Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najzwyklejszy fake :).

 

Ale prawda, że zrobiony jak prawdziwy? ^_^

 

Nom.. a do tego wyglada prze za(pipi)iscie! (pipi) czemu zwykli gracze maja lepsze pomysly niz osoby od PR i Marketingu ktore odpowiadaja za takei rzeczy jak okladka itd:)

Bo okładka zrobiona przez PR ma sprzedać produkt masom, a nie graczom ;)

Odnośnik do komentarza

 

Grałem online. Wciągnęło mnie to maksymalnie. To bardzo niepokojący objaw. Najpierw sprawdziłem betę multi, później kilka map w pełnej wersji. Ogólnie zabawa w sieci niezbyt mnie interesuje, jestem może trochę staromodny i dla mnie liczy się przede wszystkim singleplayer, ale z samą tylko betą KZ2 spędziłem kilkanaście godzin. W kółko bawić się na trzech mapkach przez tyle czasu? W moim przypadku to coś zupełnie niezrozumiałego. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek nowy dzień rozpoczynał myślą, że oto może dzisiaj uda mi się zdobyć ostatniego ribbona, dzięki któremu dostanę bonusa i teraz już za każdego fraga w bodycount będę otrzymywać trzy punkty zamiast jednego. Niech już ruszą te serwery, chcę przekonać się, czy to była chwilowa fascynacja, czy może urodzi się z tego prawdziwa wielka miłość. Jeśli miałbym kupić Killzone 2, zrobiłbym to przede wszystkim dla multiplayera.

reszta...

http://www.neogo.pl/publicystyka/273

Odnośnik do komentarza
Dodatek może wyjść szybko po premierze

 

http://konsolowisko.pl/news.php?id=28

 

@down: racja ;)

pewnie wyjdą mapki i każdy je kupi(w tym i ja:P) jakby nie mogli dać od razu o 2,4 wiecej na płytce :P

 

btw.Yeti to w ogóle reagujesz na prywatne wiadomości na forum,już od wczoraj Ci 3 napisałem i brak odzewu :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Grałem online. Wciągnęło mnie to maksymalnie. To bardzo niepokojący objaw. Najpierw sprawdziłem betę multi, później kilka map w pełnej wersji. Ogólnie zabawa w sieci niezbyt mnie interesuje, jestem może trochę staromodny i dla mnie liczy się przede wszystkim singleplayer, ale z samą tylko betą KZ2 spędziłem kilkanaście godzin. W kółko bawić się na trzech mapkach przez tyle czasu? W moim przypadku to coś zupełnie niezrozumiałego. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek nowy dzień rozpoczynał myślą, że oto może dzisiaj uda mi się zdobyć ostatniego ribbona, dzięki któremu dostanę bonusa i teraz już za każdego fraga w bodycount będę otrzymywać trzy punkty zamiast jednego. Niech już ruszą te serwery, chcę przekonać się, czy to była chwilowa fascynacja, czy może urodzi się z tego prawdziwa wielka miłość. Jeśli miałbym kupić Killzone 2, zrobiłbym to przede wszystkim dla multiplayera.

 

 

Powalające, wgniatające, masakrujące: Oprawa. Wiedzieliście, że to napiszę, ale po prostu musiałem. Muzyka i dźwięki rządzą, a patrząc na grafikę czuję się jak mały dzieciak cieszący się nową zabawką. Czy naprawdę jeszcze nie tak dawno temu grałem (i zachwycałem się!) Wolfensteinem 3D? Najlepsze jest to, że Killzone 2 jest świetnym shooterem, a więc nie tylko za(pipi)iście wygląda, ale naprawdę przyjemnie się w niego gra. Że niby sterowanie do bani? Nie wiem, chyba tak długo już w to gram, że nie potrafię zaprzeczyć ani też zgodzić się z tą opinią. Może na początku nie szło mi najlepiej, ale nauczyłem się rzezać po kilku lekcjach walki u multiplayerowych mistrzów.

 

reszta...

http://www.neogo.pl/publicystyka/273

Polecam przeczytać, opinie trzech osób z GO.

 

PS. Ficuś, zaraz sprawdzę

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Mam do was takie zapytanie z prośbą.

Macie może linka do tej tapety w wyższej roździałce ?

8527e3e32fde0576med.jpg

Pamiętam że ktoś kiedyś dawał tu made by fan okładkę z tego theme, postanowiłem że kupię zwykłą wersje KZ2, i wsadzę tą, jest wystrzałowa :) !.

