Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o seriale to nigdy ich nie lubiłem, nie oglądałem (nie licząć pokemonów i serii DB gdy byłem dzieckiem), nie lubię jak większość społeczeństwa Lost, Heroes, Prison Break i tym podobnych. Jedyne co oglądałem to parę odcinków Soprano reszta do mnie nie przemawiała. Ale i w końcu moją osobę musiała dopaść mania serialowa. Zaczęło się od House M.D w bardzo krótkim czasie "łyknąłem" wszystkie sezony tak mnie wciągnął, potrafiłem oglądać po 10-15 odnicnków dziennie. Potem tak jakoś oglądnąłem przygody Hank'a Moody'iego (pierwszy sezon)

Gdy teraz czekamy na 7 odcinek doktora w ciągu weekendu oglądnąłem wszystkie odcinki SoA... Jednak mnie wzięło

 

Tak więc moje ulubione serialowe pozycje

 

House M.D

Sons of Anarchy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj skonczylem ogladanie The Wire - genialny serial. Szkoda, ze jest tylko 5 sezonow. Az czlowiekowi sie smutno zrobilo, ze to juz koniec - ogladalo sie za(pipi)iście.

W jakies 3 tygodnie obejzalem caly serial.

Kurde, az chyba od nowa zaczne ogladac calosc. Kazdy kto nie ogladal tego serialu to (pipi) i musi nadrobic zaleglosci :P

Zastanawiam sie dlaczego wiele osob pisalo na tym forum, ze w ten serial trzeba sie troche zaglebic, zanim sie zacznie podobac - ja bylem zachwycony od samego poczatku.

Rodzina Soprano....sam nie wiem, do tej pory moj ulubiony serial, a teraz...sam nie wiem.

 

Dwa slowa najlepiej opisuja ten serial CZYSTY GENIUSZ.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

najlepsze seriale według mnie to amerykańce z 80 lat, seriale do których zawsze z miłą chęcią wracam, Świat według Bundych, Allo Allo, Pełna Chata (niestety nie oglądałem już kilka lat tego serialu bo nigdzie nie mogę go znaleźć jak ktoś zna jakieś źródło to był bym wdzięczny), Alf, McGyver, Drużyna A. Z czegoś nowszego to 24 godziny pierwsze 3 sezony, My name is Earl i Prison Break ale tylko 1 sezon za coś nowego, Rodzina Soprano (za klimat mafijny - interesuję się tym bardzo:) )

 

Z polskich jedyne co mi utkwiły w pamięci to 13 posterunek, Odwróceni, Sagala czy jakoś tak ;)

 

Czy ktoś wie czy jest jakaśt gazeta teraz co wychodzi co tydzień/miesiąc i zawiera odcinki jakiś seriali? Wiem, że kiedyś Odwróceni było w VIvie bodajże.

Odnośnik do komentarza

Allo Allo nie jest amerykański tylko brytyjski. Odkryłem za(pipi)isty serial właśnie brytyjski - A Bit of Fry and Laurie. Serial składa się ze skeczy i piosenek w których (jak nazwa programu wskazuje występują) Stephen Fry i Hugh Laurie.

 

http://www.filmweb.pl/f138402/Kawa%C5%82ek+Fry%27a+i+Laurie%27ego,1986

 

http://www.youtube.com/watch?v=6riY-103vbc

 

Fry w tej piosence rozpierdala system, kikyn ejeeeeeees :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No ja właśnie też zacząłem swoją przygodę z Twin peaks. Narazie 3 odcinek, od razu polubiłem Coopera. Zobaczymy co z tego będzie.

 

"Mister Cooper is not seeing quests"

"I'm not a guest!"

"I'm sorry John, I'm gonna need you to move the car"

 

Najpierw tajniak, potem złodziej nerek ;/

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...