Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Sędzia z du.py IMO i bez jego bledow Wisla by spokojnie wygrala ten mecz. Jak widac po pierwszych dwoch kolejkach Zagłebie, a czołówka polskiej ligi to przepasc.

 

Na Pawełka to juz patrzec nie moge jak broni :/ wczesniej prawie sobie wrzucil pilke do bramki a pozniej spokojnie obserwowal jak Caiedo mu ją wrzuca do bramki metr od niego. Szanse powinien dostac Cebanu.

 

Ps. No i Wisla łapie forme przed play-offami LM ;)

Odnośnik do komentarza

Ano w Zagłębiu tylko Goliński o ile dobrze pamiętam coś tam grał. Smutny jest Micanski - dziwnym nie jest, że w Lechu nie zagrzał miejsca, bo napastnik z niego raczej wielki nie jest.

Choć imho trochę pojechałeś po Zagłębiu, nie ma ich co równać do czołówki ale to raczej młody zespół i bądź co bądź beniaminek. Może się jeszcze ograją.

Odnośnik do komentarza
po takim początku sezonu, naprawde, niewiadomo co sądzić, o takiej Wiśle i meczach z Levadią " matko boska częstochoska" Talin. Tu niby bez wysiłku a tam taka plama ech

niestety takie mecze jak z Levadią(albo mecze Legii i Polonii) i takie mecze jak wczoraj z Zagłębiem Lubin wg mnie po raz kolejny udowadniają na jakim poziomie jest polska liga.Mistrz kraju za słaby na europejskich słabeuszy wygrywa bez problemu wszystko w lidze co udowadnia, że 90% ligi na poziomie wręcz krytycznie słabym.

 

Po prostu nasza liga jest beznadziejna i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Oglądasz mecze, czy sugerujesz się tylko wynikami z livescore'a?

oglądam(choć nie wszystkie) i czasem patriotycznie zjawie się osobiście na meczu Ruchu :)

 

Serio poziom polskiej ligi jest śmieszny-czasem trafi się mecz z dramaturgią i ciekawy ale meczów na poziomie jest w sezonie może z 3-4.

 

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
po takim początku sezonu, naprawde, niewiadomo co sądzić, o takiej Wiśle i meczach z Levadią " matko boska częstochoska" Talin. Tu niby bez wysiłku a tam taka plama ech

 

Znów trzeba oczywistości tłumaczyć. To logiczna, że Wisła teraz dobrze gra. Oni mają podrażnioną ambicję i mają baaardzo dużo do udowodnienia. Dla mnie są faworytem w walce o mistrza.

 

 

A polska liga jest beznadziejna. I to jest fakt.

Odnośnik do komentarza

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

 

Piękne zwycięstwo Lecha 0:5 nad Koroną ^_^

 

Szkoda tych kilku ostatnich akcji , bo do 7-8 można było dobić ;) Korona praktycznie nie istniała [no może 15min początku 2 połowy].No i zmodyfikowana "szarańcza" XD

 

Legia wymęczyła 1:0 z Areczką.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Franciszek Smuda będzie nowym trenerem KGHM Zagłębia Lubin. W piątek w siedzibie klubu podpisano umowę, a szkoleniowiec rozpocznie pracę 1 września. Smuda zastąpi Andrzeja Lesiaka, który w czwartek został odsunięty od prowadzenia pierwszego zespołu.

 

No proszę, zobaczymy czy mit Franza da radę podnieść przegrywające wszystko Zagłębie [porażka w Pucharze to jeden wielki lol]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już offtopem jadąc - o co chodzi? Czemu kurek zakręcić trzeba było? Sponsoring ograniczają? Dajcie jakiegoś linka do poczytania o tym, wpisałem w googlach "lubin afera", "sponsorzy lubi afera" ale nic nie znalazłem w sumie. No nie wiem czego szukać dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza

proszu dlaczego KGHM ma[ł] się wycofać

 

 

A tak BTW

 

"Lech Poznań jest najbogatszym polskim klubem piłkarskim. W ubiegłym roku miał przychody w wysokości 39,1 mln złotych - wynika z opracowania firmy doradczej Deloitte.

 

Według raportu drugie miejsce zajmuje Wisła Kraków - 33,6 mln zł, a trzecie GKS Bełchatów - 29,3 mln zł.

 

Autorzy raportu zwracają uwagę na to, że w polskiej ekstraklasie wskaźnik płac do przychodów wynosi 72 proc. i jest jednym z najwyższych w Europie. Według firmy Deloitte wskaźnik na poziomie 60 proc. pozwala na stabilny i długotrwały wzrost wartości klubów.

"

 

Teraz pytanie, ma ktoś info nt. ZYSKÓW? Bo przychód, a zysk /dochód ,to dwie różne sprawy ;) Jestem ciekaw ile firmy zarobiły na rękę. Chcę wiedzieć, czy mogę hejtować władze Lecha za skąpstwo ;D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie sądziłem, że będę kiedyś bronił kogoś ze stolYcy ale.. po meczu mają 2tygsy wolnego, bo kolejna kolejka za 2 tyg. więc piwko nie powinno zaszkodzić. Fajka to jednak porażka dla sportowca.

 

PS. Wg. faktu pewnie powinni udać się po meczu na pieszą pielgrzymkę na jasną górę, żeby odkupić winy xd

Odnośnik do komentarza
"Nie możemy pozwolić, by dobre imię naszego klubu było naruszane" - powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą członek zarządu Legii Jarosław Ostrowski. "To była "wkupna" impreza nowych zawodników w drużynie, również moja. Nie robiłbym z tego sensacji. Takie spotkania robi się raz na pół roku. Gdybyśmy tak się spotykali co tydzień, to może, ale ani nie byliśmy pijani, ani nie było żadnej bójki. Nie ma historii. To była zamknięta impreza. Nie mogliśmy wiedzieć, że ktoś nam będzie robił zdjęcia." - twierdzi Tomasz Jarzębowski.

 

"Piłkarze mają w kontraktach zapis, że powinni dbać o dobre imię klubu. We wtorek złożą wyjaśnienia przed zarządem Legii i po nich podejmiemy decyzję o konsekwencjach" - mówi Ostrowski. Kto przekroczył granicę? "Właśnie ci, którzy naruszyli dobre imię klubu. Również piłkarze, którzy mieli dzień później zagrać mecz" - dodaje.

 

"Tak wypadło, że było to akurat po porażce w Białymstoku. Na początku dwóch tygodni przerwy na mecze kadry. A ci, którzy mieli grać następnego dnia w Młodej Legii? No wiedzieli, że będą grali i muszą wyjść wcześniej. Zagrali i tyle" - tłumaczy Jarzębowski.

 

Piłkarz przyznaje, że o tym, że takie przyjęcie zostanie zorganizowane, zostali poinformowani trenerzy. "Ja o niczym nie wiedziałem, przez ostatnie dni zajmowałem się obserwacją innych zespołów. Być może trener Urban został poinformowany, ale będziemy się widzieć we wtorek. Wiadomo, towarzyskie spotkania się zdarzają, ale to jest niedopuszczalne." - powiedział Jacek Magiera.

 

 

 

Gwiazdeczki. Najbardziej rozczarował mnie Gostomski. Talent niewątpliwie ma. Stylem bronienia (zachowując wszystkie proporcje) przypomina Van De Sarar'a on sobie chadza z fajkiem i bombarduje ludzi ananasami.

Żal mi dupę ściska jak widzę tę dzisiejszą Legię. W takich momentach tęsknię za Wdowczykiem, Okuką. Ci trenerzy by przytrzymali te gwiazdeczki za mordy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...