Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie można ot tak zmienić. Na Polskę są niższe ceny gier na żądanie, ale z kolei oferta Marketplace jest nieco uboższa (nie ma niektórych staroci, wychodzą oczywiście nowe dodatki czy gry Arcade, ale w USA maja np. jeszcze kupę darmowych obrazków gracza). Ale to i tak można mieć na konsoli drugie konto na USA i sprawdzać czy Amerykanie coś dostali ciekawego.

Odnośnik do komentarza

Czy w przypadku, gdy kod dołączony do gier jest już zużyty, to nie powinienem dostać po jego wpisaniu stosownego komunikatu?

 

1) odpalam właśnie używkę AC: Revelations (sprzedawca nie pisał czy kod jest ważny czy nie). Z ciekawości wpisuję kod w dashboardzie, pojawia się ekran pobierania Online Pass z opcją anulowania.

 

2) z ciekawości wpisałem jeszcze kod na Saints Row 3, w przypadku którego poprzednik ewidentnie pisał, że kod wykorzystał. Po wpisaniu kodu pojawia się podobny ekran jak powyżej. Nie chcę klikać "pobierz", bo jeszcze zużyję i tak nieprzydatny mi kod.

 

Czy system nie powinien od razu wyrzucić komunikatu, że taki a taki kod już został wykorzystany, zaraz po jego wpisaniu? Jak inaczej mogę sprawdzić jego ważność?

 

Byłbym wdzięczny jakby ktoś przepisał mi jakiś ze swoich zużytych (żeby nie było, że wyłudzam;) kodów, żebym mógł zobaczyć taki przypadek w praktyce.

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak ktoś napisze, że działa dobrze albo źle, to raczej nie narazi się na żadne konsekwencje :P

 

PS. Zresztą już się dokopałem do wielu opinii na neogaf.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dema dla kont bez golda są dostępne tydzień później.

 

PS. Zresztą już się dokopałem do wielu opinii na neogaf.

Jeśli wolno spytać, to jakie opinie przeważają, negatywne czy pozytywne? Dla mnie była by to dość ciekawa alternatywa, zważywszy na fakt, że brat praktycznie cały czas okupuje kompa...

 

Same pozytywy. Sam zresztą zaraz odpalę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

miałem wczoraj dziwną sytuację na moim x0, nigdy nie miałem problemów z NATem a wczoraj panel wyszukiwania meczy w H Reach pokazał mi że mam NAT ograniczony, przetestowałem połączenie i za pierwszymi 2 ma razami wszystko było ok, za 3 pojwił się komunikat o ograniczonym NAT... wtf to się może tak samo z siebie zmienić? (w routerze nic nie zmieniałem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...