Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Na trzecim poziomie trudności.

 

Najbardziej mi się "podobało" jak rzutem na taśmę rozwaliłem szturmowców, już miałem nadzieję na jakiś checkpoint a tu nagle rakietą w pysk dostałem i od nowa. Mogli chociaż checkpoint zrobić po zajęciu miejsca na balkonie by nie biec za każdym razem z dołu.

 

taaa... i najlepiej jeszcze quicksave po każdym kilu.

 

jak nie dajesz rady zawsze jeszcze masz dwa niższe poziomy... to w końcu ostatni boss (+ jego gwardia), a Ty byś chciał najlepiej jednym strzałem załatwić sprawę...

 

Nie chrzań głupot. Cała gra na trzecim poziomie trudności to był dla mnie spacerek, a ostatni poziom jest po prostu z(pipi)any. Takie sztuczne naciąganie poziomu trudności, nie ma się pomysłu na interesujący koniec to (pipi)niemy kilka fal przeciwników bez checkpointa w połowie i mamy rozgrywkę parę razy dłuższą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chrzań głupot. Cała gra na trzecim poziomie trudności to był dla mnie spacerek, a ostatni poziom jest po prostu z(pipi)any. Takie sztuczne naciąganie poziomu trudności, nie ma się pomysłu na interesujący koniec to (pipi)niemy kilka fal przeciwników bez checkpointa w połowie i mamy rozgrywkę parę razy dłuższą.

 

jakie naciągane ? owszem skok jest bo musi być (w końcu to "ostatni boss") ale nie aż taki jak piszesz. poza tym jeżeli cała gra do tego momentu to dla Ciebie spacerek to nie rozumiem jak możesz się męczyć [?] z końcówką ...

 

nie uważasz ,że ostatni boss powinien być [naj]trudniejszy ? kwestia gustu w jaki sposób osiągnięto tą trudność i zgodzę się, że w przypadku kz2 najtrudniejsze jest to że nie ma checkpointa w końcówce ... tylko że ja bossa właściwego i te fale traktuje jako całość.

jak chciałeś kontynuować spacerek to trza było very easy czy coś ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZA303Ct0MIs ^_^

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem wczoraj po raz kolejny K2 z trofeum Untouchable i ze wszystkimi znajdźkami. Dziś odpaliłem nową kampanie na Elite i dopiero teraz, przy tym podejściu, Killzone 2 pokazuje swój prawdziwy pazór. Jest kapitalnie, bez celownika, zasłony to Twój najlepszy przyjaciel. Naprawdę, ta gra będzie jedną z tych, które będę wspominał najlepiej z całej generacji. Oby trójka utrzymała ten poziom, a nawet go przewyższając.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie doszedlem do polowy ostatniego rozdzialu i juz widze, jakie posiedzenie mnie czeka w koncowce. Mowiac na podstawie tego co przeszedlem, do Radeca, gra na Elite jest piekielnie trudna. Chcialbym, zeby Killzone 3 utrzymalo tak trudny Elite, bo to jest uklon ze strony deweloperow do hardcorowych Graczy. Dzis nie wszystko trzeba dostosowywac do casuali.

Odnośnik do komentarza

1/4 checkpoint za mna. Masakra, teraz przede mna najtrudniejszy fragment walki. Gram co prawda spokojnie, i jak nie idzie to wylaczam, ale jest to chyba najtrudniejsza gra w jaka gralem w tej generacji. Veteran w CoDzie nijak ma się do Elite z Killzone. Tego pierwszego przechodzi sie troche dluzej niz na hardzie/normalu przy pierwszym podejsciu. Killzone to juz calkiem inna bajka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Grałem w Killzone 1 na PS2, fajny klimat ale gra była mocno nie dopracowana. Zastanawiam się nad wydaniem tych 90 zł na Killzone 2 gdyż na horyzoncie pojawia się Killzone 3 więc trzeba nadrobić zaległości. Na Multi się nie nastawiam bo ponoć gra się tam tylko na kilku mapach i ludzi coraz mniej ale myślę o singlu. Warto kupić?

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za opinie.

Zapoznałem się z licznymi recenzjami i się skusze, kupiłem jakąś używkę na allegro za niecałe 60 zł.

 

Problem z grami mam taki że ... nie mam czasu kiedy w nie grać!

 

W Uncharted 2 chce zrobić platynę, w GOW III chce przejść na najwyższym stopniu trudności.

Gram też w wolnej chwili w rewelacyjną fife 11, niebawem wyjdzie Need For Speed którego muszę obowiązkowo kupić. Teraz wzięła mnie ochota na Killzone 2. Kiedy w to wszystko grać?

 

 

 

Rzucam prace i narzeczoną! :woot:

Odnośnik do komentarza

No ja też polecam, nigdy nie grałem zbyt duzo w shootery (moze za wyjatkiem Q3), ale K2 bardzo mi sie podobal. Dzisiaj przeszedlem:).

Grałem na "normalu" i z niektorymi misjami mialem niekiedy problemy, wiec jak - niektorzy tutaj - zabierzesz za wyzszy poziom to uwazaj, zebys nie osiwiał. Trudna, ale dobra gra.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wreszcie dotarł :) Pograłem kilkanaście minut i na razie nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Mam natomiast pytanie, czy można gdzieś w opcjach ustawić tak aby klękać bez konieczności ciągłego wciskania przyporządkowanego klawisza?

Odnośnik do komentarza

Z klękaniem się tak chyba nie da, napewno do celowania jest taka opcja.

jest bo moj brat gra tak przez siec :)

wszystko znajduje sie w ustawieniach sterowania i jest pod opcja manualne kucanie :) chyba ze nie masz pobranego patcha bo ta opcja zostala tak dodana

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie wole multi z Uncharted 2, zreszta cała ta właśnie gra jest lepiej dopracowana niż Killzone 2, które ciągle podobnie jak i K1 ma sporo błedów. Np. strzelam wyrzutnią rakiet przez okno, nic mi nie zasłania i nagle BOOM, zabiłem sam siebie. Wymęczę singla bo jest dobry klimat i super wyglądają Helganie ale nad zakupem 3 części mocno się zastanowię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...