Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Propo tych tygodniowych/misiecznych trophies - mam nadzieje ze to NIE beda sprowadzac sie do walki - niczym o miejsce na rankingu, bo to rzeczywiscie bedzie hardcore'owe :X.

 

PS: Ludzie loooz, bo znowu zawiesicie forum, za duzo ludu tutaj !.

Odnośnik do komentarza

kiedy kupilem killzone na ps2 fajnie mi sie grało.ale gdy kupilem ps3 to poprostu nie moge sie doczekać killzone 2!ten multi ta grafika...niebo w czytniku:)jakby ta gra kosztowała 500 zł i tak bym ją kupił.w te gre kazdy musi zagrać(dam spróbować siostrze:)!oczywiscie nie kupie tej gry w empiku za 250 zl ... :bow: kłaniam sie grze według mnie najlepszej w jaką będziemy mogli zagrać na ps3!

Edytowane przez andrij19
Odnośnik do komentarza

No bo sie nie da. Na 99,9% jestem pewiem, z PS4 tez nie bedzie w stanie odwzorowac w 100% jakosci (nie pozornego, widocznego naa pierwszy rzzut oka wygladu) rendera z 2005 roku.

 

Zas wracajac do KZ2 to... Od dluzszego czasu jestem pewien, ze to bedzie (jest?) dobra graa (beta tez mi w tm pomogla) ale nie mialem na nia nigdy jakiegos wielkiego cisnienia (w zasadzie to nadal nie mam :P) ale ostatnie trailery robia DUZE wrazenie.

Odnośnik do komentarza

Prezentacja Playstation 3 na ostatnich targach (nie Sony, a Playstation).

 

http://www.g4tv.com/ces2009/press_conf_det...video_key=35873

 

Od 19 minuty i 32 sekund, jest prezentacja Killzone 2.

 

Gość z Guerilla mówi o renderze, jego targecie i w ogóle. Masa ciekawych informacji.

 

Widać, że Sony jest zadowolone z jakości jaką osiągnęli...

 

Emet

 

Mówisz, że tego nie będzie mogła PS4 wygenerować? :P

 

killzone22vu2.jpg

w1280.png

 

Przecież to podłoże jest na poziomie PS2...

Odnośnik do komentarza

W życiu. ;)

 

GT poniekąd należy do Microsoftu. To raz, dwa, redaktorzy GT nie bardzo lubią Playstation 3 i wszystkie hity na tą konsolę. Na Neogafie ludzie już napisali, gdzie KZ2 prawdopodobnie dostanie słabe oceny. Wiesz co Gamespot w zapowiedzi (nie recenzji) napisał?! Że KZ2 jest "too gamey". :lol: Po prostu żenada. Jeszcze parę innych niszowych serwisów coś podobnego palnęło - wiesz, to są narzekania pokroju "KZ2 wygląda za ładnie". Po prostu malkontenci.

 

Ale ocenami nie ma się co przejmować. W dzisiejszych czasach one nic nie znaczą. Nie są żadnym wyznacznikiem niczego - patrz GTA IV - hit wszechczasów, buhaha :lol: Są dziesiątki lepszych gier. Poza tym, zamiast się skupiać na grze, dzisiaj albo trzeba dać kopertę do dobrej recenzji w wielkich serwisach, albo gra musi być zrobiona na ulubioną konsolę redaktorów.

 

Jakby Killzone 2 był zrobiony na X360, dzisiaj mielibyśmy nową drogę mleczną w internecie. Tak by się serwisy spuszczały nad nią. A tak, to tylko marne PS3... Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że niektóre serwisy swoją nagonkę nadal ciągną.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Ludziska powiem tyle...przesadzacie z tą nagonką...wystarczyło że Gametrailers pare razy wtopił to oczywiście teraz cały internet i świat jest przeciwko Killzone i PS3. Ech, szkoda że nikt już nie pamieta jak duzo serwisów polewało z Halo 3 ,lub jaka była "afera" że w pierwszym levelu Gearsów mozna było znależć miejsce w którym załamywały się textury...ech ludzie, ludzie ;)

Zagram w Killzone z przyjemnością, czekam na tą grę i czuję ciśnienie , ale nie uwazam żeby była jakimś przełomem w grafice ani gameplayu, czy wyznaczała jakieś nowe standardy (cóż niektórzy prorocy już to wiedzą :P ) , czy to oznacza że jestem "xszmatą" ?

I pewnie zaraz będe obiektem drwin :P , ale uwazam że daleko temu co teraz jest do pamietnego rendera.

 

Tak, oczywiście mozna teraz wstawić obrazki porównujące teksturę twarzy , lub broni udowadniajacą wyższość realtimu do rendera, ale jeśli chodzi o plastyczność otoczenia,rozmach, animacje, filtry, naturalność kolorów, wybuchy, ogień czy fizykę to jednak jest jeszcze nie to...

