasne, ale nie poszedłem do hotelu z własnej woli. Nie byłem na wakacjach. Byłem tam dla Manchesteru. Jeśli muszę grać, a chce mi się pić to muszę się napić. Nie mogę wyjść na boisko odwodniony. Czy możecie w to uwierzyć? Jeden funt? Do czegoś takiego w życiu nie doszłoby we Włoszech. To są szczegóły, które robią różnicę i budują szacunek u piłkarzy. ~ Zlatan Ibrahimovic"

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Bielik said:

Ja chyba oglądałem od 70 minuty, największym wrogiem Arsenalu jest sam Arsenal, oni kompletnie nie potrafią rozgrywać piłki w obronie, praktycznie sami tworzyli sytuacje dla evertonu, a i tak musiało się skończyć na przebłysku graya bo everton gra równie daremnie.

 

Komicznie wyglądają próby rozegrania od tyłu White'a, Tomiyasu a zwłaszcza jak wszedł wczoraj Nuno Tavares zaczęły się futbolowe jaja. Arteta zapatrzył się na City, Liverpool, no ale nie ten materiał ludzki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...