Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie można jednocześnie strzelać i biegać :)

 

Gdybyscie mieli przed soba 2 gry : Resident evil 5 i Killzone 2 , po ktora gre byscie siegneli ? Ja odrazu , bez chwili namyslu , zdecydowanie wybral bym

Resident Evil 5

Wybrałbym Killzone 2 bez wątpienia,jak dla mnie RE5 tylko ładnie wygląda,gameplay jest skichany na maksa(celowanie,tempo poruszania przeciwników i dziwne sterowanie) :)

 

Mam pytanie:Czy na początku w każdej klasie jest jedna broń podstawowa i jedna alternatywna(wiecie pistolet itp.)? Czy może są jakieś inne?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Osobiście nie zgodzę się ze zdaniem, jakoby czułość w multi była jeszcze gorsza niż w kampanii, odczułem nawet że jest na odwrót, w dodatku celownik chodzi jakoś tak - lżej. Póki co pierwszy mecz (praktycznie końcówka :P) i jestem pozytywnie nastawiony, spodziewałem się masakry z moim (_)_) w roli głównej a tu takie zaskoczenie - eliminacja n00bów prosta jak zabranie dziecku lizaka ^^.

 

Co do RE5, tą część chyba sobie podaruje (chyba że szybko gdzieś ją dorwą dosyć tanio), najgorsza odsłona z serii, RE4 był jedną z najlepszych gier na PS2 dla mnie. A RE5 ? - jedyne co ją broni w moich po demie to co-op (nie mogłem zagrać żadnego c-o online przy czym) bardzo genialny jak mamy towarzysza który zna się na rzeczy :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie:Czy na początku w każdej klasie jest jedna broń podstawowa i jedna alternatywna(wiecie pistolet itp.)? Czy może są jakieś inne?

Na starcie masz dwa karabiny i dwa guny - ISA i Higów (dostępne dla obu stron). Imo ISA celniejszy, Higów skuteczniejszy, ale mniejszy magazynek. Wejdź w zakładkę postaci, zjedź na dół na broń i lewo>>prawo zmieniasz jej rodzaj. Jak dostajesz nowe giwery do wyboru, kolejne kwadraciki w danej kategorii robią się białe.

 

@Boro_boro:

nie testowałem zakładania drużyny - jak masz już możliwość, spróbuj w trakcie gry dać Select, wybrać kogoś z drużyny i zobacz jakie masz opcje.

Odnośnik do komentarza
Czy ja dobrze wydobyłem z morza spamu informacje, że serwery padły? Czy mi się zdawało?

 

dobrze wyczułeś - niestety padły. choć strona killzone.com już się podniosła więc może i online jest lepiej?

LOL :lol: Co za porażka Sony... premiera nawet się jeszcze nie odbyła w kluczowych krajach, a serwery nie wytrzymały. Jutro USA, UK i parę innych krajow plus weekend. Oj sony, sony... Zapomnijcie lepiej o graniu online... chyba, ze zdarzy się cud.

Odnośnik do komentarza

Cholera..wczoraj mialem nadzieje ze dam rade ze swoim marnym skillem pograc...gdzie taktycznie sie wycofac,nieco pomyslec i zajsc od tylu...a tu lipa,dzisiaj juz wszyscy graja jedna taktyka na wszystkie rodzaje gier.Napierdalanie granatami na slepo(ktore to granaty zabieraja energie przez mury sciany itp) parcie grupa i strzelanie w ruchu(juz nikt nie przymierza tak jak wczoraj) i zamykanie przeciwnika w punktach respawnu...a taka mialem nadzieje po ze po najbardziej niezbalansowanej grze swiata pt Warhawk w koncu trafie na cos w co bede mogl zagrac.Dobrze ze chociaz single jest ciekawy.Pozdrawiam ze smutkiem:(

Odnośnik do komentarza
wole poczekac i nie placic za multi.

Ta jakby rzeczywiście oni mieli IDEALNIE :P.

 

Sprawa z serwerami mnie nie dziwi, i w sumie dziwię się że wy jesteście ździwieni :P (dziwne nie ?... XD) , no ale nie dziwujmy tu.