 

Odnośnik do komentarza
Ludziska powiem tyle...przesadzacie z tą nagonką...wystarczyło że Gametrailers pare razy wtopił to oczywiście teraz cały internet i świat jest przeciwko Killzone i PS3. Ech, szkoda że nikt już nie pamieta jak duzo serwisów polewało z Halo 3 ,lub jaka była "afera" że w pierwszym levelu Gearsów mozna było znależć miejsce w którym załamywały się textury...ech ludzie, ludzie ;)

Zagram w Killzone z przyjemnością, czekam na tą grę i czuję ciśnienie , ale nie uwazam żeby była jakimś przełomem w grafice ani gameplayu, czy wyznaczała jakieś nowe standardy (cóż niektórzy prorocy już to wiedzą :P ) , czy to oznacza że jestem "xszmatą" ?

Nie, to oznacza, że się po prostu nie znasz :P. Jeżeli KZ2 nie wyznacza nowych standardów, to nie wyznaczył tego w takim razie żaden shooter od czasów Half-Life 2. A jeżeli twoim zdaniem animacje z KZ2 oraz efekty są na porządku dziennym, to ja nie wiem w jakie ty gry grasz. Pewnie z marsa. Przesadzasz :).

 

Co do serwisów, żaden z wielkich serwisów nie prowadził nagonki na Halo 3. A GOW 1 wyszedł w 2006 roku, gdzie jeszcze się tak bardzo nie spuszczali nad X360, bo PS3 dopiero wychodziło. Największa nagonka była w 2007 roku. :rolleyes: Możecie się ze mną nie zgodzić, ale jak tak to pamiętam :).

 

I pewnie zaraz będe obiektem drwin :P , ale uwazam że daleko temu co teraz jest do pamietnego rendera.

A czemu obiektem drwin? Za wyrażenie własnej opinii? Można się tylko przyczepić do tego, że twoja opinia jest niesprawiedliwa, tyle. :D

Tak, oczywiście mozna teraz wstawić obrazki porównujące teksturę twarzy , lub broni udowadniajacą wyższość realtimu do rendera, ale jeśli chodzi o plastyczność otoczenia,rozmach, animacje, filtry, naturalność kolorów, wybuchy, ogień czy fizykę to jednak jest jeszcze nie to...

A co ma piernik do wiatraka? Killzone 2 się ściga z innym grami, czy z renderem zrobionym na wypasionych stacjach do renderowania?

 

Poza tym, jesteś ponownie niesprawiedliwy.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza
jesteś ponownie niesprawiedliwy.

Oj sam jesteś złeeeem, więc dyskusji nie ma :P.

 

BTW To najlepszy Bundle pack jaki widziałem...... Przepiękny kolorek, OWN'uje bundle MGS4, GTA IV i innych pokrak, tylko LBP może stawić mu czoła XD.

 

Ludziska powiem tyle...przesadzacie z tą nagonką...wystarczyło że Gametrailers pare razy wtopił to oczywiście teraz cały internet i świat jest przeciwko Killzone i PS3

Świat ? - przeciwko PS3 i KZ2 ? - gdzie niby ? :ali_g: .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

No ta gra powinna byc tym czym dla iksboksa bylo gears of war . Gra ktora znaczaco popchnie do sprzedazy pi es tri , wyglada to na ten moment zachwycajaco :) Z pewnoscia bedzie mega miód , dobra fabuła i masa detali które na długo zapamietają uzytkownicy ps3. Chcialbym zeby faktem stala sie obnizka ceny konsoli , bo dla mnie to sie rowna z kupnem sprzetu :] to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza

Ech skoro sam Jacobss powiedział że się nie znam, to co ja tam wiem :P

Jestem niesprawiedliwy bo uważam że Killzone 2 będzie "tylko" bardzo dobrą grą , a nie jest przełomem ?

To że gra miesci się w ścisłej czołówce graficznych wymiataczy nie tworzy z niej dzieła przełomowego.

Zapytam inaczej-co jest w niej takiego odkrywczego, że wyznacza standardy ? Czy to pierwsza gra z dopracowana animacją, lub z zapierającą dech w piersiach grafiką ;)

Ech, nie za bardzo hypujecie ludziska? ;)

Uprzedze złośliwe komentarze- Nie spuszczam się nad GOW2 ,ani Halo 3- to są bardzo dobre gry,ale podobnie jak K2 ołtarzyku bym im nie postawił

A co do tego "nie znasz się "- gram już jakieś 25 lat, przez parę lat prowadziłem z bratem "salon gier", parę konsol z zachodu na handel sprowadziłem, trochę japońców dla własnej przyjemności- więc myslę sobie, że tak odrobinkę to się chociaż znam.

