Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że grając w multi się na to uwagi nie zwraca. Bardziej mnie obchodzi, żeby nie zginąć i zabić jak najwięcej ludzi, aniżeli patrzeć tam na wybuchy :). Dla mnie to multi może być w każdej grze pozbawiony fajerwerków, byle tylko był płynny oraz bardzo grywalny. Multiplayer w pierwszej części Killzone był bardzo fajny, choć moim zdaniem strasznie niedoceniony.

Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli to co z tego?

to samo, co z mgo - najpierw olbrzymie zwisy serwerow, a pozniej sie okaze ze jednak gra nie jest tak dobra jak moglaby byc :P

 

zartuje, choc z tymi padajacymi serwerami na skutek zbyt duzego zainteresowania to calkiem prawdopodobna wizja, ale przeciez bedzie mozna pograc w genialny fpp za darmo - jak mozna pytac "co z tego"? :P

Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli to co z tego?

Ale jakby było na odwrót, to już by było pisanie, że beta GeOW2 odciągnie ludzi od K2.

 

O ile tak bardzo się nie interesuję tą grą, to licze, że nie będzie to drugi Haze.

 

 

Ta ,tak to tylko fanboj może napisać ,już to widzę jak fani GoW'a rzucają go i lecą grać w Betę KZ2(i na odwrót) ,wy już lepszych bzdur nie może Cię wypisywać :lol:

Odnośnik do komentarza
Nawet jeśli to co z tego?

Ale jakby było na odwrót, to już by było pisanie, że beta GeOW2 odciągnie ludzi od K2.

 

O ile tak bardzo się nie interesuję tą grą, to licze, że nie będzie to drugi Haze.

 

 

Ta ,tak to tylko fanboj może napisać ,już to widzę jak fani GoW'a rzucają go i lecą grać w Betę KZ2(i na odwrót) ,wy już lepszych bzdur nie może Cię wypisywać :lol:

Jeżeli ktoś uważa się za fana strzelanek i posiada obie konsole, to czemu miałby nie "rzucić" GeOW na jakiś czas i sprawdzić betę? Co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza

A ja mam obie konsole i na obie gry czekam z wypiekami :] bo zapowiada sie ze obie beda prawdziwa uczta. Obawy jakie mam to to ze w GoW2 bedzie za podobne do poprzedniej czesci, a z KillZone 2 boje sie troche kompleksu HAZE i mam nadzieje ze przez cala gre nie czekaja mnie tylko kolejne kompleksy szarych fabryk...

Odnośnik do komentarza
No właśnie też tego nie kumam.To co napisał Soul to typowy przejaw Fanboystwa,nie rusze K2 bo ja kocham tylko GOW.Jak ktoś ma obie konsole to się cieszy grami wszelakimi,nie zależnie od platformy

 

Geeez chodzi mi o ludzi którzy mają jednego nex gena w domu.... sam mam obie konsole i z przyjemnością zagram w obie gry.

Odnośnik do komentarza
A ja mam obie konsole i na obie gry czekam z wypiekami :] bo zapowiada sie ze obie beda prawdziwa uczta. Obawy jakie mam to to ze w GoW2 bedzie za podobne do poprzedniej czesci, a z KillZone 2 boje sie troche kompleksu HAZE i mam nadzieje ze przez cala gre nie czekaja mnie tylko kolejne kompleksy szarych fabryk...

Spokojnie, przecież w pierwszym Killzone też nie było cały czas szarych fabryk :). Mieliśmy góry, dżunglę oraz stację kosmiczną. Trochę różnorodności jednak było, choć ciężko mi sobie wyobrazić, żeby na planecie Helghan były góry, bądź dżunglą.

 

No właśnie też tego nie kumam.To co napisał Soul to typowy przejaw Fanboystwa,nie rusze K2 bo ja kocham tylko GOW.Jak ktoś ma obie konsole to się cieszy grami wszelakimi,nie zależnie od platformy

 

Geeez chodzi mi o ludzi którzy mają jednego nex gena w domu.... sam mam obie konsole i z przyjemnością zagram w obie gry.

A ty nie sprzedawałeś czasem PS3 na allegro? :) Kupiłeś znowu, czy jednak sobie zostawiłeś?

Odnośnik do komentarza

nie no jak walna betke na premiere Gears of War 2, to dobrze... wazne by byla w tym roku. Moze byc nawet na premiere Viva Pinata. A wracajac do tych wybuchow to w singlu one tez fenomenalnie nie wygladaja.

 

Multi i tak jest zrzynka CoD, ale o wiele lepszy klimat IMO jest w KZ, wiec wybor miedzy CoD a KZ jest oczywisty...

a IMO i tak H3>KZ>CoD

Odnośnik do komentarza
nie no jak walna betke na premiere Gears of War 2, to dobrze... wazne by byla w tym roku. Moze byc nawet na premiere Viva Pinata. A wracajac do tych wybuchow to w singlu one tez fenomenalnie nie wygladaja.