Mi to nawet pasi, kampani jeszcze nie przeszedłem :P.

 

..a taka mialem nadzieje po ze po najbardziej niezbalansowanej grze swiata pt Warhawk w koncu trafie na cos w co bede mogl zagrac

Piszesz o marnym skillu, ale powiedz jakie miałbyś szansę z grupą graczy która właśnie zachowywałaby się tak ?, bawiłaby się w oflankowywanie i zmuszała do lizania ściany, myślę że byłoby trochę gorąco :P.

Ludzi z granatami na ślepo zjadam na śniadanie, ale długo nie przetrawiam :D.

 

BTW no ale chyba nie jest AŻ tak źle jak w Łorhałku ? :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
zgadzam sie z singapem przeciez GoW2 jest najlepszy i najladniejszy! .-.

Bez przesady, GoW2 wyszedł kilka lat temu i to jeszcze na PS2 (bo GoW2 jest tylko jeden)

 

Mam już trochę singla za sobą. Obecnie jestem na moście, to znaczy ostro walczę o każdy metr (hard). Jest naprawdę ciężko, ale dam radę ;)

Ogólnie KZ2 mną pozamiatało. Jest to jedyny fps, który oddaję klimat ciężkiej, brudnej i okrutnej wojny. Na dodatek animacja głównej postaci, to jak sie porusza, obraca, skacze, przeładowuję broń. Czuć ten ciężar, czuć, że siedzimy w samym środku wielkiego gó.w.na ;) Walka o plac Visariego, czy walka o most, to coś świetnego. Walka, walka i jeszcze raz walka.

Graficznie to jest zdecydowanie najładniejsza gra w jaką grałem. Architektura miasta, OGROMNA ilość szczegółów, wszelkie efekty graficzne, no i to niebo przebijane piorunami :o . Kilka raz przystawałem aby podziwiać design, kunszt z jakim zostały wykonane levele.

 

PS. Z Shotguna świetnie rozwala się łby Helgastów :D. Można jeszcze tak sadzić headshoty z snajperki i tego karabinu znanego z demka. Udało wam się jeszcze z jakieś broni?

PS2. Bardzo dziwne posunięcie ze strony GG, że dopiero po osiągnięciu jakieś rangi możemy wysyłać zaproszenia. Na całe szczęście, że można, bo już myślałem, że ich w ogóle nie ma ;)

PS3. Przegląda ktoś forum killzone.com? GG coś wspomniała kiedy należy spodziewać się poprawy w multi? (też nie mogę dziś sie połączyć)

Odnośnik do komentarza

Podniecam się, bo serwery powinny być przygotowane...

 

 

wole poczekac i nie placic za multi.

Ta jakby żeczywiście oni mieli IDEALNIE :P.

 

Sprawa z serwerami mnie nie dziwi, i w sumie dziwię się że wy jesteście ździwieni :P (dziwne nie ?... XD) , no ale ni dziwujmy tu.

Mi to nawet pasi, kampani jeszcze nie przeszedłem :P.

 

Rzeczywiście oni mają idealnie...

 

I mnie tu w ogóle nie podnieca porównywanie tego do Xbox Live. Mógłbym pojechać PSN jak burą suk.ę

Mnie chodzi o sam fakt, że Sony dało dup.y nie przygotowując serwerów. Co ciekawsze prawdziwy tłok na serwerach się zacznie dopiero jutro po premierze w US.

 

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
-=FEISAR=-, tak KZ2 jest super, superladnie,itp ale jak Lost Planet 2 bedzie tylko na Xa to placz, lol. Grafika juz nie jest wyznaczikiem jakosci gry - patrzac na GT - no ladnie wyglada ale gdzie uszkodzenia? Moze powiesz ze firmy nie chca widziesz swoich bryk ze zgnieceniami,itp ale jakos DIRT, GRID, Forza je maja.

 

DIRT i GRID oraz FM2 wyglądają jak kupa przy GT5:P więc nie dziwne że mają zniszczenia. Poza tym jeśli te wgniotki w FM2 nazywasz zniszczeniami to skończ.

 

Do Gooralesko.