A że podchodzę do K2 bez niepotrzebnych emocji? -to tylko gra,powtarzam jeszcze raz, świetna, z super animacją, grafiką, pewnie i niezłym klimatem i fabułą z wyzszej półki,ale "wyznaczanie standardów" pozostawiłbym innym, może mniej efektownym, ale bardziej odkrywczym tytułom. :)

Odnośnik do komentarza

Również się pod tym podpisuje ale zauważcie ,że 99% ludzi podniecających się K2 w tym temacie(w tym ja) podnieca się głównie stroną techniczną tej pozycji i to jej poniekąd przypisuje się "wyznaczanie standardów".Mało kto tutaj wyskauje z hasłami ,że to będzie najlepsza gra ever i już jej buduje ołtarzyk.Zagramy wszyscy za 1,5 miesiąca i osądzimy- jedynie na podstawie opinii i bety multi można sądzić ,że jest co najmniej dobrze :)

 

btw z tytułów wyznaczajacych nowe standardy w tym roku to ja widzę tylko jednego kandydata jak na razie - Heavy Rain

 

Killzone2 to skopiowanie pomysłów z najlepszych strzelanin fps na rynku w niesamowitej oprawie z mocarnym klimatem i tyle.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ech skoro sam Jacobss powiedział że się nie znam, to co ja tam wiem :P

Jestem niesprawiedliwy bo uważam że Killzone 2 będzie "tylko" bardzo dobrą grą , a nie jest przełomem ?

To że gra miesci się w ścisłej czołówce graficznych wymiataczy nie tworzy z niej dzieła przełomowego.

Zapytam inaczej-co jest w niej takiego odkrywczego, że wyznacza standardy ? Czy to pierwsza gra z dopracowana animacją, lub z zapierającą dech w piersiach grafiką ;)

Ech, nie za bardzo hypujecie ludziska? ;)

Uprzedze złośliwe komentarze- Nie spuszczam się nad GOW2 ,ani Halo 3- to są bardzo dobre gry,ale podobnie jak K2 ołtarzyku bym im nie postawił

A co do tego "nie znasz się "- gram już jakieś 25 lat, przez parę lat prowadziłem z bratem "salon gier", parę konsol z zachodu na handel sprowadziłem, trochę japońców dla własnej przyjemności- więc myslę sobie, że tak odrobinkę to się chociaż znam.

A że podchodzę do K2 bez niepotrzebnych emocji? -to tylko gra,powtarzam jeszcze raz, świetna, z super animacją, grafiką, pewnie i niezłym klimatem i fabułą z wyzszej półki,ale "wyznaczanie standardów" pozostawiłbym innym, może mniej efektownym, ale bardziej odkrywczym tytułom. :)

Ech, na wstępie mojej riposty chcę tylko powiedzieć, że to była ironia z tym "nie znasz się". Nie bez powodu dałem tam emotkę :).

 

Wracając do sprawy:

 

Nie interesuje mnie czy się spuszczasz nad GOW 2 czy Halo 3. Ja nie jestem człowiekiem, który spłyca wszystko do "Xszmat, "fanbojów" i innych bzdurnych epitetów.

 

Nowe standardy - hmm, myślę, że nie wiesz o czym ja mówię. Myślę, że dla ciebie nowy standard to rewolucja, a to nie prawda :).

 

Gears of War 1 był np. standardem. Przez dwa lata tytuły się prześcigały, żeby osiągnąć taki wygląd. Tak, od listopada 2006 roku, po 2008 listopad, przy premierze GOW 2. Można się oszukiwać, że Bioshock, albo COD4 wyglądały lepiej, ale to nie prawda. Poza tym, wyszły i tak znacznie później.

 

Po prostu uważam, że jesteś niesprawiedliwy, wrzucając jakość KZ2 z innymi grami, do tego samego worka, bo czytając twoje preferencje dotyczące tytułu "który podnosi standardy", uważam, że prawie żaden w ostatnich latach się nie kwalifikuje. Masz za duże wymagania, a zapominasz, że gry tylko ewoluują.

 

A czy uważam, że dobrze, że nie podchodzisz z emocjami do KZ2? Uważam, że doskonale. Ale jestem pewien, że za to podchodzisz tak do innych swoich tytułów, więc czepianie się nas, jest nie na miejscu :).

Podobna sytuacja była z Soulem. Dziwił się nam, mówił, że nie ma się czym podniecać itd. ale sam nie był lepszy, bo z Halo 3, robił to co my z KZ2. Dlatego też, uważam, że czepianie się jakiejś tam grupy, że im się coś podoba, jest nie na miejscu, bo samemu też się ma jakieś tam ulubione pozycje.

