Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

I właśnie to jest głupie,powinni dać coś co by odrózniało jak się to zdobędzie.Extra broń,jakiś znaczek na ciuchach.

 

dokladnie jak piszesz. zaczalem grac od nie dawna ale ta gra az prosi sie o customizacje. Mysle ze duzo by zyskala gdybys mogli naszego zoldaka i jego bron w jakis sposob ubarwic:)

Odnośnik do komentarza

Hej

Mam nastepujacy problem: otoz dzisiaj sciagnbalem jakis update nowy 90mb. ostatmnio gralem z miesiac temu w killzona i stanlem a etapie Palac Visariego co trzeba biegac po wielkim hollu i walczyc z duza iloscia przeciwnikow i wejsc na 1 pietro i walczyc z nimi. i otoz dzis po tak dlugiej przerwie gdy tam wchodze widze jakies bledy w grze na dole na podlodze mam jakies tlo jednego koloru, u gory mi tekstury przenikaja, przenikaja mi przeciwnicy przez sciany i schody... co sie stalo???? please niech ktos pomoze...

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Dzisiejszy patch naprawił wszystko i działa elegancko gierka...ale...... pokonałem wszytskich przeciwników na tym placu Visariego i teraz walcze z jakimś bosem co znika i pojawia się i tutaj mam problemy... mianowicie nie mogę go pokonać... jest jakiś sposób na niego, bo dla mnie jest on niezniszczalny, próbuje różnymi broniami na zmianę i nic, za każdym rozwala mnie, po wielu otrzymanych seriach, czy swojego kompana mam leczyć jak go zabije czy nie i jakimi broniami i jakimi metodami z nim walczyc?

Odnośnik do komentarza

hmmmm...dalej nie daje rady.... juz chyba rozwailem wszystkich i zostal mi ten jeden boss... bo zaczynam na pietrze i miga wokolo mnie jeden koleszka co pojawia sie i znika jak w niego strzelam.... i nie wiem jak go pokonac....

 

Wczesniej tutaj walczlem z cala masa przeciwnikow a na koncu z takimi z rakietnicami, ich pokonalem i jestem w momencie w ktorym powyzej pisalem i nie mam pojecia co i jak zrobic dalej.... prosze pomozcie....

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Udało się, przeszedłem cała gierke, pokonałem go strzelejac z maszynowego karabinu chowajac sie na dole na przeciw schodow w takim malym pomieszczeniu... gra przednia i niesamowita, ale nie myslalem, ze to juz koniec, bo w statystykach w procentach ukonczenia gry mam 41% - mysalem ze to jest procent ukonczenia gry.... - hmm... to czego on dotyczy ze taki maly jest?

Odnośnik do komentarza
Hejka!

Udało się, przeszedłem cała gierke, pokonałem go strzelejac z maszynowego karabinu chowajac sie na dole na przeciw schodow w takim malym pomieszczeniu... gra przednia i niesamowita, ale nie myslalem, ze to juz koniec, bo w statystykach w procentach ukonczenia gry mam 41% - mysalem ze to jest procent ukonczenia gry.... - hmm... to czego on dotyczy ze taki maly jest?

 

Przejdź grę na poziomie Elite, znajdź wszystkie intele i rozwal wszystkie symbole i będziesz miał 100% :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram na poziomie Veteran, aktualnie jestem w Tharsis Rafinery - Proccessing Complex. Mam już broń elektryczną i po loadingu mogę chwilę grać i zawsze w mniej więcej w tym samym momencie gra się zawiesza. Miał ktoś z Was już z czymś takim do czynienia?

 

EDIT: Już jest ok. Przestałem ładować pada i idzie...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy patche zmienia automatycznie sterowanie na nowsza wersje? Chcialbym grac na tych oryginalny gdzie postacie poruszaja sie mniej dynamicznie ale za to bardziej realistycznie. Te ustawienia beda jak wczytam default settings? I jeszcze jedno, jak zaznacze w opcjach precyzyjne celowanie, to co to zmienia w gameplayu? bo ja nie zauwazylem zadnych zmian kiedy mialem to wlaczone i wylaczone...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem! Dawno nie grałem w singla i tam gdzie skończyłem miesiąc temu po patchu 1.29 nie wgrywa misji: Osada Suljeva / Zakład wydobywczy Vojislav, konsola się zawiesza na planszy widocznej podczas wgrywania misji, HDD jakby cały czas pracował, potrzebny reset. Gdy gram misje wcześniej Osada Suljeva / Biuro napraw, pod koniec misji zawsze w tym samym miejscu obraz zatrzymuje się, konsola się zawiesza i w lewym górnym rogu pojawia się ikonka HDD, że cały czas wczytuje. Inne misje się wgrywają. Czy można ten problem jakoś rozwiązać? Jak nie, to który plik KZ2 najpierw usunąć z Game Data Utility czy Saved Data Utility? Czy może czekać na nowego patcha?

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu kupiłem K2, wczoraj przeszedłem. Gra super gdyby nie:

- sterownie: istna tragedia. Męczę się poruszaniem, zamiast skupić się na grze. Bardziej jest to feeling Mecha niż człowieka. I jak tu ocenić grę.

- ogólnie samo strzelanie. Kilka serii z karabinu lub raz dwa kolbą... co to w ogóle za żenada.

 

Gram też w multi i mam nadzieję, że się przekonam. Jak nie to UT3 czeka, bo tam sama gra to tyle przyjemnościu. A tu nie czuć że ma się skilla, sama gra jest bierna. W chodzie celność znika, więc gra polega na zajmowaniu nowych miejscówek i strzelaniu w miejscu. Może ja tak ssę w tę grę ;-) Obecnie grałem tylko w Team Deathmatch więc nie chce oceniać z góry. Też padaka jest z tym stopniem, ale już mam chyba piąty level i w końcu można wybrać aptekarza ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...