Popatrz na gry. Ja nie widzę żeby oba procesory były równe. Ekskluzywne gry dla PS3 pokazują, która konsola ma więcej do powiedzenia w kwestii grafiki. Wystarczy tylko pograć w tytuły na obu konsolach żeby to stwierdzić.

Odnośnik do komentarza

-=FEISAR=- kolejny spamer piszący bezsensowne posty ten temat tonie w spamie jak Titanic niedługo sie złamie i zatonie

a ja napiszę coś co napewno komus się przyda przy meczach klanowych ( info od Punisher_85 dzieki)

aby zagrać ze swoim teamem należy postawić własny serwer i dać opcje nie przydzielania frakcji losowo i możemy wybrać jedną z dostępnych frakcji nie doświadczymy auto losowania

 

Odnośnik do komentarza
-=FEISAR=-, tak KZ2 jest super, superladnie,itp ale jak Lost Planet 2 bedzie tylko na Xa to placz, lol. Grafika juz nie jest wyznaczikiem jakosci gry - patrzac na GT - no ladnie wyglada ale gdzie uszkodzenia? Moze powiesz ze firmy nie chca widziesz swoich bryk ze zgnieceniami,itp ale jakos DIRT, GRID, Forza je maja.

 

DIRT i GRID oraz FM2 wyglądają jak kupa przy GT5:P więc nie dziwne że mają zniszczenia. Poza tym jeśli te wgniotki w FM2 nazywasz zniszczeniami to skończ.

 

Do Gooralesko.

Popatrz na gry. Ja nie widzę żeby oba procesory były równe. Ekskluzywne gry dla PS3 pokazują, która konsola ma więcej do powiedzenia w kwestii grafiki. Wystarczy tylko pograć w tytuły na obu konsolach żeby to stwierdzić.

 

Zasada tortu - nie ma zniszczeń są ładniejsze samochody. Otoczenie w GT5 jest biedne, to też przekłada się na wygląd samochodów. Nie od dziś także wiadomo, że Polyphony to mistrzowie sztuczek wizualnych, którzy nawet na PS2 potrafili zrobić realtime'owe odbicia, które nie były realtime'owe ;].

Odnośnik do komentarza

Dr czekolada jesli jest ich pieciu to niebardzo pojesz bo nie zdazysz:)

Moze jak sie ludzie klas podochrapuja to sie to wszystko jakos pouklada,bo teraz naprawde mam wrazenie ze to ogolny chaos...a juz najlepsze sa te rozne cele ktore kazdy ma w (pipi)e:)Jak masz ustawiona czulosc pada?w walce przymierzasz czy strzelasz w biegu?Mozesz mi dac kilka rad?

Odnośnik do komentarza
Podniecam się, bo serwery powinny być przygotowane...

 

 

wole poczekac i nie placic za multi.

Ta jakby żeczywiście oni mieli IDEALNIE :P.

 

Sprawa z serwerami mnie nie dziwi, i w sumie dziwię się że wy jesteście ździwieni :P (dziwne nie ?... XD) , no ale ni dziwujmy tu.

Mi to nawet pasi, kampani jeszcze nie przeszedłem :P.

 

Rzeczywiście oni mają idealnie...

 

I mnie tu w ogóle nie podnieca porównywanie tego do Xbox Live. Mógłbym pojechać PSN jak burą suk.ę

Mnie chodzi o sam fakt, że Sony dało dup.y nie przygotowując serwerów. Co ciekawsze prawdziwy tłok na serwerach się zacznie dopiero jutro po premierze w US.

 

XBL idealny? Jaja sobie robisz. Lagi w Gears of War 2 jak chciałem pograć były tragiczne. Oni za to jeszcze kasę wołają. Nie wspomnę już o 100 razy lepszych grach na PSN (WipeoutHD, R&C czy Tekken:DR). Śmiesz kpić pisząc o tym że XBL jest idealny.

 

Odnośnik do komentarza
nie wiem czemu tak sie zeratul podniecasz tym ze serwery padly. podobna sytuacja byla gdy startowal home. minie kilka dni moze tydzien i wszystko bedzie dzialalo plynnie. kilka dni nie ma dla mnie znaczenia. wole poczekac i nie placic za multi.

