Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem i musze przyznac ze super sie gralo, po wersji beta ten single player mi pasuje. :)

Grafike, dzwiek i reszte widzialem juz w wersji beta, tutaj jest bardziej filmowo ze wzgledu na skrypty - to na plus oczywiscie, wiadomo taki jest single player.

 

Grafika to nie moze numer jeden, ktory deklasuje konkurencje, ale jest bardzo dobra, -zreszta to tylko kawalek gry i w tej kwestii raczej nie ma co sie ostatecznie wypowiadac. :)

Levele z wersji beta moim zdaniem lepiej wygladaja, wiec wszystko jeszcze zobaczymy w pelnej wersji. :)

 

Szkoda tylko, ze demo jest takie krotkie. :)

 

Co do wersji w polskim jezyku to bardzo mi sie podoba - jest dobrze zrealizowana - glosy pasuja i dobrze sie tego slucha, sprawdzalem angielski i tez jest dobrze - wcale nie jakos super lepiej. :) W pelnej wersji na pewno wybiore polski jezyk. :)

 

Ciekawy jest efekt zaciemnienia obrazu w rogach ekranu - w wersji beta tego nie bylo. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jak mowielm wczesniej, potwierdzam to samo po demie. Karabin ma mniejszy rozrzut,

 

Ktos tu pisal ze celowanie malo precyzyjne. :D to sie nazywa SKILL, zeby nie bylo latwo headow ladowac tylko gracze z dobrym manualem opanuja Heady.

 

Grafika - po 60-70h w becie nie robi juz az takiego wrazenia. Co prawda jest to najlepiej wygladajaca gra w moim zyciu, jest piekna itd, ale moje oczy juz sie do niej przyzwyczaily.

Napewno w singlu nie raz przystane zeby popatrzec sie na grafe ale generalni pierwszych 150 Helgazmow graficznych mam juz za soba.

 

Single jak to single przejde 2 razy i zapomne

 

Czeka na mnie nowy KROL FPS MULTI i to wlasnie tam spedze setki godzin i pierwszy na swiecie osiagne 100 000 kills :D mam nadzieje

Odnośnik do komentarza

W skrocie: Mimo ze widzialem, juz ten pozim ze sto gra w demo dostarczylo mi maximum wrazen. Grafa mimo ze wiemy z recek iz to najslabszy poziom niszczy (pipi) wszystko.. Ok, jakies tam tekstury podloza moze nie sa najwyzszej jakosci ale calosciowo to "blowout" wszystko co do tej pory widzialem. Muzyka czy tez przygrywki doskonale komponują sie w klimat gry i zagrzewaja do walki. Gameplay jest niesamowity samo sterowanie postacia i to jak odbieramy poruszanie sie jest za(pipi)iscie realistyczne. Animacja przeladowywania broni to mistrzostwo swiata. demo oceniam na 10/10 ALE: POLSKA WERSJA TO MAXYMALNA KUPA. Jakby jakims cudem Killzone 2 to byla Polska gra i nie byloby innego jezyka do wyboru to z pelna odpowiedzialnoscia obnizylbym ocene o calutki stopien. Zero emocji, Zero kunsztu, ang wersja kosi:)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem demko - coś niesamowitego! Gra jest naprawdę rewelacja i niesamowita grafika. Ciężki klimat. Muszę mieć KZ2. :)

 

KZ2 lepiej od Crysisa- http://img187.imageshack.us/img187/6181/ki...rysispt2vr2.jpg

 

1. Genialy system chowania sie za przeszkodami terenowymi! Przytrzymujesz L2 i wychylasz sie na prawo (wtedy postac na kuckach idzie w kierunku, by dotrzec do krawedzi i delikatnie wychylic) lub na wprost (wtedy jakoby podnosisz sie znad przeszkody i zaczynasz napierdalac w tlum)

2. Fizyka postaci podobnie jak w GTA4 (Helghastowi mozna zdjac pociskiem kask z glowy, kolejnym - zrobic dziure w czole)

3. Mozna biegac, kucac, skakac - wszystko jest bardzo naturalnie zaanimowane glowa i tulow wreszcie dziala niezaleznie- czujemy sie jak ktos, kto fizycznie wykonuje te czynnosci a nie jak to mialo miejsce w poprzednikach kamera statycznie “skacze”, “schyla sie” itp - wiecie o co chodzi.

4. Po otrzymaniu konkretnej serii obraz zaczyna byc zabryzgany krwia, dzwiek przycicha i robi sie zamazany - bardzo ladny efekt!

