Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ahh, znowu pewnie tylko mnie ta gra nie rajcuje mimo dużego stażu w cod4, bad company i masę innych multi i miłości do fps na wielu platformach. Może muszę poprawić kolory w tv, bo wszystko się zlewa(przy żadnej innej produkcji nie miałem tego wrażenia wliczając x360), dodatkowo "przyspieszanie" celownika, które jest z góry narzucone i w(pipi)i a i ten "minimalny" lag przez, którego pewnie przestałoby grać w CS-a 99% graczy. Te mega tekstury, których nie widzę i jakoś w udf-ie było zdaje się więcej i dodatkowo to demko mnie jakoś zmęczyło..?? Niby coś się dzieje na ekranie, ale mam na to wielki ziew - liczy się mechanika, a ta jest jakaś nie tego, a fabuły podobno nie ma więc pewnie pozostaje przekonanie się do multi

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Ahh, znowu pewnie tylko mnie ta gra nie rajcuje mimo dużego stażu w cod4, bad company i masę innych multi i miłości do fps na wielu platformach. Może muszę poprawić kolory w tv, bo wszystko się zlewa(przy żadnej innej produkcji nie miałem tego wrażenia wliczając x360), dodatkowo "przyspieszanie" celownika, które jest z góry narzucone i w(pipi)i a i ten "minimalny" lag przez, którego pewnie przestałoby grać w CS-a 99% graczy. Te mega tekstury, których nie widzę i jakoś w udf-ie było zdaje się więcej i dodatkowo to demko mnie jakoś zmęczyło..?? Niby coś się dzieje na ekranie, ale mam na to wielki ziew - liczy się mechanika, a ta jest jakaś nie tego, a fabuły podobno nie ma więc pewnie pozostaje przekonanie się do multi

każdy ma własny gust i ma prawo do własnego zdania.

 

Jednak proponuję dać demku jeszcze jedną szansę,zmień ustawienie sterowania na alternatywne2,zmień trzymanie zoomu,pobaw się czujnością gałek-może Ci przypadnie do gustu.Mnie też za pierwszym razem demko nie powaliło tak jak za drugim i trzecim gdy grałem na spokojnie.

 

BTW demo mi uświadomiło,że po premierze będą skrajne opinie i o ile w przypadku grafy pewnie wszystko będzie się ograniczać do sporu"czy K2 jest tylko bardzo ładny czy to serio rewolucja" to sama mechanika może po prostu nie przypaść do gustu.

 

btw.akurat fabuła zdaniem wielu jest na dobrym jak na fps poziomie więc trzeba zagrać w fulla by ocenić bo zdania są podzielone

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...