Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle przed premierą dużo hałasu o nic. grafiką to się ludzie będą podniecać przez 3 dni po ukazaniu się gry. znacznie bardziej ważnym aspektem będzie gameplay oraz struktura sieciowa. grafę każdy zleje szybko jaka by ona nie była. w fps-ie ważne jest co innego a ładna grafa to taki dodatek do gameplayu. ludzie katują tytuł czasem bardzo długo nie zważając na to że może już grafa trochę przestarzała. reasumując kłutnia o grafę poparta w dodatku "argumentami" w postaci screenów i trailerów jest delikatnie mówiąc bez sensu. o kuriozalnym porównywaniu kz2 do girsów to już nawet nie wspomnę no chyba że GOW to FPS.

Odnośnik do komentarza

http://www.jeuxvideo.tv/video/killzone-2.html#view:249648

 

kolejne video z gameplaya z E3

 

Ta gra wygląda genialnie,efekty świetlne i animacja to coś czego jeszcze w grach nie widziałem-jak dodamy do tego dobre wieści z multiplayera to wychodzi na to,że w lutym 2009 dostaniemy KILLERA!!.Szkoda tylko,że PS3 jest tak trudne w programowaniu i na stworzenie tak wyglądającej gry potrzeba tyle czasu.Wyobraźcie sobie jakby K2 wyszedł np na początku tego roku lub pod koniec tamtego wraz z CoD4....a tak boję się,że każdy będzie ją niesprawiedliwie porównywać do CoD4 i CoD5 pomimo tego,że developing gry zaczął się pewnie wcześniej niż u IW

Odnośnik do komentarza
http://www.jeuxvideo.tv/video/killzone-2.html#view:249648

 

kolejne video z gameplaya z E3

 

Ta gra wygląda genialnie,efekty świetlne i animacja to coś czego jeszcze w grach nie widziałem-jak dodamy do tego dobre wieści z multiplayera to wychodzi na to,że w lutym 2009 dostaniemy KILLERA!!.Szkoda tylko,że PS3 jest tak trudne w programowaniu i na stworzenie tak wyglądającej gry potrzeba tyle czasu.Wyobraźcie sobie jakby K2 wyszedł np na początku tego roku lub pod koniec tamtego wraz z CoD4....a tak boję się,że każdy będzie ją niesprawiedliwie porównywać do CoD4 i CoD5 pomimo tego,że developing gry zaczął się pewnie wcześniej niż u IW

Prawdziwa MIAZGA! Najładniejszy FPS, najładniesza gra targów? Muzyka pod koniec wymiata.

 

KREW

http://i35.tinypic.com/2h4dlzq.gif

 

SNAJPERKA (MULTI)

http://i34.tinypic.com/5n3dpu.gif

Odnośnik do komentarza

smieszna sprawa... w sumie nie powinienem tego porownywac ale...

 

premiera Halo 3... 25 wrzesien 2007

info o becie stycznien 2007 - 8 miesiecy przed

beta maj 2007 - 4 miesiace przed

 

Premiera KZ 2 24 luty 2009

7 miesiecy do premiery zerowe info o becie...

 

 

fajnie krew tryska... lekko nienaturalnie ale za to efektownie i sie moze podobac :)

Odnośnik do komentarza
http://www.jeuxvideo.tv/video/killzone-2.html#view:249648

 

kolejne video z gameplaya z E3

 

Ta gra wygląda genialnie,efekty świetlne i animacja to coś czego jeszcze w grach nie widziałem-jak dodamy do tego dobre wieści z multiplayera to wychodzi na to,że w lutym 2009 dostaniemy KILLERA!!.Szkoda tylko,że PS3 jest tak trudne w programowaniu i na stworzenie tak wyglądającej gry potrzeba tyle czasu.Wyobraźcie sobie jakby K2 wyszedł np na początku tego roku lub pod koniec tamtego wraz z CoD4....a tak boję się,że każdy będzie ją niesprawiedliwie porównywać do CoD4 i CoD5 pomimo tego,że developing gry zaczął się pewnie wcześniej niż u IW

