Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy sezon był strasznie zamulający, kompletnie mi nie podszedł i długo się z nim męczyłem. Za to serial zaczął mi się podobać właśnie od drugiego sezonu, w momencie kiedy do akcji wkroczyły zjawiska paranormalne. Teraz łykam po kilka odcinków dziennie. :thumbsup:

To wiele mowi o Twoim guście;] 1 sezon geniusz, a drugi sezon to popłuczyny po pierwszym i żerowanie na sukcesie poprzednich odcinków.

Odnośnik do komentarza

To wiele mowi o Twoim guście;] 1 sezon geniusz, a drugi sezon to popłuczyny po pierwszym i żerowanie na sukcesie poprzednich odcinków.

 

Co dokładnie mówi o moim guście?

 

 

I co ważniejsze, gdzie Ty tam widzisz geniusz? W którym momencie? Bo wiesz, zawsze możliwe, że akurat ten geniusz przespałem (co zdarzało się dość często przy oglądaniu pierwszego sezonu).

Odnośnik do komentarza

Kazuo pokaż mi drugi tak tajemniczy serial, z tak surowym i świetnym klimatem. Ręka mistrza Lyncha spoczywa nad tym serialem(1 sezon) to to widać od początku do końca(abstrakcyjne postacie, wydarzenia).

 

Zadam Ci pytanie ap ropo gustu. Czy film(serial) składający się z 85% z dialogów będzie Cię nudził(nawet gdy te dialogi są dobre)? Skoro tak, polecam "Zmierzch Tytanów" , "Piłem 7" itp

Odnośnik do komentarza

A Ty mi pokaż drugie takie 7 odcinków, w których praktycznie nic się nie dzieje (ósmy pominąłem, bo tam przynajmniej się rozkręca). Świetny klimat, dobre dialogi? Zapewne, ale dla mnie to i tak nie ratuje tego sezonu, który fabularnie siedzi gdzieś między kolejną tajemniczą opowieścią Lyncha , a...Klanem. No sorry, ale motyw zabójstwa Laury jest tutaj wyraźnie często strącany na drugi plan przez problemy miejscowych ludzi, które to szczerze mówiąc są równie ciekawe co rozterki miłosne Igora z Na Wspólnej (vide wątek kolesia romansującego na boku z kelnerką z pobliskiego pubu).

Prawda jest taka, że serial rusza się dopiero od drugiego seoznu. Wtedy dopiero wchodzą naprawdę ciekawe postacie, atmosfera gęstnieje, a śledztwo nabiera tempa.

 

Z początku nawet pomyślałem, że robicie sobie ze mnie jaja pisząc, że 1 sezon bardziej Wam się podobał. Ale nie, Wy naprawdę tak myślicie. Olaboga.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie seriale jak w kalejdoskopie się zmieniają ale jeden zawsze pozostanie na I miejscu. Numero uno, bezkonkurencyjny, the best, nie do znudzenia:

 

1. Rodzina Soprano

 

Dokładnie. Soprano to absolutne mistrzostwo świata.

 

 

A ostatnio wciągnął mnie True Blood - zdecydowanie nie dla wszystkich, ale ma w sobie coś, co mnie uwiodło. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Z początku nawet pomyślałem, że robicie sobie ze mnie jaja pisząc, że 1 sezon bardziej Wam się podobał. Ale nie, Wy naprawdę tak myślicie. Olaboga.

Z początku to myśleliśmy, że robisz sobie jaja, ale potem poznaliśmy cie troche lepiej:)

Nie wiem po co się tłumaczyłeś i napisałeś rozprawkę maturalną o tym pierwszym sezonie, ale niestety nikt sie z tobą w życiu nie zgodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

sopranos nie pasuja mi klimaty, six feet under probowalem, bezskutecznie, boardwalk empire pierwsze slysze, sprawdze, a deadwood nie zachwycil mnie pierwszym odcinkiem, ale dzieki za przypomnienie, to na pewno sprawdze ponownie.

 

A to ten scorsese, nie moje klimaty, rzygam ta epoka.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...