5. Koledzy po udanym strzale (headshot) wiwatuja, gwizdrza + solidnie klna przy tym!

6. Helghasci, inteligentnie kryja sie za przeszkodami, przycisnieci mocnym ostrzalem cofaja sie kilka krokow, przy tym burcza i dra morde do siebie tak, ze strach :-)

7. Grafika - zobaczcie sami!

8. Muzyka - bez volume podkreconego na minimum 3/4 prosze nie grac! Wskazane oczywiscie systemy z 5.1 (na moim pieknie wykrylo dekoder DTS - wiec dzwiek jest po prostu kosmiczny)

9. Zbyt szybko konczy sie demo - okolo 10-12 minut i koniec

10. KONIECZNIE SCIAGAC! TO NAJLEPSZE FPS JAKIE GRALEM (no moze Crysis… ale to przez jakosc grafiki na PC)

 

Autor: Reflect

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w ogóle nie było opcji, przechodzić grę w języku ojczystym i to nie dlatego, że jestem kosmopolitą (a raczej uważam się za takiego), ale że ni w ząb ni w oko ma się starosłowiański do rozwałki na rodzimej planecie grubej Helgi. Przyzwyczajony do wyraźnego 'Łot da fak' z filmów o podobnej tematyce, raczej trudno byłoby mi się zintegrować z polskimi wstawkami o podobnej tonacji. Chyba, ze cały dubbing pociągnął by Boguś Linda z zachrypniętym 'psa' głosem... :D

Odnośnik do komentarza

No co ty. Ja po zagraniu w wersję PL włacyzłem angielski dubbing i... srogo się zawiodłem! Myślałem ż ebęzie o klase lepszy od tego polskiego a jest odrobinę tylko fajniejszy. Gram na PLu;p

 

Sterowanie o dziwo- w przeciwienstwie do wszystkich tutaj- obnizyłem czułośc gałki o jeden stopień.

 

A co do filmku z mapki blood bath- ja pierdykam jaka różnica względem bety. Inne oświetlenie i teksturki od razu prezentują się lepiej niż w becie.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie się natomiast podoba, że można się nieźle poznęcać nad kompanami i ich zabić (wiem, żadna nowość, w H3 i wielu innych grach było to samo, ale jednak, czasem się o tym zapomina). Oczywiście jak zaczniesz masowo swoich zabijać to kompani ci wpakują kulę w łeb bardzo szybko :lol: Rico, jak mnie rąbnął shotganem rządzi.

Odnośnik do komentarza

Poznęcać się nad kompanami? Rico rąbnął mnie z shotguna? O czym Ty tu piszesz. Toż to niegodne współdzierżawcy broni! Jak można swojego własnego, w pocie czoła tytłającego się kompana posłać do piachu?!? Wzruszenie odbiera mi mowę.... Zaraz, czy to nie dodaje kolejnego plusa do realizmu tejże gry? Chyba tak! Ave K2. Wspinam się na Ciebie 27 lutego (*tak u mnie jest 27 :P )

Odnośnik do komentarza

Sterowanie w tej grze to jakieś nieporozumienie. Z tego co sprawdziłem oprócz alternatywy 2, nie ma ani jednego ustawienia, które w pełni dawało by możliwość szybkiego i bezproblemowego posyłania nasienia Satana do piachu. Choć tu i tak nie jest różowo (L2 do trzymania się za osłoną, L1 do dokładniejszego celowania, w między czasie R1 i R2 do prowadzenia ostrzału i rzucania granatami... Z kolei na standard 1 przybliżanie na R3 chciało by się przełożyć na L1... co za pasztet. Ładny, ale niegrywalny. Przynajmiej w multi nie ma chowania się za zasłonami i problem na alternatywie 2 nie istnieje. Trudno, singla się przeleci dla zasady.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, ale demko tylko podniosło apetyt.

Czekam z utęsknieniem na multi i późniejsze etapy.

Grafika ładna, ale nie szokująca. Animacja i fizyka mistrzowska. Wybuchy i dym majstersztyk. Jest dobrze.

Wyglądam z utęsknieniem na fulla.

 

 

P.S. Czekam na poziom gdzie grafika w grze dorówna sławnemu renderowi, jak na razie brakuje niesamowicie dużo.

Edytowane przez SpideyPL
Odnośnik do komentarza

zassalem, wlaczylem, przeszedlem, wylaczylem...

 

do dema gry podszedlem z wielkim dystansem [jak do wszystkich prze-hype-owanych gier]... i napisze tylko tyle, ze jest dobrze.

grafika, dzwiek, sterowanie... wszystko poprawne, ale bez rewelacji, po ktorych napisalbym: "OJA(pipi)EHELGHAZMORGAM" ;] . tego dla mnie nie ma.