Podnieca sie bo to zena...najwiekszy tytul na PS3...gra jeszcze nie miala premiery na calym swiecie...a tu serwery leza i kwicza...cos takiego po prostu nie powinno sie wydazyc...

 

O to mu chodzi...mnie np mega w(pipi)ia to ze dzis od rana wogole nie moge pograc...bo ciagle mam bledy...zreszta nawet serwis killzone.com nie ustrzegl sie bledow...

 

Serio nie kapuje jak sie mozna bylo tak nieprzygotowac do premiery...co oni mysleli - ze jakos to bedzie?

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiście oni mają idealnie...

:zgon: .

I mnie tu w ogóle nie podnieca porównywanie tego do Xbox Live. Mógłbym pojechać PSN jak burą suk.ę

Mnie chodzi o sam fakt, że Sony dało dup.y nie przygotowując serwerów. Co ciekawsze prawdziwy tłok na serwerach się zacznie dopiero jutro po premierze w US.

Oj cierpliwości, jeżeli tego wkrótcę nie naprawią, to możemy mówić o jednym z większych epic fail'ów tego roku (a rok prawie dopiero się zaczął).

Dr czekolada jesli jest ich pieciu to niebardzo pojesz bo nie zdazysz:)

Tzn co, że ja niby jestem taki dobry, czy wpadłem na taką bandę patałachów ?? ......

Dobram dobra - wziąłem ich od tyłu :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
-=FEISAR=-, tak KZ2 jest super, superladnie,itp ale jak Lost Planet 2 bedzie tylko na Xa to placz, lol. Grafika juz nie jest wyznaczikiem jakosci gry - patrzac na GT - no ladnie wyglada ale gdzie uszkodzenia? Moze powiesz ze firmy nie chca widziesz swoich bryk ze zgnieceniami,itp ale jakos DIRT, GRID, Forza je maja.

 

DIRT i GRID oraz FM2 wyglądają jak kupa przy GT5:P więc nie dziwne że mają zniszczenia. Poza tym jeśli te wgniotki w FM2 nazywasz zniszczeniami to skończ.

 

Do Gooralesko.

Popatrz na gry. Ja nie widzę żeby oba procesory były równe. Ekskluzywne gry dla PS3 pokazują, która konsola ma więcej do powiedzenia w kwestii grafiki. Wystarczy tylko pograć w tytuły na obu konsolach żeby to stwierdzić.

 

Zasada tortu - nie ma zniszczeń są ładniejsze samochody. Otoczenie w GT5 jest biedne, to też przekłada się na wygląd samochodów. Nie od dziś także wiadomo, że Polyphony to mistrzowie sztuczek wizualnych, którzy nawet na PS2 potrafili zrobić realtime'owe odbicia, które nie były realtime'owe ;].

 

Widać jesteś wielkim fanbojem Xboxa bo jeśli piszesz że otoczenie w GT5:P jest biedne to albo nie grałeś w tą grę i trasę w Londynie, albo po prostu znowu żal Ci że PS3 ma najładniejszy wyścig na konsolach.

 

Pokaż mi jakąś grę wyścigową na X360, która ma trasy na podstawie torów wyścigowych lepiej dopracowane niż w GT5:P. Czekam.

 

PS. Jasne na PS3 są sami mistrzowie sztuczek graficznych i dlatego gry zamiatają biedne graficznie tytuły z X360 a na X0 są sami mistrze kodu co nie używają sztuczek graficznych. Przeczytaj Twój post i zdaj sobie sprawę jak jest głupi. To ja mogę napisać że w PGR4 kropelki deszczu to w kółko powtarzająca się animacja. Też sztuczka.

