Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Scrubs, czyli Hoży Doktorzy po polsku. Najlepszy serial jaki powstał kiedykolwiek. Jedyny jaki mogę oglądać w kółko i mimo, że znam już praktycznie wszystkie dialogi i scenki to jak je widzę i tak mi banan na ryju wyskakuje. Wyśmienita gra aktorska! Cox, JD, Turk, Kelso, Elliot itd, w ekipie tego serialu nie ma słabych punktów, wszyscy są tak autentyczni, że można uwierzyć w istnienie Sacred Heart Hospital.

 

Genialny scenariusz, masa absurdalnego humoru, świetne teksty ("Tak mało mnie to obchodzi, że prawie zemdlałem"), brak idiotycznego śmiechu jak w sitcomach. Mogli by go robić w nieskończoność :D

Fakt!

 

Raz dali odcinek w formie sitcomu ze sztucznymi smiechami tylko te smiechy puszczali podczas smutnych scen, np po oznajmieniu komuś smiertelnej choroby. Płakałem ze smiechu.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

The Wire aktualnie oglądam. A ogladać jest co. Serial kręcony od 2002 roku. Absolutne mistrzostwo. Wszystko inne przy tym serialu wydaje się być bajkowe, przerysowane i nierealne. Kto nie widział ten baba.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
The Wire aktualnie oglądam. A ogladać jest co. Serial kręcony od 2002 roku. Absolutne mistrzostwo. Wszystko inne przy tym serialu wydaje się być bajkowe, przerysowane i nierealne. Kto nie widział ten baba.

Rowniez ogladam. Jestem na drugim sezonie. Rewela. HBO jak zwykle wymiata

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
można, ja go nie wielbię, żadnego odcina nie oglądałem. jakoś odstrasza mnie doktorska gadką która atakuje się widza.

 

Nie no fajnie masz. Za mądrych słów używają a może wzdrygujesz się na myśl użycia jakiegoś skomplikowanego słowa w stylu "tracheotomia" ew. "walfarynopochodne"?

 

Ale to Twoja opinia i ją szanuję.

Odnośnik do komentarza

w Greys Anatomy nie zasypują mnie stertą bzdurnych słów do zrozumienia których muszę wyciągać słownik medyczny <_< a serial jest tak samo zacny jak jedna postać chwalona za swoją role i niby jakiś sarkazm. Szkoda tylko że pozbywają się kilku aktorów, ale life goes by.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie każdy musi kochać House'a Mimo że to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Prawda jest taka że chyba każdy ma z początku problemy ze zrozumieniem chorób (zwłaszcza jak pojawiają się takie o których nigdy wcześniej nie słyszałem po polsku a co dopiero in inglisz) ale z czasem paleta propozycji jest prawie taka sama w każdym odcinku i idzie się przyzwyczaić.

Co do nowych seriali medycznych to pojawiło się ostatnio coś takiego jak

Royal Pains - o byłym nowojorskim lekarzu który teraz pracuje na telefon dla miliarderów w jakimś super bogatym resorcie.

 

Ostatnio wciągam Twilight Zone z lat 80 i jestem bardzo zadowolony (Bruce Willis w pierwszym epie do tego opowiadanie Ellisona - wow)

Odnośnik do komentarza
Ostatnio wciągam Twilight Zone z lat 80 i jestem bardzo zadowolony (Bruce Willis w pierwszym epie do tego opowiadanie Ellisona - wow)

 

był jeden odcinek z potworem na skrzydle samolotu, to zrobiło wrażenie. ale nie tak jak odcinek z facetem w okularach. szczegółów nie pamiętam ale końcówka była genialna.

 

moja lista to obecnie:

 

1. smallville

2. the office

3. heroes

4. prison break

5. lost

6. greys anatomy

7. było ranczo

8. star wars clone wars

 

ostatnich sezonów nie oglądałem jeszcze

Odnośnik do komentarza

Właśnie kończę pierwszy sezon 'Six Feet Under', czyli 'Sześć stóp pod ziemią'.

Co tu dużo mówić, serial jest genialny i prawie każdy ep mnie czymś zaskakuje.

Widząc Michaela C. Halla widzę Davida a nie Dextera, co ofkoz jemu na duży plus.

Gwoli wyjaśnienia- ja ten serial oglądałem parę lat temu, ale nie tylko ze 2 sezony i to nie wszystkie z nich odcinki.

 

W każdym razie- jeśli jeszcze ktoś nie widział tego klasyka, niech nadrabia braki.

Odnośnik do komentarza

Do mojej starej listy, tj. Lost (któy jest najlepszym serialem w historii), Dexter (fajny serialik, no nie powiem), Friends (kult) dochodzi 24. Kończę powoli 1 sezon i już wiem że to jest świetne show. Ciekaw jestem jak ten sezon się skończy ;f I czy dalej trzyma poziom...

Odnośnik do komentarza

Figaro - ten serial zaczyna się od drugiego sezonu, a punkt kulminacyjny jest w trzecim. Potem bywa różnie. Aktualnie wróciłem do "Weeds" jako, że zaczął się 5 sezon i się jaram.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.