 

imo gra to taki duzy zlepek wszystkiego co w fps'ach, roznej masci najlepsze... i mam nadzieje, ze gra bedzie trzymac wysoki poziom do samego konca.

Odnośnik do komentarza

Jakby to powiedział Osioł: "Zabiłeś te święta shrek!"

"Jest poprawnie" - To tak jakby powiedzieć, że wyciągnięcie ręki do niewidomej staruszki na przejeździe było poprawne. Toż to godne! I warte wzmianki! Jest soczyście. A giera wytycza nowy kierunek na horyzoncie jej podobnych. Już zamykamy frazesy typu -CoDopodobne, a uruchamiamy Killzono-podobne. Nowa marka, nowe możliwości, nowe dzieje...

Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci - na jakich ustawieniach gracie ?, poczatkowo nie moglem jakos wczuc sie w gre (szlo mi tak zle ze myslalem ze jestem totalnym noobem :().

Dopiero zmiana ustawien spowodowala ze 25 luty bedzie dla mnie dniem specjalnym :). galke X i Y podwyzszylem o 2 razy do przodu, naturalnie alternatywny 2 i "hold sight" (czy jak to tam sie nazywalo). Dopiero teraz moge krzyknac HELL(ghast) YEAH !!!.

 

Coati - Oj podejdz do dema pare razy, za 1 razem tez bylem zdezorientowany (wrecz do tego stopnia ze omal bym sie z toba zgodzil).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Do takich ludzie mam zawsze jedno pytanie - co jest w takim razie rewelacją? Bo skoro ciebie dźwięki, grafika, gameplay nie zachwycają, to w jakiej grze to robią? Chciałbym to wiedzieć. Zauważyłem, że ludzie krytykujący KZ2 mają tendecję do pisania w taki sposób - żadna rewelecja, nic nowego - ale sęk w tym, że nigdy nie piszą w oparciu o jaki konkretnie tytuł tak twierdzą. Bo czytając takie wypowiedzi, mam wrażenie, jakby gier w stylu KZ2 były dziesiątki - dziwnym trafem żadnej nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Grafika ładna, ale nie szokująca. Animacja i fizyka mistrzowska. Wybuchy i dym majstersztyk. Jest dobrze.

Wyglądam z utęsknieniem na fulla.

 

P.S. Czekam na poziom gdzie grafika w grze dorówna sławnemu renderowi, jak na razie brakuje niesamowicie dużo.

 

W fullu znajdziesz znacznie ładniejsze miejscówki:).

Odnośnik do komentarza
Do takich ludzie mam zawsze jedno pytanie - co jest w takim razie rewelacją? Bo skoro ciebie dźwięki, grafika, gameplay nie zachwycają, to w jakiej grze to robią? Chciałbym to wiedzieć. Zauważyłem, że ludzie krytykujący KZ2 mają tendecję do pisania w taki sposób - żadna rewelecja, nic nowego - ale sęk w tym, że nigdy nie piszą w oparciu o jaki konkretnie tytuł tak twierdzą. Bo czytając takie wypowiedzi, mam wrażenie, jakby gier w stylu KZ2 były dziesiątki - dziwnym trafem żadnej nie spotkałem.

I właśnie tutaj Dżejkobss pies leży pogrzebany. Bo gier porównywalnie dobrych według 'znafców' jest bez liku, a tylko fanboje siedzą w maraźmie niewiedzy. A prawda jest taka, że jeśli chce się zaistnieć na forum to trzeba grę kochaną i uwielbiana przez masy utęperować do miana 'przeciętniaka' co otworzy nowe okno flame'owe. Nie znami jednak te numery. K2 to potęga i basta. Masz problem. Zapraszam do Tekken: Dark Ressurection. Pokonasz mojego heńka, a oddam Ci honor. Boś wielki jak kiełbasa :D

Odnośnik do komentarza
Grafika ładna, ale nie szokująca. Animacja i fizyka mistrzowska. Wybuchy i dym majstersztyk. Jest dobrze.

Wyglądam z utęsknieniem na fulla.

 

P.S. Czekam na poziom gdzie grafika w grze dorówna sławnemu renderowi, jak na razie brakuje niesamowicie dużo.

 

W fullu znajdziesz znacznie ładniejsze miejscówki:).

Trzymam cię za słowo ;)

Tak jak napisałem demko tylko rozbudza apetyt.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...