Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi mówi, że na mega strzelanke w stylu xboxowego GoW posiadacze Sony jeszcze sobie troche poczekają.

Akurat GoW przeszedłem (fakt wersja PC), cóż bardzo fajna gra :), nie dziwię się że jest tak popularna, odstawiona na półce bo w multi grać tu na PieCu to katorga :/.

Po premierze ludziska się popodniecają, przejdą z dwa razy, rozdziawią japy nad możliwościami graficznymi peesatrzy i wypieprzą grę na półkę

Pewnie znajdą się tacy malkomenci, ale to z reguły ludzie których nie interesuje multi, tylko żeby zaliczyć tytuł i przejść do innego. Po to właśnie jest multi ! :P.

 

Jeżeli zaś mówimy o PS3'kowym GoW to mówmy tu raczej o nowym projekcie Tecmo ...... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja bym bardzo chętnie strzelanie przez ściany. Może nie na taką skalę jak w CoD4, ale by takie drewniane czy kartonowe ściany wyglądały jak sito po paru seriach. Bo przecież jak się schowasz w karton (jak Snake ;) ) to raczej na polu bitwy dupy ci to nie ochroni.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza
Ja bym bardzo chętnie strzelanie przez ściany. Może nie na taką skalę jak w CoD4, ale by takie drewniane czy kartonowe ściany wyglądały jak sito po paru seriach. Bo przecież jak się schowasz w karton (jak Snake ;) ) to raczej na polu bitwy dupy ci to nie ochroni.

z tego co pisał Seb to kartonowych ścian w grze nie ma i konstrukcja leveli w multi jako tako wyklucza strzelanie przez ściany ale drewniane okna,skrzynki,pudełka rozpadają się od strzałów

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie duzo graczy to w tym roku ma wyjsc MAG (do 256 graczy naraz) na PS3.

 

Odnosnie Killzone:

Gra jawi mi sie jako naprawde konkretny graficzny wymiatacz (chociaz na screenach w ogole tego nie dostrzegam), ale i odgrzewany kotlet. Nie siedze w temacie za bardzo, ale nie slyszalem o zadnym "przelomowym" feature tego tytulu. Wiem, ze grafika, animacja, muzyka i fabula. Wiem, ze to wystarczy to spedzenia wielu godzin przed telewizorem. Wiem rowniez, ze jako gracz glownie offline'owy KZ2 w ogole do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza

A do mnie również gracza offline'owego KZ2 przemawia i to bardzo, już jedynka pomimo swoich bugów,uproszczeń bardzo się spodobała i jako nieliczna gra fpp ukończyłem ją 6 razy, po dziś jest w moim top 10 najlepszych gier fpp (konsole,pc itp.) za klimat, genialne modele broni i helgasty ^^. Mam nadzieję, że dwójka mnie nie zawiedzie i spędzę przy niej kilka godzin świetnej zabawy.

W sumie to KZ2 jest jednym z powodów dla którego kupiłem PS3 ^_^

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie na razie jeden z najlepszych filmików to ten http://pl.youtube.com/watch?v=3QpF9jgHYfM 8) Zreszą za miesąc tylko takie filmiki będzie się oglądac bo grafiką każdy w domu będzie się cieszył.Po takich produkcjach nie ma sensu martwic się o to czy killzone wytrzyma próbe czasu bo wszystkie klany już są tylko nastawione na granie a z całą pewnościa casuale kierując się grafa lub klimatem porzucą R2 i COD i tylko będe obserwował jak znikają ludzie z serwerów R2 na rzecz KZ ;]

Odnośnik do komentarza

41181420090110_084346_0_big.jpg

 

Przecież to aż prosi się by zniknąć z półek :o

 

Jestem ciekaw jak wypadnie sprzedaż Killzona. Na MGSa 4 też był bardzo duży hype i gra znikła szybko z półek, ale tak naprawde nie była to gra dla mas tylko dla fanów. A Killzone 2 taki jest. Strzelaniny dziś sprzedają się bardzo dobrze. Jestem ciekaw czy pobije rekord GTA IV... jest to całkiem możliwe bo liczba użytkowników konsoli już dobiła do prawie 20mln. A hype na dzieło GG jest jak na żadną inna grę.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Chyba jeszcze się tu nie wypowiadałem. KZ2 widzi mi się jako zwykły shooterek, jedno z zajebistą grafiką. Po premierze ludziska się popodniecają, przejdą z dwa razy, rozdziawią japy nad możliwościami graficznymi peesatrzy i wypieprzą grę na półkę. Coś mi mówi, że na mega strzelanke w stylu xboxowego GoW posiadacze Sony jeszcze sobie troche poczekają.