Chyba że istnieje skan tej okładki właśnie, to tym lepiej !.

 

 

-------------------------------

 

 

V THX t3xz i Dżejdżej :). V

A ma ktoś link do tego tematu ze screena ?

Odnośnik do komentarza
Mam do was takie zapytanie z prośbą.

Macie może linka do tej tapety w wyższej roździałce ?

8527e3e32fde0576med.jpg

Pamiętam że ktoś kiedyś dawał tu made by fan okładkę z tego theme, postanowiłem że kupię zwykłą wersje KZ2, i wsadzę tą, jest wystrzałowa :) !.

Chyba że istnieje skan tej okładki właśnie, to tym lepiej !.

 

 

-------------------------------

 

 

V THX t3xz i Dżejdżej :). V

A ma ktoś link do tego tematu ze screena ?

Właśnie, można gdzieś tą okładkę dostać w sieci?

 

Odnośnik do komentarza

 

Widzisz, jesteś do tego stopnia infantylny, że nawet ci się nie chciało znaleźć posta.

 

Abstrahuję już od tego, że tak nie napisałem. Ale najlepiej mówić głupoty, nie sprawdzając tego prawda? ^_^

 

Ot, kolejny frustrat.

tak, infantylni sfrustrowani ludzie nie maja czasu by spedzac 20h na dobe na forum by przeszukiwac temat rosnacy w takim tempie

Widzisz, jesteś do tego stopnia infantylny, że nawet ci się nie chciało znaleźć posta.

 

Abstrahuję już od tego, że tak nie napisałem. Ale najlepiej mówić głupoty, nie sprawdzając tego prawda? ^_^

 

Ot, kolejny frustrat.

 

Aha i chciałem jeszcze nadmienić, że sobie przemyślałem fakt, że Sony wysyła tak wcześnie wersje do recenzji i jestem zdania, że zrobili OGROMNY błąd. Nie dlatego, że gra ma pewnie jeszcze błędy (to jest akurat mało ważny problem), a dlatego, że pewnie już w połowie stycznia, całą grę będzie można już zobaczyć w necie. Ktoś cichcem nakręci cały przebieg gry dobrą kamerą, wsadzi cichcem do netu i już potem pójdzie jak lawina. Część osób sobie zobaczy i pomyśli - eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem. Niestety, ale takie mam przeczucia.

 

ble ble, niepotrzebnie tak wczesnie rozeslali egzemparze do recenzji ble, ble w sieci ukaze sie wiele filmikow z calym przejsciem gry ble ble ble i wielu graczy powie: po co mam kupowac ta gre skoro wszystko juz widzialem na YT?

 

no rzeczywiscie nic takiego nie napisales

przepraszam, ze Cie posadzilem

dla mnie to koniec tematu, dja Jacobbsa jak rozumiem tez, wszak jestem infantylnym frustratem, ktory pisze idiotyczne posty i polemika ze mna nie ma sensu

Odnośnik do komentarza

No i oczywiście jak zwykle wpadłeś i pokazałeś swoją umiejętność interpretacji na poziomie szkoły podstawowej :).

 

Dlaczego wycinasz zdania z kontekstu?

 

Jedziemy:

Aha i chciałem jeszcze nadmienić, że sobie przemyślałem fakt, że Sony wysyła tak wcześnie wersje do recenzji i jestem zdania, że zrobili OGROMNY błąd. Nie dlatego, że gra ma pewnie jeszcze błędy (to jest akurat mało ważny problem), a dlatego, że pewnie już w połowie stycznia, całą grę będzie można już zobaczyć w necie. Ktoś cichcem nakręci cały przebieg gry dobrą kamerą, wsadzi cichcem do netu i już potem pójdzie jak lawina. Część osób sobie zobaczy i pomyśli - eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem. Niestety, ale takie mam przeczucia.

 

Po co dalej czytać prawda? Ach, no tak, pewnie nie zrozumiałeś. A więc ci wytłumaczę.

 

W tamtym czasie (nie było jeszcze demka, recenzji, praktycznie dużo rzeczy było niepewnych) chodziło o to, czy gra zmiażdży - przede wszystkim chodziło wtedy o słynnych forumowych fanboji X360. Fanboji, którzy cały czas twierdzili, że gra niczym się nie będzie wybijać, jednakże jeżeliby tak było, to kupiliby PS3. Był to oczywiście ich sarkazm i dlatego napisałem, że ironicznie, iż jako pretekstu użyją "eee, po co mi w sumie gra i PS3, jak sobie już obejrzałem wszystkie levele jak wyglądają i gra nie miażdży jak się spodziewałem."

