Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zaczaelem ogladac Mad Men. No, moze nie zaczalem bo jestem na osmym odcinkim. Doskonala rzecz, przepieknie nakrecona. Kolory, kostiumy, zdjecia. Moc. Jak tak dalej pójdzie to AMC bedzie, przynajmniej dla mnie, drugim HBO. Z cenzura :turned:

to samo, tyle, ze dwa odcinki lewo oblukałem

ps: peggy moglaby byc choc troszke lepsza :S

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

no właśnie to zalezy czy zarys fabuly Cie interesuje czy nie. Choć w sumie to tez nie to, bo ja do tematyki mam stosunek raczej obojętny:) Kiedy odpalałem pierwszy odcinek to wiedziałem tylko tyle, ze jest to serial o specach od reklamy z lat 60tych. I wśród nich jest Mega Mózg od reklamy Don. I ma rożne przygody:) oglądało sie rewelacyjnie, bo serial ma zarąbiste dialogi, aktorstwo, nakręcony jest pięknie, wszyscy jarają i pija:) a potem nie wiadomo kiedy, serial nagle wciaga i oglada sie juz odcinek po odcinku. Niby 'nic sie nie dzieje' a ciężko się oderwać.

Spróbuj. Najwyżej odstawisz jak ja odstawiłem House'a 0/10 :turned:

ogqozo skrobnął recke na blogu

Odnośnik do komentarza

no właśnie to zalezy czy zarys fabuly Cie interesuje czy nie. Choć w sumie to tez nie to, bo ja do tematyki mam stosunek raczej obojętny:) Kiedy odpalałem pierwszy odcinek to wiedziałem tylko tyle, ze jest to serial o specach od reklamy z lat 60tych. I wśród nich jest Mega Mózg od reklamy Don. I ma rożne przygody:) oglądało sie rewelacyjnie, bo serial ma zarąbiste dialogi, aktorstwo, nakręcony jest pięknie, wszyscy jarają i pija:) a potem nie wiadomo kiedy, serial nagle wciaga i oglada sie juz odcinek po odcinku. Niby 'nic sie nie dzieje' a ciężko się oderwać.

Spróbuj. Najwyżej odstawisz jak ja odstawiłem House'a 0/10 :turned:

ogqozo skrobnął recke na blogu

 

Nic dodać, nic ujać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...