Wbrew temu co myslisz na pewno tak nie bedzie bo Killzone 2 ma swietnt tryb multiplayer, wiec poza trybem single player jest jeszcze cos ciekawego. Gears Of War ma fajny tryb single player, ale nie oszukujmy sie - multi nie jest jakis rewelacyjny, poza trybem hordy (w GOW2) nie ma tam nic szczegolnego - wszyscy biegaja z shotgunem, ktory ma moc bazooki. :D

Nie bez powodu Guerrilla dlugo trzymala w tajemnicy wszystkie informacje na temat trybu single player, na pewno przygotowali cos ciekawego.

W Killzone 2 nie chodzi tylko o grafike, ale rowniez o sama rozgrywke, jest tam ciekawy cover system (o ktorym chyba wszyscy zapomnieli) i przede wszystkim niesamowity klimat, wiec nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze gra tylko dobrze wyglada i ma dobra animacje bo caly design gry jest swietny. :) Do tego wszystkiego nalezy jeszcze dodac, ze w grze znajdzie sie wiele ciekawych rodzajow broni. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

w jakiej rozdzielczosci bedzie smigal killzone2 ??

 

kupuje tego bundla w lutym, ale nie stac mnie juz na jakis hdtv lub monitor, a wiem ze granie na sdtv to porazka wiec zamierzam stanac na rzesach i zrobic szpagat :D zeby cos dokupic, niestety nie 50calowy fullhd ;) ale jakis monitorek czy cos, koniec koncow i tak jedyne co mnie interesuje to multiplayer, a w dalszej kolejnosci multiplayer i multiplayer, no ale grajac w kz2 na sd bym zdolowal

Odnośnik do komentarza

Seb pisał,że K2 będzie można uruchomić w 1080i i wg niego w tej rozdzielczości gra prezentuje się najlepiej(co jest trochę dziwne wg mnie bo z tego co wiem 720p jest "lepsze" niż 1080i).Podobno grę testowali też na SD tv i efekt był zadowalający,jego zdaniem na każdym TV gra prezentuje się zacnie

Odnośnik do komentarza

A co najważniejsze, w pełnym 720p (nie tak jak Call of Duty 4, czy też Halo 3), czyli 1280x720, z 4x Full Screen Anti Aliasing i STAŁYCH 30 FPSach.

 

Wersja gry wysłana do recenzji, nie ma ani jednego spadku animacji (poza checkpointami). Może być zadyma, tynk się sypać, ale gra jest płynna jak pierwszy Resistance. To już pisali na Neogafie.

 

Spadki animacji zdarzały się jeszcze w Preview Version, ale w Review jest już wszystko naprawione. Na to cierpiał Killzone 1, ale dwójka jest czysta :).

 

Ficuś - zależy od TV.

 

Jednak obie są natywne. Żadnego skalowania. A do tego 4x FSAA daje krystaliczny, czysty obraz. Mnie zawsze ząbkowane krawędzie denerwują...

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

2exuagp.jpg

11 milionów razy oglądano filmiki z K2 na gametrailers,a bierzmy pod uwagę,że jeszcze jest mało filmików z gameplayu,nie ma review i dopiero dziś pojawiło się preview.Dla porównania:

MGS4-27mln

Gears of War2- 12mln

Halo3-21mln

 

tak wię jest duży hype na świecie.Oby jak najszybciej Sony zaczęło reklamować ten tytuł i módlmy się o to,że obniży cenę konsoli choćby o 50$.Swoją drogą jestem ciekaw limitki-oby była figurka Helgasta :)

 

edit-koleś na neogafie skończył grę na veteranie-zajęło mu to troche ponad 10h,inny skończył grę na normalu w 7,5h przy czym zaznacza,że pierwsze 5 leveli znał na pamięc z preview code ,a druga połowa leveli jest dłuższa i o wiele bardziej wymagająca.

 

PS-final fight podobno kopie zady i można ją porównywać do ej z MGS4-szczegółów brak bo wszystkich obowiązują klauzule :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nowe standardy - hmm, myślę, że nie wiesz o czym ja mówię. Myślę, że dla ciebie nowy standard to rewolucja, a to nie prawda :).

 

 

 

Po prostu uważam, że jesteś niesprawiedliwy, wrzucając jakość KZ2 z innymi grami, do tego samego worka, bo czytając twoje preferencje dotyczące tytułu "który podnosi standardy", uważam, że prawie żaden w ostatnich latach się nie kwalifikuje. Masz za duże wymagania, a zapominasz, że gry tylko ewoluują.

