Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś nie ma farta i nie dostał bety ( np.: ja ) to chociaż może sobie obejrzeć film :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=clm1Ygk4YE0

 

 

 

 

 

 

jakby ktoś już dawał linka to sory

 

 

filmik lepszej jakości :

 

http://pl.youtube.com/watch?v=F0HYy9NzZHo

Fajnie, a potem ludzie narzekają, że tak mało dostaje klucze do bety. Dziwicie się, że Sony nie rozsyła ot tak ludziom klucze, skoro później i tak wszystko trafi do internetu, albo nie daj boże pojawią się dzieci, które udaj, że mają 18 lat (nie piję tu do nikogo). I żeby nie było, ja sobie tego nie wymyśliłem, to są opinię z oficjalnego forum Playstation w Europie, i nie piszą to tylko starsi betatesterzy tylko wazniejsi uzytkownicy....

 

 

marne tłumaczenie, najpierw sztucznie nakręcają hype, bo bez tego po średniej pierwszej części mało kto by czekał na drugą, pozniej dają bete garstce ludzi, normalna sprawa i oni dobrze o tym wiedzą że ci co grali pokażą to na yt czy innych serwisach, i bez różnicy jest czy dadzą dostąp do bety 200 osobą czy 2000

Odnośnik do komentarza

Jesli nie sa to podrasowane screeny, to gra wyglada maskakrycznie. :)

 

Ps. Chyba nie udalo sie zbalansowac helgastowej i ISA'owej broni maszynowj, skoro zwykli piechurzy(zarowno ISA, jaki Helghast'owy zoldak) uzwaja tej samej broni.

 

Sporo osob narzeka, ze dosc czesto wystepuje "friendly fire". Stad ilosc zabitych wrogow, jak i swoich jest podobna.

Odnośnik do komentarza
Jesli nie sa to podrasowane screeny, to gra wyglada maskakrycznie. :)

 

Ps. Chyba nie udalo sie zbalansowac helgastowej i ISA'owej broni maszynowj, skoro zwykli piechurzy(zarowno ISA, jaki Helghast'owy zoldak) uzwaja tej samej broni.

 

Sporo osob narzeka, ze dosc czesto wystepuje "friendly fire". Stad ilosc zabitych wrogow, jak i swoich jest podobna.

AD. 1: Są to na pewno screeny z faktycznej bety i choć są błędy, to gra na prawdę tak wygląda.

AD 2. Broń można podnosić/wybierać ;)

AD 3. No, to niestety jest problem ;/

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

Gameplay bety z bardzo dobrym dzwiekiem i obrazem (nie jest to HD, ale to najlepsza jakosc jaka mozna wycisnac na youtube)... juz czuc powoli ten niesamowity klimat "killzonowej" wojenki. :)

 

http://uk.youtube.com/watch?v=zX4vs2_SyCA

 

Niesamowity jest ten bieg w KZ2, zupelnie jakbym poruszla sie prawdziwym czlowiekiem. Wiem, ze to nie jest temat Resistance2, ale tego kalibru gra powinna w tym aspekcie pokazac cos wiecej, niz poziom doom'owcow sprzed kilku lat. :)

Odnośnik do komentarza
Wszyscy wiemy od lipca 2007 roku, że wypas, a nie porażka :).

 

Jak sobie przypomnę, ile walk w tym temacie przeprowadziłem, tłumacząc wielu ludziom, dlaczego KZ2 będzie hitem, to aż mnie skręca :D.

 

Szkoda tylko, że się nie załapałem na betę, no ale luty już nie długo.

 

jakiś medal mu dajcie czy coś, miejmy nadzieje że będzie lepsza od poprzedniczki to wystarczy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...