Bo obojętnie jakby gra wyglądała, zaciekły fanboy powie, że nie miażdży. Bo jakby rzekomo nie zobaczył filmików (po których stwierdził, że nie miażdżą), to by powiedział np. "grałem u kumpla, i gra nie miażdży". To był sens tamtej dyskusji i tamtego posta.

 

Abstrahuję od tego, że ja napisałem "część graczy" ty mi zarzuciłeś "wielu". :rolleyes:

 

Tak więc nadal pozostaje przy moim twierdzeniu (brawa jedynie za odszukanie posta, choć, trudne to nie było) o tobie. Nie czytanie zdania do końca i nie rozumienie kontekstu dyskusji, to cecha podstawówki. Przypuszczam, że byłeś tak zdeterminowany, że z wywieszonym jęzorem poleciałeś szukać posta, a jak znalazłeś upragnione zdania (guzik z tym, że się nie przeczytało do końca, grunt to mam zdania! I już kopiuj/wklej i sprawa załatwiona). Nie należysz czasem do świadków jehowy? Oni się lubują w takiej interpretacji. ^_^

Odnośnik do komentarza
bardzo blisko ściany mususz byc wręcz ją lizać hehe w tym pomieszczeniu znajdziemy ten karabinek co jeden z Helgastów strzela z tej budy w pomieszczeniu no i tekstura tego koła do przekręcenia jest nieruchoma Sev porusza tylko rękami

 

Pisałem już o tym, ale nie mogę się powstrzymać - otóż nie jest nieruchoma. Trzeba na tym kole pierw zacisnąć dłonie i dopiero kręcić :P - w sumie fajny patent.

Odnośnik do komentarza

Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to fakt że gra nie ma tekstur pokazujących coś ponad Gears of War 2. Mimo wspaniałych tekstur w wielu miejscach, trochę koli w oczy gdy chowając się za przeszkodą widać słabszą fakturę powierzchni. Owszem dodać trzeba że to FPP i tutaj oglądamy obiekty ze znacznie bliższej odległości niż w przypadku gier TPP. Jednak gdyby KZ2 miał wszędzie tekstury na poziomie Uncharted (mój absolutny faworyt wśród gier konsolowych jeśli chodzi o ten aspekt) to wtedy uznałbym grafikę w tej grze za idealną.

 

Celowo nie rozwodzę się nad efektami cząstkowymi i animacją bo to absolutna extra klasa. Tego nie ma żadna inna gra na rynku. Nawet wliczając w to tytuły z PCta.

Odnośnik do komentarza
Mam do was takie zapytanie z prośbą.

Macie może linka do tej tapety w wyższej roździałce ?

8527e3e32fde0576med.jpg

Pamiętam że ktoś kiedyś dawał tu made by fan okładkę z tego theme, postanowiłem że kupię zwykłą wersje KZ2, i wsadzę tą, jest wystrzałowa :) !.

Chyba że istnieje skan tej okładki właśnie, to tym lepiej !.

 

 

-------------------------------

 

 

V THX t3xz i Dżejdżej :). V

A ma ktoś link do tego tematu ze screena ?

Właśnie, można gdzieś tą okładkę dostać w sieci?

 

Dokładnie oto samo chciałem zapytać-szukam tej okładki od 2 dni i nic??

Odnośnik do komentarza
Jestem pewien że kiedyś mówili o patchu dodającym pojazdy w multiplayer więc może na dlc go zrobili

Z tymi pojazdami to wypowiedział się kiedyś Downie na oficjalnym forum i powiedział,że jeśli będzie duże zainteresowania fanów to w przyszłości może doczekamy się nowych mapek z pojazdami.Nie ma szans na dlc dodające pojazdy do podstawowych mapek-pewnie już ich sama konstrukcja uniemożliwia ich zastosowanie.

 

Te zapowiedziane DLC to będą pewnie z 2 nowe mapki-trochę to świńskie będzie jeśli wyjdą one np miesiąc po premierze bo równie dobrze mogłyby się znaleźć w wersji na płytce ale czego się nie robi dla kasy-tym bardziej,że Sony wie,że na tym tytule zarobi krocie :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...