Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

TK6 tylko na PS3!

TEKKEN 6 NOT COMING TO X360...IT'S EXCLUSIVE TO PS3 AND PS3 WILL HAVE THE LAST VERSION OF THE GAME

http://www.n4g.com/gaming/News-211582.aspx

 

 

PS. Gdzie znajdę informacje czym się różni TK6 od Tekken 6: Bloodline Rebellion?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
TK6 tylko na PS3!

TEKKEN 6 NOT COMING TO X360...IT'S EXCLUSIVE TO PS3 AND PS3 WILL HAVE THE LAST VERSION OF THE GAME

http://www.n4g.com/gaming/News-211582.aspx

 

 

PS. Gdzie znajdę informacje czym się różni TK6 od Tekken 6: Bloodline Rebellion?

 

I co Yeti cieszysz się?

Widze że bardzo podnieca Cię myśl że jakiś serwisik napisał ze Tekken6:BR będzie Exlusivem.

Miejmy nadzieję że to tylko plotki i jak największa liczba graczy będzie mogła pograć w nowego Tekkena.

Odnośnik do komentarza
Kasandra - mam to gdzieś, może nawet wyjść na Wii, podałem tylko tą wiadomość i to wszystko.

 

Jakbym nie obserwował Twojej działalności na forum od ponad 4 lat, to może bym Ci uwierzył.

 

W końcu nie wstydzisz się tego, że jesteś 1-wszym fanboyem Forum PE, więc nie rozumiem skąd ta skromność.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Jakbym nie obserwował Twojej działalności na forum od ponad 4 lat, to może bym Ci uwierzył.

 

W końcu nie wstydzisz się tego, że jesteś 1-wszym fanboyem Forum PE, więc nie rozumiem skąd ta skromność.

Pozdro

 

Koleżanko widzę że wszystkich pouczasz i dolewasz oliwy do ognia, a nie widziałem żebyś była ani modem ani nawet cokolwiek ciekawego pisała. Twoje wypowiedzi nie wprowadzają niczego konstruktywnego. No cóż może to zenit twoich możliwości.

Odnośnik do komentarza

Może faktycznie masz rację.

Ale co zrobić nudzi mi się w pracy.

Poza tym nie jestem żadną koleżanką, co najwyżej mógłbym być Twoim kolegą, jeśli chcesz poczytać coś konstruktywnego mojego autorstwa, to zapraszam:

 

http://www.psxextreme.info/SC4-Astaroth-t67039.html

 

Kliknij też w odnośnik w ostatnim post'cie.

Peace

 

A jeśli chodzi o Yeti, to chyba każdy kto czytał temat X360 vs PS3 wie z kim mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza

A ja nie będąc Fanboyem mam szczerą nadzieję że T6BR nie pojawi sie na SHITboxa i że ta platworma wreszcie upadnie x_x

A jak widze to osobnik kasandra jest strasznie pyskaty do wszystkich i wszędzie...I tak jak bażant napisał NIE WNOSISZ (pipi) NIC KONKRETNEGO DO TEMATU xxxD

Ku woli wyjaśnienia:

Nie jestem Fanboyem ja po prostu nie nawidze Microsoftu i wszystkiego co z nim związane...

T6BR oprócz rzeczy wymienionych przez Mastachiego dostał również bonusowe ciosy dla postaci (np. atak pingwinem u Lili czy zmiana głowy przeciwnika w głowę Pandy) , no i oczywiście multi-poziomowość aren.

Odnośnik do komentarza
nie nawidze Microsoftu i wszystkiego co z nim związane.

 

Ale to właśnie znaczy że jesteś fanboyem sony. :lol:

 

Dla mnie to nowy tekken może wyjść nawet na PC byle by tylko jak najwięcej ludzi mogło zagrać.

A z czysto marketingowego punktu widzenia to stanowczo nieopłacalnym było by wydawać BR tylko na PS3 Jak wiemy na świecie liczy się tylko kasa- a jak widać coraz mniej ekskluzywnych tytułów się robi, multiplatformowość to czysty biznes. I tyle!

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
T6BR oprócz rzeczy wymienionych przez Mastachiego dostał również... , no i oczywiście multi-poziomowość aren.

 

multi-poziomowe areny były juz w 'zwykłym' Tekken 6.

 

 

a jak widać coraz mniej ekskluzywnych tytułów się robi, multiplatformowość to czysty biznes

 

niezupełnie, bo np. taki DLC dla GTA4 kosztował microsoft 50 milionów baksów. to jest połowa kwoty jaka pochłonęła produkcję GTA4. więc exclusive'y to także czysty biznes.

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza

Ja tez bym nie chciał, żeby T6 wyszedł na X-a. Zburzyło by to moje poczucie porządku na świecie. Nie wiem, jak to wyrazić, ale większość ludzi z takim stanowiskiem jak ja, czuje pewnie to samo.

 

Natomiast w moim odczuciu ogromną krzywdą byłoby wydanie Tekkena 6 na X-klocka i "nie wypuszczenie" go na PC-ta.

Jeśli ma grać jak najwięcej osób, to w takim razie dlaczego tej gry nie "wypuścić" na PC-ta. Od razu znalazłoby się więcej sponsorów, no i gra przez internet pod względem technicznym/technologicznym w końcu stałaby na wysokim poziomie.

 

Krótkim zdaniem: jeśli tekken ma wyjść na x360, to chciałbym też widzieć wersję na PC.

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza
Ja tez bym nie chciał, żeby T6 wyszedł na X-a. Zburzyło by to moje poczucie porządku na świecie.

 

Ten porzadek zostal juz dawno zburzony, gdy w 2002 roku wyszla VF4 na PS2. Biorac pod uwage ten fakt Tekken 6 na iXa to pikus. Powiem wiecej - wypuszczenie Teka6 tylko i wylacznie na jedna platforme byloby niezmiernie glupie. Czasy exclusivow odeszly dawno do lamusa. W koncu kto nie chce zarobic :).

 

Natomiast w moim odczuciu ogromną krzywdą byłoby wydanie Tekkena 6 na X-klocka i "nie wypuszczenie" go na PC-ta.

 

Pytanie kto gra w bijatyki na PC?

Odnośnik do komentarza
Pytanie kto gra w bijatyki na PC?

Ja gram :P. Poza tym Capcom chce wydać SF 4 na PC-ta, może to wyjdzie serii na dobre...

 

Wystarczy zajrzeć na T3Online żeby określić ile osób gra w bijatyki na PC...

To może w takim razie zacznij od tego ile w ogóle ludzi gra w bijatyki, bo śmiem twierdzić, że nie jest to satysfakcjonująca ilość.

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się Raven . Dla kogoś kto bacznie obserwował Posunięcia Namcocka wiedzial ,że dla nich skończył się czas exlusivów i gdyby nie to ,że Ubisoft robi naruto na x360 to i Ninja storm pojawiłby się na 360 . Ja i tak będę grał w Tekena na ps3 i basta. Sony czas uruchomić swoje studia developerskie i zacząć produkować wielkie exlusivy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...