Prawdziwa MIAZGA! Najładniejszy FPS, najładniesza gra targów? Muzyka pod koniec wymiata.

nie no nie przesadzaj FarCry 2 i Gears Of War 2 sa rownie ladne :)

Odnośnik do komentarza

dotąd było fajnie, sądziłem że nawet fajna gra sie szykuje, grafika całkiem niezła ale nic przełomowego

 

 

 

 

...po tym filmiku poczułem MOC. grafa jest piękna, natężenie akcji, design, dźwięk, K2 będzie hitem i grą którą się zapamięta na lata (nie tylko dzięki renderowi E3'05).

Odnośnik do komentarza
nie no nie przesadzaj FarCry 2 i Gears Of War 2 sa rownie ladne :)

Heh :). Co do gyrosów 2 się zgodzę, ale z Far Cry 2 nie :). Chociaż jeżeli chodzi o porównanie GOW 2 do KZ2, to uważam, iż KZ2 ma trochę bardziej zniszczalne otoczenie :). Na najnowszym filmiku z E3 (GOW2), Bleszynski strzelał we wszystko, a tu nawet kamyk nie odpadł. Pod tym względem KZ2 prezentuje się lepiej, ale w kwestii grafiki są na mniej więcej równym poziomie :).

 

Co do Far Cry 2, cóż, dla mnie ta gra jest jakaś plastikowa, nie wiem :). Jakoś mi się jej design nie podoba. Chodzi mi o to, że oczywiście technologicznie stoi bardzo wysoko, ale styl tej grafiki mi się nie podoba, no ale co kto lubi.

 

Uważam, że jeszcze Resident Evil 5 ma grafikę dorównująca KZ2 i GOW 2. Reszta tytułów może się schować. Trzy najładniejszy gry moim zdaniem, z targów E3.

 

dotąd było fajnie, sądziłem że nawet fajna gra sie szykuje, grafika całkiem niezła ale nic przełomowego

 

 

 

 

...po tym filmiku poczułem MOC. grafa jest piękna, natężenie akcji, design, dźwięk, K2 będzie hitem i grą którą się zapamięta na lata (nie tylko dzięki renderowi E3'05).

Fajnie. Szkoda, że my to już od roku wiemy :). Myślisz, że o czym tutaj debatowaliśmy przez ostatnie 3 lata hm? Właśnie o tym.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Wybuch jest przepiękny. Tylko dlaczego otoczenie na to nie reaguje? No ale skoro to multi, to im wybaczę :).

 

Animacji nie widziałem lepszej. Co ciekawe, widać że kula ma faktycznie jakiś odrzut. W prawie wszystkich grach jest tak, że wpakowujemy w przeciwników mnóstwo kul, a oni mimo wszystko się przewracają w tym samym miejscu. Tutaj natomiast jest jak w prawdziwym świecie, co mi się bardzo podoba.

 

Pod względem technicznym - najlepsza gra na E3 2008.

 

Pod względem wizualnym - równają się z nią Gears of War 2 i Resident Evil 5.

Odnośnik do komentarza
IMO wybuch raczej sredni, moglo byc lepiej, bardziej potezniej by jeszcze bardziej mozna bylo czuc ta moc tej gry. Animacja rewelka, mimo iz jak juz wspomnial poprzednik troche udawana :) trzyma poziom. Oby tak dalej to do lutego dostaniemy HICIORA.

Wybuch pochodzi z multiplayera kolego :). Logiczne, że nie będzie "wypasiony" na maksa, bo przecież do multi zawsze się grafikę upraszcza, żeby zachować płynność. Polecam obejrzeć przebieg rozgrywki z singla. Tam wybuchy są bardzo przyzwoite :).

Odnośnik do komentarza

Nie twierdze ze wybuch jest slaby jest ladny ale.. no wlasnie zawsze jest to drobne czasem malo istotne ale. Nie wydaje Ci sie ze ten wybuch jest taki cukierkowy taki hmm.. blysk anizeli wybuch. Moim zdaniem nie czuc w pelni tego powera ktorego doswiadczamy w singlu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...