 

Multi i tak jest zrzynka CoD, ale o wiele lepszy klimat IMO jest w KZ, wiec wybor miedzy CoD a KZ jest oczywisty...

a IMO i tak H3>KZ>CoD

 

Po pierwsze to wybuchy w Halo wygladaja zdecydowanie lepiej;)Po drugie z tą zrzynką to troche pojechałeś bo kto siedzi w temacie KZ 2 to raczej powie ze to Call of Duty moglo duzo zerżnąć tylko ze byli generalnie szybsi..a po trzecie takie rownania mozesz sobie w tylek wsadzic przed premierą: rownie dobrze ja moge napisac:

trailery KZ2>CoD4>Halo 3

Odnośnik do komentarza

Wreszcie porządny shooter na ps3. Naprawdę nie spodziewalem się że wyjdzie z tego coś fajnego a tu mile się zaskoczyłem. Płunniutka animacja, ładne cienie, duzo akcji. Animacja postaci naprawdę daje rade, nie widziałem chyba innego shootera ktory by się zblizyl poziomem animacji do kz2. Jedynym mankamentem dla mnie jest granie na galkach od DS..ehh... Galki od dualshocka się po prostu do fpsow nie nadaja. Pamietam jak meczylem sie w killzone i blacku z celowaniem.

 

Tak czy siak, must have

Odnośnik do komentarza
nie no jak walna betke na premiere Gears of War 2, to dobrze... wazne by byla w tym roku. Moze byc nawet na premiere Viva Pinata. A wracajac do tych wybuchow to w singlu one tez fenomenalnie nie wygladaja.

 

Multi i tak jest zrzynka CoD, ale o wiele lepszy klimat IMO jest w KZ, wiec wybor miedzy CoD a KZ jest oczywisty...

a IMO i tak H3>KZ>CoD

 

Po pierwsze to wybuchy w Halo wygladaja zdecydowanie lepiej;)Po drugie z tą zrzynką to troche pojechałeś bo kto siedzi w temacie KZ 2 to raczej powie ze to Call of Duty moglo duzo zerżnąć tylko ze byli generalnie szybsi..a po trzecie takie rownania mozesz sobie w tylek wsadzic przed premierą: rownie dobrze ja moge napisac:

trailery KZ2>CoD4>Halo 3

I tu sie zgodze... wybuchajacy scarab w Halo 3 wyglada zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Wreszcie porządny shooter na ps3. Naprawdę nie spodziewalem się że wyjdzie z tego coś fajnego a tu mile się zaskoczyłem. Płunniutka animacja, ładne cienie, duzo akcji. Animacja postaci naprawdę daje rade, nie widziałem chyba innego shootera ktory by się zblizyl poziomem animacji do kz2. Jedynym mankamentem dla mnie jest granie na galkach od DS..ehh... Galki od dualshocka się po prostu do fpsow nie nadaja. Pamietam jak meczylem sie w killzone i blacku z celowaniem.

 

Tak czy siak, must have

Galki w SIXAXISie i DS3 sa inne od tych w DS2. Sa troche mniejsze i chodza DUZO lzej od tych z DS2 (dosyc podobnie do tych z pada do X360).

Odnośnik do komentarza
I tu sie zgodze... wybuchajacy scarab w Halo 3 wyglada zdecydowanie lepiej.

I ja również się z tym zgodzę. Wielokrotnie w Halo 3, po rozwaleniu scaraba, dawałem wczytaj i rozwalałem go jeszcze raz. Nie dość, że sekwencja wchodzenia na niego była fenomenalna, to na dodatek wybuch był przepiękny. No ale takie wybuchy granatów w Halo 3, to wyglądają średnio. W Killzone 2 mi się to bardziej podoba.

 

Co do sterowania - Seb Downie nie wykluczył, że będzie możliwość sterowania myszką oraz klawiaturą w Killzone 2.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
A ty nie sprzedawałeś czasem PS3 na allegro? smile.gif Kupiłeś znowu, czy jednak sobie zostawiłeś?

 

Kupiłem drugi raz z MGS4 i z przyjemnością zagram w KZ2 graficznie to pierwsza trójka tuż przy GoW2 i RE5(choć ten tytuł IMO wygląda najlepiej)

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie rozwalił tekst na GOLu (gry-online.pl):

 

Killzone 2

 

Po aferze z renderami wielu graczom odechciało się czekać na dziecko Guerilla Games. Pokaz tytułu w trakcie E3 Media & Business Summit objawił się jako jedna z większych niespodzianek imprezy. Szczegóły w naszej relacji.

 

Na dodatek jak się spytałem ich dziennikarza (Lordareona) przed E3, czemu nie dali zapowiedzi KZ2, a on odpowiedział że to nie jest jakiś ważny tytuł. No to ja się go pytam:

 

Ja: Nie uważasz, że KZ2 to system seller i jeden z największych killerów, które będą na PS3?

On: No spoko gra, ale to nie jest jakiś killer.

 

Ja to skwitowałem - aha.

 

Śmieszne jest to, że po E3 się teraz obudzili. Brawa im się należą! :rotfl: . Coś co my wiemy od roku (zeszłoroczne E3), a "eksperci" zauważyli to dopiero teraz. Żałosny jest ten serwis. Ogólnie rzecz biorąc, Hype na KZ2 trzyma się od czasu sławnego rendera. Niby potem opadał, ale od zeszłego roku trzyma się przez cały czas bardzo wysoko. Co mnie cieszy, to to że gra się podoba ogólnie dziennikarzom i ludziom grającym, a to pozwala mi już myśleć, że na pewno gra pokroju jakiejś tam zwykłej strzelaniny to nie będzie. Chodzi mi oczywiście o rozgrywkę, bo grafikę to ja widzę gołym okiem, a ta jest piękna. Zresztą znacie mnie - wierzę w ten tytuł od lat. Dobrze, że wszystko się sprawdza. I powiem jeszcze jedną rzecz: Nie daliby publicznej bety przed premierą, jeżeli baliby się że mają słabą grę. Halo 3 i COD 4 miały betę - i wyszło im to tylko na dobre.

 

Edycja: Kwestia gustu Soul.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...