Edytowane przez -=FEISAR=-
Odnośnik do komentarza

Lol rzucam granatami w higów

na pociągu

i się dziwię czemu w nich nie trafiam :) Pęd wiatru je cofa :mellow: Za(pipi)iście czuć opór podczas ruchu. Zapomniałem wspomnieć o

pustyni

:o Mamy też lekki auto aim(gram na Elite=Hard), który naprawdę się przydaje. Snajpą ciężko będzie w zwarciu trafić w multi(czytaj. z bliska) z daleka natomiast heady będą szły aż miło. :)

Odnośnik do komentarza

jak 3 mln ludzi chce pograc przez neta to nic dziwnego ze nie wytrzymaly.najlepsza misja w jaką grałem w fps to byla w killzone 2.Na moście,to byla wojna mam juz ją za sobą ale i tak nie raz i nie dwa do tej misji wróce.przeciez kazdy wie ze to jest najlepiej wyglądająca gra na konsole kazdy magazyn to potwierdza 8)

Odnośnik do komentarza
-=FEISAR=-, tak KZ2 jest super, superladnie,itp ale jak Lost Planet 2 bedzie tylko na Xa to placz, lol. Grafika juz nie jest wyznaczikiem jakosci gry - patrzac na GT - no ladnie wyglada ale gdzie uszkodzenia? Moze powiesz ze firmy nie chca widziesz swoich bryk ze zgnieceniami,itp ale jakos DIRT, GRID, Forza je maja.

 

DIRT i GRID oraz FM2 wyglądają jak kupa przy GT5:P więc nie dziwne że mają zniszczenia. Poza tym jeśli te wgniotki w FM2 nazywasz zniszczeniami to skończ.

 

Do Gooralesko.

Popatrz na gry. Ja nie widzę żeby oba procesory były równe. Ekskluzywne gry dla PS3 pokazują, która konsola ma więcej do powiedzenia w kwestii grafiki. Wystarczy tylko pograć w tytuły na obu konsolach żeby to stwierdzić.

 

Zasada tortu - nie ma zniszczeń są ładniejsze samochody. Otoczenie w GT5 jest biedne, to też przekłada się na wygląd samochodów. Nie od dziś także wiadomo, że Polyphony to mistrzowie sztuczek wizualnych, którzy nawet na PS2 potrafili zrobić realtime'owe odbicia, które nie były realtime'owe ;].

 

Widać jesteś wielkim fanbojem Xboxa bo jeśli piszesz że otoczenie w GT5:P jest biedne to albo nie grałeś w tą grę i trasę w Londynie, albo po prostu znowu żal Ci że PS3 ma najładniejszy wyścig na konsolach.

 

Pokaż mi jakąś grę wyścigową na X360, która ma trasy na podstawie torów wyścigowych lepiej dopracowane niż w GT5:P. Czekam.

 

PS. Jasne na PS3 są sami mistrzowie sztuczek graficznych i dlatego gry zamiatają biedne graficznie tytuły z X360 a na X0 są sami mistrze kodu co nie używają sztuczek graficznych. Przeczytaj Twój post i zdaj sobie sprawę jak jest głupi. To ja mogę napisać że w PGR4 kropelki deszczu to w kółko powtarzająca się animacja. Też sztuczka.

Niech mu ktos da warna albo najlepiej bana za wszczynanie wojen fanboy'ow ok?

 

Prawda jest taka ze serwery leza...a tak nie powinno byc. I akurat jakos LIVE nie ma tu nic do rzeczy. Bo to ze PSN jest darmowy wcale nie usprawiedliwia go od takich wpadek...zwlaszcza przy najbardziej oczekiwanym tytule na PS3...

 

I to akurat nie podlega dyskusji...nie po to kupuje gre za 200zl zeby nie moc w nia grac...

Odnośnik do komentarza
Prawda jest taka ze serwery leza...a tak nie powinno byc. I akurat jakos LIVE nie ma tu nic do rzeczy. Bo to ze PSN jest darmowy wcale nie usprawiedliwia go od takich wpadek...zwlaszcza przy najbardziej oczekiwanym tytule na PS3...

 

I to akurat nie podlega dyskusji...nie po to kupuje gre za 200zl zeby nie moc w nia grac...

Trudat! Myślałem, że jakoś lepiej się przygotują do premiery z serwerami, przecież wiadome było, że prawie wszyscy będą chcieli chociaż na chwilę sprawdzić, jak prezentuje się multi. Liczę, że coś z tym nakręcą jednak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...