 

 

Moja zasada, nie wypowiadać się na temat czegoś, co mi się w żadnym stopniu nie podoba, lub się nie znam, bo to tylko wywołuje negatywne emocje u innych ludzi.

 

 

Podsumowując: Nowe standardy wyznacza coś, czego jeszcze nie było :). Nie mylcie rewolucji, z ewolucją. Tyle :). KZ2 jest ewolucją, ale czyni ją nowym standardem to, że to ona będzie teraz nowym "benchmarkiem" FPSów na konsole.

 

Tego że nowe standardy oznaczają rewolucję nie napisałem przecież . Chodzi mi o to że jest sporo gier które maja ten sam poziom graficzny lub lepszy więc dlatego nie uwazam K2 za produkt wyznaczajacy nowe ;)

A wymagań strasznie duzych nie mam- gra ma mi sprawiać frajdę i tyle, nie musi być "coś tam" kilerem ani właśnie wyznaczać nowych standardów ;)

Czy pisząc że Killzone 2 zapowiada się na super grę a nie na "wyznacznik nowych standardów" (polubiłem ten zwrot ;) ) naprawdę mogłem kogoś zdenerwować? :P

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego calego gdybania i marudzenia na Killzone 2, ze niby tylko fajna oprawa i nic wiecej, albo, ze gra nie bedzie innowacyjna.... bla, bla, bla...... :D Gra jeszcze nie miala swojej premiery, a juz wiele osob marudzi. :D

 

Killzone 2 juz przed premiera jest hitem, gra jest skazana na sukces, klapy nie bedzie bo Sony i Guerrilla za dlugo pracuje nad tym projektem, wiadomo, ze gra bedzie swietna, a jak sie to komus nie podoba lub ma wygorowane lub nawet nieokreslone wymagania, ktorym nic nie sprosta to trudno. Wiele osob ma problem z tym, ze sami nie wiedza czego chca i czego by sie im nie dalo, jak fajna gra by nie byla to i tak beda narzekac. :D

 

Czy to sie komus podoba czy nie to i tak na Killzone 2 jest orgomny hype i nie bez powodu bo gra zapowiada sie po prostu swietnie, potwierdzaja to recenzje wersji przedpremierowej oraz opinie graczy z wersji beta.

Gralem w wersje beta i jestem zachwycony, swietnie sie gralo, a gralem ponad 20 godzin, wszystko od oprawy graficznej poprzez dzwiek az po sama rozgrywke jest super, nawet muzyka w menu. :)

 

Zastanawiam sie co z limitowana edycja, dziwne, ze jeszcze nie podali co wejdzie w jej sklad - oby cos fajnego, a nie tylko jakis "making of", no i ciekawe kiedy w koncu bedzie mozna skladac preorder w polskich sklepach internetowych bo chcialbym juz zamowic swoj egzemplarz. :)

 

Ja z niecierpliwoscia czekam na premiere Killzone 2 i 25 lutego oczywiscie zagram rowniez w multiplayer, wiec jak co to spotkamy sie online. :)

Odnośnik do komentarza
Tego że nowe standardy oznaczają rewolucję nie napisałem przecież . Chodzi mi o to że jest sporo gier które maja ten sam poziom graficzny lub lepszy więc dlatego nie uwazam K2 za produkt wyznaczajacy nowe ;)

A wymagań strasznie duzych nie mam- gra ma mi sprawiać frajdę i tyle, nie musi być "coś tam" kilerem ani właśnie wyznaczać nowych standardów ;)

Czy pisząc że Killzone 2 zapowiada się na super grę a nie na "wyznacznik nowych standardów" (polubiłem ten zwrot ;) ) naprawdę mogłem kogoś zdenerwować? :P

Nie lubię tego mówić, ale gadasz jak "fanboy". Bardzo mi przykro. Mówiąc, że jest sporo gier, które wyglądają jak KZ2, albo lepiej, tylko się ośmieszasz :rolleyes: Za wszelką cenę silisz się na indywidualizm, ale to co mówisz, nie jest zgodne z prawdą.

 

Wiesz, nie chce mi się z tobą gadać ;) . Ty nie wyrażasz swojej opinii, Ty chcesz po prostu mieć inną od obiegowych.

 

I ostatnie, bardzo ważne, rozstrzygające pytanie: Posiadasz w ogóle PS3?

 

A tak głośno myśląc - czasem się zastanawiam, z jakimi ludźmi ja gadam (niektórzy to czyści prowokatorzy, pod miłą postacią) i czy my oglądamy, i gramy w to samo. Tyle. :rolleyes:

 

saptis - Nie rozumiesz tych ludzi? Przypomnij sobie jeszcze co mówiłeś 5 miesięcy temu...

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...