Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1197

  • Zwyrodnialec

    1112

45 minut temu, ogqozo napisał:

My ledwo budzimy się z Sylwestra, a w Anglii już nastała pora na coroczne 0-5 Arsenalu z Manchesterem City, nie ma zmiłuj.

 

 

Jednak tradycja to tradycja. Po tym weekendzie, powinny być dwa tygodnie przerwy, ale może wciśnie się trochę meczów do odrobienia, bo nie wiem, co oni serio zamierzają z tym zrobić. W tym momencie niektóre zespoły mają już 3-4 zaległe spotkania.

Jak tam Twoje 0-5?:kaz:

 

Oby nie spuchnęli w drugiej połowie i z taką samą determinacją grali do końca. Jestem zachwycony tą pierwszą połową. 

Odnośnik do komentarza

Broniłem tutaj Lukaku i przyznaję się do błędu, to jednak jest debil. Co on odpierdala to głowa mała. Piękne słowa po transferze, ledwo przyszedł, niewiele pokazał, a już chce odejść, bo nie jest gwiazdą zespołu i gra nie opiera się na nim, jak w Interze. Najchętniej, jak najprędzej wróciłby do Interu, który - jak się okazało - radzi sobie bez niego całkiem dobrze. Był tam absolutnym liderem, ulubieńcem kibiców. Trzy największe kluby na świecie to dla niego obecnie Real, Bayern ORAZ Barcelona. xd Chciał odejść z Interu do któregoś z nich, ale że nie było takiego tematu to wrócił do Chelsea. Teraz nie przepadają za nim kibice obu klubów, mistrz.

 

E9aG8c6XsAYr_mN?format=jpg&name=large

 

To też oczywiście zdążył już zrobić. Komedia. Absurd

 

Odnośnik do komentarza

myślałem właśnie o tym dzisiaj, bo też pamiętałem jak Moldar na początku sezonu pisał, że Lukaku to najemnik i całuje wszystkie herby klubów, w których grał czy coś takiego; no gość zachowuje się jakby miał 13 lat, a i nawet kibice Interu, do których się tak podlizywał, wywiesili baner dający mu do zrozumienia, żeby spierdalal, hehe

 

a no i dla mnie nie ma żadnego zaskoczenia, że ludzie nadal wymieniają Barcelone w gronie trzech największych klubów świata, bo to nie zmienia się się ot tak, ze względu na kilka gorszych sezonów

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się teraz sprawdzać, ale zależy, co dokładnie powiedział: czy uważa Barcelonę za jeden z trzech NAJWIĘKSZYCH klubów, czy jeden z trzech obecnie NAJLEPSZYCH. No bo to jednak jest różnica, a sam instynktownie zasugerowałem to pierwsze. Jeśli tak, to OK, ale to i tak najmniej istotne.

 

OK:

 

Cytat

"When Chelsea contacted me it was a challenge for me. Also because it bothered me a lot to have ever won Premier League titles in 8 years. It was hard to turn down the chance to return to the Premier League in the club I support since I was a child”.

Cytat

"Last summer I went to talk to the Inter board and I asked for a new contract. I said: I'm 28, I wanted to plan my life in Italy with a new deal... but Inter said no. Maybe there wasn't the economic possibility. For me it was difficult to accept”.

Cytat

"Can we say that if Inter had offered me a new contract I would have stayed? “Yes (Romelu nods two times)”.

Cytat

“I’m always thinking about Milano, Milano, Milano... Inter fans are the best in the world. I love the city and the best moment of my career was at Inter. I am in love with Italy - I have Inter in my heart”.

Cytat

“Why was the honeymoon with Inter over? I've been a supporter of Chelsea since I was a kid, it's my favorite team. Then I went to Chelsea at 18 and it wasn’t working - so I always had that Chelsea mission/challenge in my head”.

Cytat

“There are 3 teams at top level: Barcelona, Real, Bayern. All the players dream of them, that's the truth. I thought I was going to one of those clubs after Inter".

"This didn’t happened and I said: there is only one club where I can imagine myself, it's Chelsea”.

 

To z tego wywiadu. On sam nie wie co mówi, chce zrobić dobrze obu stronom, żeby nie zostać na lodzie, a wychodzi zupełnie przeciwnie. Przecież ten cytat, że prawdopodobnie przyjąłby ofertę nowego kontraktu od Interu, a następnie, że odszedł z Interu żeby osiągnąć sukces w Chelsea...

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

491084770_Beztytuu.thumb.jpg.5797b1cc4a7f49857408a4fddd6f67b7.jpg

 

No nie wiem nawet co napisać. xd

 

Cytat

Lautaro był moim najlepszym kolegą z drużyny. Czy dołączy do mnie w Chelsea? Nie, on zostanie w Mediolanie, a ja wrócę. Milan? Juventus? Nigdy! Byłem zły na mojego agenta, gdy powiedział mi o Juventusie. We Włoszech od zawsze liczy się dla mnie tylko Inter. Rozmawiałem z nimi tylko wtedy, gdy nie miałem jeszcze oferty z Interu, a potem do końca czekałem z Zhanga. Powiedziałem w Manchesterze, że odmówiłbym, nawet jeśli oferta Juve byłaby wyższa od tej Interu.

Już będąc w United wiedział, że we Włoszech tylko Inter. :reggie: Jak to jest ameba. Jakie to jest żałosne.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Pogubił się chłopina we własnych wypowiedziach. Jakby odszedł na samym początku mercato to nikt nie miałby za złe. A tak, odszedł w najgorszym możliwym momencie, wręcz wymusił transfer i szybko trzeba było łatać ten brak. Finalnie wyszło to na dobre, średnio lubiłem taktykę opartą na Lukaku, teraz Inter gra ładną dla oka ofensywną piłkę, czego nie widziałem od wielu wielu lat, czy to wystarczy w tym sezonie, zobaczymy, brakuje jednak kogoś konkretnego do kończenia akcji.

Sam Lukaku w interze był liderem i gwiazdą we Włoszech, a teraz jest gdzie jest. Sam sobie winien.

Odnośnik do komentarza

Burnley znalazło ciekawy sposób na walkę o utrzymanie - przekładanie meczów. W tej chwili mają już 5 meczów zaległych po odwołaniu dzisiejszego (zaległego zresztą :yao:) meczu z Watford. Imho to już komedia jest, ja rozumiem covid, kontuzje, ale od czegoś jest drużyna rezerw czy młodzieżowe. Przecież to takie pole do manipulacji i symulowania urazów, że szok. Teraz powinno być tak, że Burnley niech gra zaległe mecze bez piłkarzy, których ewentualnie sprowadzi w zimowym okienku.

Odnośnik do komentarza

Niezły wał odwalił Liverpool w pierwszym meczu z Armatami. 

 

Cytat

Liverpool przed pierwszym meczem z Arsenalem otrzymał negatywne wyniki testów, co dopuszczało wszystkich zawodników do gry w Carabao Cup.

Następnie zamówiono powtórkę testów z innego laboratorium, poza wymogami federacji. Te testy w wykluczyły większość zawodników drużyny z uwagi na ich pozytywny wynik.

Dalsza cześć jest znana. Większość testów okazała się mylić. Zawodnicy po dwóch dniach wrócili do treningów.

via. The Athletic

Czy to nie kwalifikuje się pod walkower przypadkiem? :notbad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...