Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1257

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1192

  • Zwyrodnialec

    1112

Newcastle będzie nowym klubem rafineryjnym? Jeden z ostatnich dużych klubów posiadanych przez Anglika ma zostać, według Times, lada dzień sprzedany Saudyjczykom.

 

 

Konsorcjum Public Investment Fund udało się podobno przekonać Premier League, że jest niezależne od rządu i będzie kierować klubem zgodnie z zasadami biznesu i że klub nie będzie po prostu marionetką rządu Arabii Saudyjskiej. Oczywiście, to tylko etykietka. Faktycznym szefem Newcastle będzie chyba po prostu główny władca Arabii Saudyjskiej, Mohammad bin Salman. Oczywiście, konsorcjum ma niewyobrażalnie dużo kasy i posiada mnóstwo różnych udziałów w każdej branży na całym świecie. Oczywiście, Arabia Saudyjska jest dla Europejczyka przerażającym krajem, a bin Salman nie ma oporów przymykać oko na tortury, egzekucje, zamykanie i znikanie wszelkich krytyków, demonstrantów oraz opozycji, itd.

 

 

Podobno Arabia dogadała się z Katarem w sprawie piracenia przez nich transmisji z BeIN, ale sytuacja między krajami nadal jest napięta, no i pytanie, jak to się może odzwierciedlić w lidze angielskiej. Ale według wszystkich mediów oferta zostanie zatwierdzona, a według niektórych może nawet jutro.

 

 

edit: "główny władca" trochę źle użyłem, oczywiście bin Salman nie jest królem Arabii Saudyjskiej, no ale jako pierwszy książę jest jakby premierem, powiedzmy że oficjalnie jest drugą osobą w państwie.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że Liverpool to jedna z najlepszych drużyn na świecie, ja naprawdę zdaję sobie z tego sprawę, ale poziom, jaki prezentuje Watford, jest po prostu ciężki do opisania. 

 

Ja nie wiem - jest sobota, pierwsze klubowe mecze po chujowej przerwie reprezentacyjnej, więc człowiek chce obejrzeć jakiś solidny mecz. Nie oczekuje, że Watford postawi się Liverpoolowi i będzie grać jak Barcelona Guardioli, ale to, co oni tu grają, to jest kurwa jebane gówno. 

 

Serio byłoby lepiej, gdyby takie drużyny w czasie sezonu były zawieszane i każda drużyna, z którą mają grać, dostawałaby automatyczny walkower. Człowiek przynajmniej nie oczekiwałby choćby grama przyzwoitości, bo prostu nie byłoby żadnego meczu. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Cicha historia tego sezonu to dla mnie fakt, jak słabo gra w piłkę Cristiano Ronaldo. Nie jest to jakaś specjalna krytyka - koleś jest wystawiany na szpicy w nowym klubie, ten klub czasami po prostu wygląda słabo, zresztą na szpicy dość cienko wyglądali ostatnio także Cavani czy Martial. Przynajmniej Cristiano nadal strzela sporo goli, ale geez, jak na swoją ogromną famę to słabo wchodzi w klub.

 

Nadal bym go może wystawiał, ale może nie naraz z Sancho, który też gra tylko za nazwisko. Ole chyba przesadza dając Sancho tyle minut. Chyba są inne metody, by wejść do zespołu i do formy. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, kto to wymyślił, ale dzisiaj są mecze dwóch najpopularniejszych klubów (albo 2 z Wielkiej Trójki) w Hiszpanii, Francji, Włoszech ORAZ Anglii.

 

 

Oczywiście Man United-Liverpool nie prezentuje się jako wyrównane starcie na boisku. Liverpool walczy z Man City i Chelsea o to, kto bardziej zdominuje rywali, a Man United zazwyczaj ciężko szarpie. ALE chłopcy Olego mają tendencję do stawiania się silniejszym. Może nie skończy się na 5-1?

Odnośnik do komentarza

W jednej ze śmieszniejszych historii roku, Nuno Espirito Santo - o którym zawsze Spurs mówili wprost, że zatrudnili go, bo nie udało się przekonać tych, których bardziej chcieli - zostaje zwolniony po 10 meczach.

 

Prawdopodobnie tym razem już naprawdę trenerem Tottenhamu zostanie Antonio Conte. Tak, wiem, że już kiedyś to pisałem... No ale tak donoszą źródła... 

Odnośnik do komentarza

'Trust The Process' przystojnego Baristy w końcu nabiera mocy. Po 3 kolejkach i 20 miejscu, na dzień dzisiejszy trzy punkty straty do TOP4. Gra nadal pozostawia wiele do życzenia, ale w trakcie meczów zaczyna pojawiać się coraz więcej fajnych momentów. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że Kanonierzy mają najmłodszy skład w Premier League, jestem cholernie ciekaw, jak to się rozkula do końca sezonu. Potencjał jest ogromny, to bez wątpienia. Pytanie, czy Arteta wyciągnie całą drużynę na wyższy poziom. Póki co na chłodno podchodzę do każdego ze spotkań, ale papa z ostatnich wyników zdecydowanie się cieszy.

 

Btw. Co ten Aron Ramsdale wyczynia na tej bramce o.O. Szok, że tak wielu hejterów, tak bardzo mogło się pomylić co do jego transferu. Gość póki co pokazuje taką grę, że Pickfordowi robi się gorąco.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

no tego Ramsdale'a to wyciągnął Arteta jak krółika z kapelusza, sam byłem sceptyczny co do tego transferu, a tu prosze miłe zaskoczenie. Azjata na boku też wygląda dobrze i w ogóle obrona Arsenalu zaczyna jakoś wyglądać i grać. Jeszcze odkurzył Kolasinacia, może coś jeszcze będzie z niego kto wie ? Ale, chyba tylko głownie żeby młody szkot miał rywalizację, ale jak jest zdrowy to gra dobrze.   

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.11.2021 o 00:46, Kaczi napisał:

no tego Ramsdale'a to wyciągnął Arteta jak krółika z kapelusza, sam byłem sceptyczny co do tego transferu, a tu prosze miłe zaskoczenie. Azjata na boku też wygląda dobrze i w ogóle obrona Arsenalu zaczyna jakoś wyglądać i grać. Jeszcze odkurzył Kolasinacia, może coś jeszcze będzie z niego kto wie ? Ale, chyba tylko głownie żeby młody szkot miał rywalizację, ale jak jest zdrowy to gra dobrze.   

 

Nie będzie nic z Bośniaka po prostu nikt go nie chciał wziąc nawet na wypożyczenie bo gość ma wysoką tygodniówkę, do rywalizacji z Kieranem jest Nuno Tavares, który tez nieźle się wprowadził do zespołu. Jestem ciekaw po jakiego napastnika ruszą bo Laca odchodzi za free i w styczniu już może szukać nowego pracodawcy. Ploty mówią o tym, że Arsenal jest gotów zapłacić Fiorentinie za Vlahovica. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...