Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1257

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1191

  • Zwyrodnialec

    1112

Arsenal - 3 czerwony kartki w 4 ostatnich meczach :pawel: Wczoraj znowu nerwówka, ale ładnie dowieźli w 10  ostatnie 25 minut na cholernie trudnym terenie. W kontekście walki o TOP4 te 3 punkty to złoto.

 

W ogóle nie wiem, czy kiedykolwiek ktoś z was spotkał się z tak kuriozalna sytuacją? Martinelli otrzymał dwie żółte kartki w ciągu 10 s, gdzie ta pierwsza była już wymierzona akonto. Precedensowa sytuacja, ale chyba jednak dobra decyzja sędziego. Mimo wszystko przepisy w tej kwestii nie są do końca jasne i Arsenal prawdopodobnie będzie się odwoływał od decyzji sędziego.

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Niby skrojona ale jak zawsze Arsenal coś  pięknie spierdzieli. Ech bycie ich fanem przypomina jakiś patozwiazek. Myślisz że jest dobrze ale jak przypieprzy ci w gębę  z zaskoczenia to nie ma co zbierać. Przestałęm się łudzić. Może puchary będą. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kulusevski prawie rymuje się z Messi, przypadek? Co za gol.

 

 

Antonio Conte, jakże jestem zaskoczony, już robi ciągłą dramę: a to rozpacza że nie może wzmocnić składu na przyzwoity poziom, a to mówi, że "jeśli nie jestem wystarczająco dobry, by wygrać, to może powinienem odejść" itp. Zdaniem plotek z mediów, faktycznie odejdzie, ale jeszcze nie teraz, bo za wiele by to Tottenham kosztowało. 

 

Niemniej fakt jest taki, że jeśli Spurs wygrają zaległe mecze, to będą w zasięgu kilku punktów od top 4, co nie jest aż taką tragedią, jak by sugerował Conte, mówiący, że "tak grają skończymy na dwunastym, trzynastym miejscu". 

 

 

Mam jednak skojarzenia z ekipą Mourinho. Ten Tottenham lepiej wygląda z kontry, mając trzy wielkie talenty w postaci Kane'a, Sona i Kulusevskiego. Za Mourinho wygrali tak wiele meczów "nic nie grali, ale mieli dobrego bramkarza i Kane'a i Sona do wykończenia". Jednak jak rywal oddaje piłkę, jak Burnley, to Spurs męcą z nią na własnej połowie, skupiają się na bardzo bezpiecznych podaniach, a magiczna trójka z przodu nie ma wiele interesującego kontaktu z piłką. 

 

 

Nie mówię tutaj jednak o pracy Contego, bo to za wcześnie. Arsenal pod wodzą Artety niedawno wyglądał mizernie i defensywnie, a teraz gra już całkiem ofensywną piłkę. Może coś w tym jest, bo zespoły najdłużej mające tego samego trenera grają najbardziej ofensywnie - City, Liverpool. Te dwie ekipy są nadal o kosmos ponad resztą ligi, jeśli chodzi o styl gry. A te z nowym trenerem mają problemy ze stwarzaniem okazji i strzelaniem - Tottenham, Man United.

Odnośnik do komentarza

Geniusza i artystę futbolu Marcelo Bielsę zmienił jankeski brudny amator, Ted Las Jesse Marsch, ale w stylu Leeds wiele to nie zmieniło - zagrali jak nigdy, przegrali jak zawsze. Nawet podziwiam jak oni są w stanie atakować cały mecz, zmarnować 20 okazji i przegrać do zera, za każdym razem. 

 

Spadeczek? Takiego lania jak Leeds to ostatnio chyba nikt nie zbiera. 

Odnośnik do komentarza

No Roman myslal, ze jak sprzeda szybko klub, da pare milionow na Ukraine to wszystko będzie ok, a tu jednak zonk. Nie ucieknie przed tym jak, gdzie i przed wszystkim z kim się dorobił ogromnej fortuny. Chociaż tutaj i tak jest więcej znaków zapytania, niż faktów o tym jak biedny student przed 30tką był już milionerem.

Odnośnik do komentarza

Kolejne pewne zwycięstwo Arsenalu :xboxssie:

 

30 mln za Odegaarda to był rozbój w biały dzień. Wiem, że pojawiały się głosy hejtu, gdy przychodził do nas na wypożyczenie, ale ja już wtedy wiedziałem, że ten gość musi zostać koniecznie zakupiony w letnim okienku i tak się stało. Jeżeli jego rozwój będzie postępował w odpowiednim kierunku i ominą go kontuzje to mamy tutaj Ozila z czasów prime z dużo lepszym mentalem. 

 

Sytuacja z Chelsea bardzo problemowa. Z jednej strony rozumiem zasadność i sprawiedliwość sankcji, ale z drugiej strony tak po ludzku szkoda kibiców i ogólnie potencjalnej straty w kontekście poziomu sportowego. Mocna Chelsea jest potrzeba w Anglii i liczę, że znajdzie się kupiec, który pociągnie dalej ten wózek. 

Edytowane przez ginn
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...