 

Mnie np. LittleBigPlanet w ogóle się nie podoba. A o ile się nie mylę, nie napisałem nawet posta w tamtym temacie. Moja zasada, nie wypowiadać się na temat czegoś, co mi się w żadnym stopniu nie podoba, lub się nie znam, bo to tylko wywołuje negatywne emocje u innych ludzi.

 

Co więc wyznacza nowego KZ2? Ano grę, którą producenci będą musieli dogonić pod względem: Filmowości rodem z Hollywoodu, grafikę oraz animację. Animacja w KZ2 nie jest tylko dopracowana, ona jest po prostu zupełnie inna od tej z innych topowych gier. Nie ma nawet porównania. To wyznacza standardy. Podobnie efekty oświetlenia, nie spotykane w żadnej grze dotychczas :). Poza tym, ten motion-blur - miodzio po prostu.

 

Podsumowując: Nowe standardy wyznacza coś, czego jeszcze nie było :). Nie mylcie rewolucji, z ewolucją. Tyle :). KZ2 jest ewolucją, ale czyni ją nowym standardem to, że to ona będzie teraz nowym "benchmarkiem" FPSów na konsole.

 

Edit: Wiecie, co? Przypominam mi to strasznie gadkę o serii Halo od 2001 roku :D. Cholernie mi to przypomina. Pewnie każdy wie o czym mówię :P.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

To może ja też odpowiem ....

Jestem niesprawiedliwy bo uważam że Killzone 2 będzie "tylko" bardzo dobrą grą , a nie jest przełomem ?

BROŃ BOŻE !! - NIKT słowem NIKT nie uważa tej gry za przełom (pod względem technicznym na pewno jest, ciekawym patentem jest też chowanie się za osłoną, coś co tyczyło się tylko gier TPP).

Jeśli chodzi o mnie po KZ2 oczekuje solidnej strzelaniny, solidnych efektów cząsteczkowych, solidnego widoku śmierci kolejnych Helghastów, solidnego mutli (chociaż to można interpretować na wiele sposobów).

Nikt tu nie wali konia na widok tej gry, bo bądźmy dorośli - po co nam to ? - Myśle że po gameplayach jakie widziałem Killzone 2 zaspokoi moje potrzeby względem tego gatunku, chce przede wszystkim - porządnej fizyki ciał i pojazdów !! (zwłaszcza w multi).

Hypować tytuł to będziemy jak wyjdzie i okaże się naprawde solidną grą, tak solidną jak dla Xboxa Halo czy GoW :P.

Odnośnik do komentarza

Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem. KZ2 widzi mi się jako zwykły shooterek, jedno z zajebistą grafiką. Po premierze ludziska się popodniecają, przejdą z dwa razy, rozdziawią japy nad możliwościami graficznymi peesatrzy i wypieprzą grę na półkę. Coś mi mówi, że na mega strzelanke w stylu xboxowego GoW posiadacze Sony jeszcze sobie troche poczekają.

Odnośnik do komentarza
Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem. KZ2 widzi mi się jako zwykły shooterek, jedno z zajebistą grafiką. Po premierze ludziska się popodniecają, przejdą z dwa razy, rozdziawią japy nad możliwościami graficznymi peesatrzy i wypieprzą grę na półkę. Coś mi mówi, że na mega strzelanke w stylu xboxowego GoW posiadacze Sony jeszcze sobie troche poczekają.

No widzisz, widac ze nie grales w bete i nie masz pojecia jakie multi w tej grze jest miodne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem. KZ2 widzi mi się jako zwykły shooterek, jedno z zajebistą grafiką. Po premierze ludziska się popodniecają, przejdą z dwa razy, rozdziawią japy nad możliwościami graficznymi peesatrzy i wypieprzą grę na półkę. Coś mi mówi, że na mega strzelanke w stylu xboxowego GoW posiadacze Sony jeszcze sobie troche poczekają.

Ci się wydaje tylko dlatego,że masz xboxa panie.Bo co takiego niby ma mega GoW/GoW2?wg mnie w singlu to jest standard ,oprawa bardzo,bardzo ładna i jedynie multi jest bardzo fajne.Nie ma nic wow w tej grze.Killzone2 przejdzie każdy z dwa razy,rozdzawi japę nad możliwościami ps3 i gra nie wyląduje na półce ,a wręcz przeciwnie-każdy puści multi i zapomni o singlu.Czyli dokładnie to samo co w "topowych" strzelaninach jak halo3,GoW czy CoD4,BF

 

Tak więc uwierz mi,że za niespełna dwa miesiące PS3 dostanie swoje Halo/GoW w jeszcze bardziej koszącej oprawie niż tamte tytuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...