Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten respawn i leczenie to zaden bug. Czas sie odlicza TYLKO jako opoznienie respawnu. Odlicza sie zawsze, bo czesto dostanie sie tak, ze zaden medyk nam nie pomoze (headshot, granat pod nogi itp.) i jest kompletnie czarno a i tak sie odlicza zanim bedziemy mogli sie wskrzesic.

Opoznienie respawnu to standard w kazdej normalnej grze multi.

Odnośnik do komentarza

Udalo mi sei w koncu przesc miejscowke pod mostem Salamun, w ktorej jest cala masa Helghastow i dzialko przeciwlotnicze.

Okazalo sie, ze przeciwnicy po prostu caly czas sie respawnuja, wiec nie ma szans ich wybic, trzeba troche powybijac i przy dobrej okazji przebiec do przodu bo samo strzelanie nic nie da. :)

Nie spodziewalem sie, ze w tej grze beda takie glupie skrypty, odradzajacy sie przeciwnicy to po prostu jakies nieporozumienie. :)

Odnośnik do komentarza
Gdzie najlepiej nabić trofea za zabicie trzech Helghastów jednym magazynkiem i pięciu jednym granatem i trzech za pomocą headshota z rewolweru? Próbowałem 'z buta', ale coś nie bardzo chciały wchodzić.

Trzech Helghastów jedną serią zabiłem jakoś przypadkowo, nie pamiętam, gdzie to było. Pięciu jednym granatem na poziomie Cruiser na początku jak wjeżdżasz windą na górę i wychodzisz na platformę, po chwili wybucha ściana i w jednym miejscu pojawia się bodajże 6 przeciwników. Trzech za pomocą rewolweru zrobiłem w hangarze (tym, co był w demie).

Odnośnik do komentarza
SONIAC

 

Zmien ten TAG klanu.

 

 

Wszyscy wiedza ze POL to Polish Elite Team wiec nie rob wioski i bac bardziej kreatywy

nie bac, a bądź... :catfight:

 

Wszyscy wiedza ze POL to Polisch Elite Team wiec nie rob wioski i bac bardziej kreatywy

Tak w ogule czemu POL a nie PET ? :P.

Gdy powstawal klan chcielismy aby wszedzie kojazyli nas z Polska, wiec postanowilismy ze teg bedzie POL - jak w kazdej zagranicznej telewizji pod flaga ;)

 

kojarzyli...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Gdy powstawal klan chcielismy aby wszedzie kojazyli nas z Polska, wiec postanowilismy ze teg bedzie POL - jak w kazdej zagranicznej telewizji pod flaga ;)

 

Jakie to patriotyczne ;) życzę sukcesów na międzynarodowej arenie. :1pl:

 

SONIAC

 

Zmien ten TAG klanu.

 

 

Wszyscy wiedza ze POL to Polish Elite Team wiec nie rob wioski i bac bardziej kreatywy

nie bac, a bądź... :catfight:

 

Wszyscy wiedza ze POL to Polisch Elite Team wiec nie rob wioski i bac bardziej kreatywy

Tak w ogule czemu POL a nie PET ? :P.

Gdy powstawal klan chcielismy aby wszedzie kojazyli nas z Polska, wiec postanowilismy ze teg bedzie POL - jak w kazdej zagranicznej telewizji pod flaga ;)

 

kojarzyli...

 

odezwał się NY Miodek :D bez urazy Zeratul ;)

Odnośnik do komentarza
Kur.....wa co jest grane, pogram z godzine czasu i trzba konsole restartowac i tak mamy wszyscy co gramy akurat ze soba, juz mnie to doprowadza do nerwicy;/;/

 

Znaczy co? Zwiechy masz? Ja wczoraj grając w multi zaliczyłem chyba ze 4 i w sumie ch*j wie od czego. Spotkał się ktoś z tym jeszcze?

 

Multi się sypie?? niedobrze :o sprawdze po 22:00 jak z pracy wrócę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Kur.....wa co jest grane, pogram z godzine czasu i trzba konsole restartowac i tak mamy wszyscy co gramy akurat ze soba, juz mnie to doprowadza do nerwicy;/;/

 

Znaczy co? Zwiechy masz? Ja wczoraj grając w multi zaliczyłem chyba ze 4 i w sumie ch*j wie od czego. Spotkał się ktoś z tym jeszcze?

