Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wcześniej napisał, że broń ISA jest lepsza od tej helghastowej. Wyważenie tych dwóch broni nie zmieniły się od KZ1 za bardzo (zostały dostosowane jedynie do gameplaju "dwójki"). Podstawowy karabin ISA ma mniejszy odrzut, ale za to mniejszy magazynek, a helghowa spluwa ma większy odrzuta, ale za to większą siłę rażenia :potter:

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy mieliscie kiedys okazje czytac taka "recke" w Edge. Typowa amatorka. Od pierwszego do ostatniego slowa bylo widac z jakim nastawieniem kolo podchodzil do recenzji i nic nie moglo tego odmienic, a rzeczywistosc czy fakty juz napewno. Nie jest to wzor rzetelnosci recenzenckiej. W kazdym razie widac ze gra budzi emocje...

 

Ja też za ich oceny nie przepadam (podobnie jak za ocenami z Eurogamera) - zbyt często zdarzają się oceny w stylu 5/10 bo ktoś się rozczarował (Kameo w EuroGamer), a potem np 8/10 dla jakiegoś średniaka (nowy Gundam w EuroGamer)... Z drugiej strony dobija mnie masa onanistycznych recenzji Gearsów czy właśnie Killzone 2... Taki Killzone 2 zapowiada się rewelacyjne, ale ma też sporo wad w tak istotnym dla FPS temacie jak sterowanie czy łatwość celowania. A gadanie, że poziom rendera został przekroczony to już jawne kłamstwo i obciąganie Sony! Najlepszy przykład - miotacz ognia - w renderze wyglądał cudownie, w samej grze to jakaś kpina, w starym Return to Castle Wolfenstein wyglądał dużo lepiej... Inna sprawa, że w takim Far Cry 2 czy GoW 2 też mogli się bardziej postarać... Dla niedowiarków:

 

http://www.bakah.net/bild/et/et3.jpg

http://www.3dactionplanet.com/wolfenstein/.../screens/14.jpg

http://www.rtcw.co.uk/images/flamerbig.jpg

Odnośnik do komentarza
Nie będę spoilerował, ale ostatnią misję wymyślał chyba jakiś idiota. Sorry, ale przejście tego na veteranie, to jakieś maksymalne przegięcie - męczę się z tym kilka godzin. W GoW też bywały takie debilne momenty, ale przynajmniej dało się jakoś je przejść - tutaj to po prostu śmiech na sali. Ja rozumiem, że nie ma być łatwo, no ale kuźwa bez przesady... grrrr! Dla mnie to pierwsza rysa na K2 ;].

Guerrilla nie zrobili tak po raz pierwszy. :D

W Killzone: Liberation na PSP jest dwoch przegietych szefow. :D

Czy ze wzglegu na to o czym pisales lepiej rozpoczac gre po raz pierwszy za poziomie normal ?

Bardzo nie lubie jak gra konczy sie frustrujacym do przesady szefem lub levelem - po przejsciu pozostaje lekki niesmak..... :)

Przyklad: Raam na Insane w Gears Of War - totalne przegiecie ! :)

Odnośnik do komentarza
Ja też za ich oceny nie przepadam (podobnie jak za ocenami z Eurogamera) - zbyt często zdarzają się oceny w stylu 5/10 bo ktoś się rozczarował (Kameo w EuroGamer), a potem np 8/10 dla jakiegoś średniaka (nowy Gundam w EuroGamer)... Z drugiej strony dobija mnie masa onanistycznych recenzji Gearsów czy właśnie Killzone 2... Taki Killzone 2 zapowiada się rewelacyjne, ale ma też sporo wad w tak istotnym dla FPS temacie jak sterowanie czy łatwość celowania. A gadanie, że poziom rendera został przekroczony to już jawne kłamstwo i obciąganie Sony! Najlepszy przykład - miotacz ognia - w renderze wyglądał cudownie, w samej grze to jakaś kpina, w starym Return to Castle Wolfenstein wyglądał dużo lepiej... Inna sprawa, że w takim Far Cry 2 czy GoW 2 też mogli się bardziej postarać... Dla niedowiarków:

Co ty bredzisz w ogóle?

