Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko grisza tylko ze mogles przeczytac ze zrozumieniem ;)

chodzilo mi o to ze GOH lapie przeciwnika za "szmaty" , czyli lapie go za szmaty aka(also known as) ubrania

 

ale jak ci nie odpowiada okreslenie to ci napisze tak

 

lapie go za SZATY xD (np.Lau stroj D heheheheheh)

 

i wiem co to dogi , judogi ;) i nie to ze sie znam na tych nazwach tylko tak sie w item shopie nazywaja "ciuszki" dla akiry i goh ;)

 

 

ps. ZNAJDZCIE MJE PRZECIWNIKAAAAAA ;) GT znaja wszyscy :]

Odnośnik do komentarza

a czemu mam nie lubic jak gram w niego od t3 na szaraku?

poczekaj na 6 to cie pokaram strasznie po 3 dniach grania i caly twoj zyciowy trening w tekkena legnie w gruzach :D

 

bede cie loil po "kilku" dniach treningu w tekkena(tak wiem wiem moge sobie gadac ale dobrze wiesz ze tak bedzie ;) ) a ty w VF ze mna walki nawet jednej nie ugrasz

 

wtedy zadam ci pytanie ktora gra jest bardziej skillowa , ciekawe co odpowiesz xD

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

nie ma problemu ziomek, jutro tylko kupie jakiegos pada do pc bo nie mam na czym grac, moze jeszcze dzis kupie

zarzuc mi tylko linami do tego wszystkiego co mam sciagnac i moze jeszcze dzis wieczorem pogramy

 

chcesz grac w tekken 3 tak? nie ma problemu

 

tylko bede musial ze 3-4 dni pograc , wiadomo ze nie wezme pada do reki i odrazu przypomne sobie wszystko

 

a kilka perfektow to obaj dobrze wiemy kto i w jaka gre wciagnal, i to chyba troche wiecej niz kilka :lol:

ale spoko kurde nie moge sie doczekac gry :P

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

No muszę przyznać, że zlekceważyłem przeciwnika i trochę mi się dostało :P Mam nadzieje, że do wieczora GKS przypomni sobie, jak się gra w tego lamerskiego tekkena i pokaże pełnię swoich możliwości ;) Jeszcze chciałem dodać, że ja też w T3 raczej rzadko gram i za dobry w to nie jestem.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...