 

To samo zwiechy w multi mam srednio z 3 na 2 dni :) 2 x dostalem zwieche w momencie kiedy ro zladowal sie hs i wyskoczylo ze jest disconected = zwiecha. Dzisiaj w 5 meczach podrzad wywalalo mnie z milym errorem nr 3 tym razem :) co zniechecilo mnie do dalszej gry w multi i odpalilem singla. Idzie sie wqr..wic jak za kazdym meczu masz ratio 3:1 i wywala Cie w polowie rozgrywki error 3 i tak 5x pod rzad bajka poprostu :)

 

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o zastrzezony lub nie,

 

Poprostu nie wypada uzywac Tagu klanu ktory na swoja renome w Europie pracowal 1,5 roku. To poprostu jest swinstwo.

 

Tym bardziej ze gosc jest przecienki

 

A tak swoja drogi Kamilu jesli bedziesz wystarczajaco dobry to nie bedziesz musial nic podrabiac. Twoje zgloszenie do rekrutacji mam wiec nie zmuszaj mnie aby skreslic Cie w przedbiegach za niesubordynacje ;)

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Wełna nick waszego klanu to jakiś zastrzeżony emblemat czy co jak zrobie klan POL to zapłacę kare ?

A nóż twój klan będzie popularniejszy na świecie :P, i wtedy zobaczymy kto jest oryginalny - hahahahh :lol: .

Czy wie ktoś kiedy dadzą jakieś nowe mapy ponoć odrazu po premierze mieli dodać mapy z pierwszej części

Plota. Szczerze chciałbym taki pack z kampanią Helghastów i dodatkowymi mapami w jednej całości, ach marzenia :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Vgchartz podalo juz wyniki sprzedazy KZ2 w Europie do dnia 28 lutego - http://www.vgchartz.com/games/game.php?id=12253

 

370 tysięcy sztuk to niezbyt powalajacy wynik. No i sprzedaz samej konsoli jakos gwaltownie nie podskoczyla w gore. O ile mnie pamiec nie zawodzi po premierze MGS4 konsol z polek sklepowych zniknelo znacznie wiecej.

 

No, ale coz - miejmy nadzieje, ze wkrotce sprzedaz KZ2 znacznie sie poprawi na naszym kontynencie.

Odnośnik do komentarza
Kur.....wa co jest grane, pogram z godzine czasu i trzba konsole restartowac i tak mamy wszyscy co gramy akurat ze soba, juz mnie to doprowadza do nerwicy;/;/

 

Znaczy co? Zwiechy masz? Ja wczoraj grając w multi zaliczyłem chyba ze 4 i w sumie ch*j wie od czego. Spotkał się ktoś z tym jeszcze?

no wlasnie zwiechy mam wrrr.......... mam nadzieje ze szybko to naprawia bo to jest cos odnich

Odnośnik do komentarza
Vgchartz podalo juz wyniki sprzedazy KZ2 w Europie do dnia 28 lutego - http://www.vgchartz.com/games/game.php?id=12253

 

370 tysięcy sztuk to niezbyt powalajacy wynik. No i sprzedaz samej konsoli jakos gwaltownie nie podskoczyla w gore. O ile mnie pamiec nie zawodzi po premierze MGS4 konsol z polek sklepowych zniknelo znacznie wiecej.

 

No, ale coz - miejmy nadzieje, ze wkrotce sprzedaz KZ2 znacznie sie poprawi na naszym kontynencie.

 

 

Poczekajmy na bardziej oficjalne wyniki z osądami , bo po pierwsze to vgchartz a oni wróżą z fusów ;) a po drugie premiera gry w części europy była 25 a w innych krajach 27 jak np Holandia , czy największy rynek zbytu czyli UK , także pełna całotygodniowa sprzedaż po premierze w Europie to dopiero pojawi się w następnym zestawieniu.. Ja i tak jestem ciekaw skąd sony wzięło 1,2mln preorderow w samej Europie :)

 

ps. mrozik ja zwiech nie miałem, a grałem już w mulii ponad 15h

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...