 

W renderze nie było żadnego miotacza ognia. :lol: Z tym "w Return to Castle Wolfenstein wyglądał dużo lepiej" też pojechałeś po bandzie na maksa :).

Z drugiej strony dobija mnie masa onanistycznych recenzji Gearsów czy właśnie Killzone 2...

 

Czytasz te recenzje, czy tylko oglądasz podsumowanie? :rolleyes: Jak dla mnie, GOW zasługuje na pochwały, bo to kawał dobrej gry.

 

Ludzie, ja doskonale rozumiem, że lubienie gier to sprawa bardzo subiektywna, ale niektórzy sporo przesadzają, żeby nie powiedzieć kłamią.

 

O sterowaniu się nie wypowiem, bo jak jesteś noobem, który nie umie trzymać pada, to najwyraźniej sterowanie sprawia ci trudność. Widzisz, jeszcze casuale nie pochłonęły całego rynku i pojawiają się gry, które nie są "noob friendly", za co chwała Sony i GG.

 

Powtórzę to co setki razy powiedziałem - ludzie sami nie wiedzą czego chcą i doszukają się pierdół na siłę.

 

Osobiście mi się nie podoba, że oczy Helghasta są tak osadzone, moim zdaniem powinny być 1 cm niżej :lol: Dość poważna wada, jak na takiego FPSa :lol:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe na ile stanie, przez sekunde nawet sam chciałem w tym "uczestniczyć" ale podaruje sobie, wytrzymam do 25 mam jeszcze sporo innych rzeczy do nadrobienia :).

 

Powtórzę to co setki razy powiedziałem - ludzie sami nie wiedzą czego chcą i doszukają się pierdół na siłę.

Taa świat się przewala, nie pamiętam jakoś by kiedyś (za czasów PS2, Xboxa i GC) do takich rzeczy dochodziło.

Casualostwo jest przerażające.

Odnośnik do komentarza

Whoa, ale się namęczyłem z ostatnią misją, ale odwołuje co pisałem, było warto się natrudzić! Tak samo jak rewiduję moją opinię na temat standardowej fabuły - nie będę spoilerował rzecz jasna, ale tak irioniczno-sarkastyczno-metaforycznego zakończenia dawno nie widziałem :). A - i jeśli to kogoś interesuje, to przejście kampanii na Veteranie zajęło mi ok. 18 godzin (fakt faktem starałem się zwiedzać każdy kąt danej miejscówki, ale bardziej obrazowe będzie to - każda misja to ok. godzinki, max dwie, a ostatnia zajęła mi... 5h! Taki patałach ze mnie ;)) W każdym razie warto chyba grać na wyższym poziomie, bo widać o ile da się przedłużyć zabawę (kosztem nerwów, ale i tym większej satysfakcji).

Odnośnik do komentarza
Whoa, ale się namęczyłem z ostatnią misją, ale odwołuje co pisałem, było warto się natrudzić! Tak samo jak rewiduję moją opinię na temat standardowej fabuły - nie będę spoilerował rzecz jasna, ale tak irioniczno-sarkastyczno-metaforycznego zakończenia dawno nie widziałem :). A - i jeśli to kogoś interesuje, to przejście kampanii na Veteranie zajęło mi ok. 18 godzin (fakt faktem starałem się zwiedzać każdy kąt danej miejscówki, ale bardziej obrazowe będzie to - każda misja to ok. godzinki, max dwie, a ostatnia zajęła mi... 5h! Taki patałach ze mnie ;)) W każdym razie warto chyba grać na wyższym poziomie, bo widać o ile da się przedłużyć zabawę (kosztem nerwów, ale i tym większej satysfakcji).

Jeśli tak trudno było na Veteranie to co dopiero na Elite :lol:

Odnośnik do komentarza

Czyli praktycznie te same wnioski jakie były po Halo 3... normal 6h, a Legendary trzy razy więcej... To cieszy! Oj będzie, będzie satysfakcja po Elite. Czy zakończenie zapowiada kontynuację? Czy raczej jest zamknięte, ale jej nie wyklucza? Napisz proszę w spoilerze, co by się ludzie nie burzyli. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Tak, przejście gry na Elite to jest dopiero wyzwanie nie z tej ziemi. Naprawdę, przy ostatniej misji można się nieźle napocić już na Normalu. Mi przejście gry właśnie na tym poziomie zajęło równo 7h i 30 minut, ale zbytnio się nie rozglądałem, no może w poszukiwaniu intelów.

 

A co do Twojego pytania:

Kontynuacja jak najbardziej

.

Odnośnik do komentarza

 

A to dla tych co im wsyztsko przeszkadza:)

 

 

Ten murzyniak to juz wogole kosi. Podniecony conajmniej jakby Eva Green miala zaraz wpasc do niego pod koldre;)

 

Nie no filmiki wymiatają, szczególnie pierwszy typ, jeszcze nie mogę z beki. To jest dopiero hype, tej grze naprawdę nie jest potrzebna reklama. Ona sama się reklamuje. A żeby nie offtopować, wczoraj byłem w gdańskim MM, i na samym wejściu do MM, 2 wielkie reklamy Killzone 2 z datą premiery i oczywiście mordą Helghasta. Od razu mówię sobie pod nosem nice, i również przyszła mi do głowy taka refleksja osoby które nie znają Killzona 2(są takie?). Widząc taką wielką reklamę od razu się zainteresują o co kaman, czy nawet dzieci które przyjdą ze starymi. Tym bardziej owa reklama cholernie w oczy się rzucała czarne tło, i 3 najważniejsze informacje: tytuł, data premiery i dana konsola, dokładnie zaznaczone i wyraźne. Ale najważniejsze co chciałem powiedzieć, podszedłem do typa od konsol i gier. I pytam się o bundle packi z KZ2, koleś powiedział oczywiście że, będą i nie koniecznie po 1500 zł mogą być tańsze. Więc cholera bardzo dobrze, a informacja ta, dla tych co planują taki zestaw, o choćby dla mnie hehe ;) . 1399 zł to cena akurat !!!

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Whoa, ale się namęczyłem z ostatnią misją, ale odwołuje co pisałem, było warto się natrudzić! Tak samo jak rewiduję moją opinię na temat standardowej fabuły - nie będę spoilerował rzecz jasna, ale tak irioniczno-sarkastyczno-metaforycznego zakończenia dawno nie widziałem :). A - i jeśli to kogoś interesuje, to przejście kampanii na Veteranie zajęło mi ok. 18 godzin (fakt faktem starałem się zwiedzać każdy kąt danej miejscówki, ale bardziej obrazowe będzie to - każda misja to ok. godzinki, max dwie, a ostatnia zajęła mi... 5h! Taki patałach ze mnie ;)) W każdym razie warto chyba grać na wyższym poziomie, bo widać o ile da się przedłużyć zabawę (kosztem nerwów, ale i tym większej satysfakcji).

Wow to na elite przejście zajmie +/- 25 godzin :)

A normal odblokowuje elite ?

Odnośnik do komentarza

Tak,odblokowuje poziom Elite :)

 

Ale najważniejsze co chciałem powiedzieć, podszedłem do typa od konsol i gier. I pytam się o bundle packi z KZ2, koleś powiedział oczywiście że, będą i nie koniecznie po 1500 zł mogą być tańsze. Więc cholera bardzo dobrze, a informacja ta,

Zniżą cenę do 1499 zł :)

Odnośnik do komentarza

też czekam na info o cenie bundla, na razie była tylko mowa o cenie sugerowanej - 1499zł i o prawdopodobnej - 1399zł, ale nigdzie jeszcze nie ma tego zestawu do zamówienia/kupienia, czekam...

 

w ogóle ciekawi mnie ile nowych użytkowników PS3 przybędzie jak Killzone 2 wyląduje, dla mnie akurat bedzie to przesiadka z PS2 na PS3 dopiero (do końca lutego jestem ciągle w zeszłej generacji - obecnie w Yakuze 2 gram)

Odnośnik do komentarza

wracając do KZ2 koleś z wcześniejszego filmiku, mówiąc o tym, że gra go zabiła to znalazłby na siłę jakieś wady i mówi m.in. o voice actingu, także widać (a raczej słychać), że mimo że wielu z Nas bardziej pasuje angielski od polskiego, tak anglicy narzekają na wersję ze swoim językiem, może SCEP jedak nie jest jedyny z tak cienkim dubbingiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...