Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hahaha lol :lol: jak ktos zrobi ci 2x down puncha to se nie wybijesz,w dodatku zejdziesz do obrony i jeszcze rzut wylapiesz(pamietam jak tak ci robilem, no ale kolana mi sadziles dosyc czesto ;) dawno i nie prawda xD ) chodzi i o abare z glowa ;) wiadomo ze jak ktos nie ma hit checka to walisz wybitke i nara leszczu :) ale jak ktos sprytnie wali down punche to mozna mu niezle namieszac jak staggera z boku raptem wylapie (sprawdzone)

 

wogole ja ostatnio znowu sporo gram w vf i chyba sporo mi skill poszedl :) pogralem z ludzmi z listy (wiekszosc z VFDC) to im troche dymu narobilem ;)

jak kiedys dai bison mi niezla masakre robil el blazem , tak teraz pier.dalal po katak jak go cisnalem :lol: a i tego manjimaru z WCG tez zlapalem ostanio :lol: biedak wzial kage ^^ i zle wybral bo tez gram kage i mam wszystko obcykane chyba co sie da nim zrobic , w dodatku opieral swoja gre na 2 rzutach , 64p+g i 3p+g , zaczalem sie wyrywac, troche go pocisnalem na wakeupach i sobie poradzic nie mogl, glupie bledy robil tez i czesto yoho wylapywal na counter:lol: jak przegral 4 walke z rzedu to sie rozlaczyl i nawet good games nie raczyl napisac :D chyba za fajny jest bo na wcg byl ... :P

ale mam jeszcze pare odruchow idioty :D czasami mi rece opadaja jak przegram walke przez wlasna glupote

 

aramis wlasnie wyslalem ci zaproszenie na friend liste, zapraszam na granie, i olej questa , a jak juz chcesz robic acziwy to przechodz gre robiac p p p p p p p p p p i niech sie odkrywa :lol:

Odnośnik do komentarza

Dobra, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego prawdziwe Nitaku w tej grze zaczyna się od przewagi +7 lub więcej? Bo nie czaję dlaczego niby (w teorii) Fuzzy Guarding jest możliwe do -6 klatek? Przecież rzut ma 12, z tym ze jak trzymamy blok to wychodzi 0fr throw, a najszybszy mid z reguły ma 14 klatek więc teoretycznie wydaje mi się, że nadal można się schylić pod rzutem i wstać przed midem, a filozofia Nitaku mówi ze nie mozna tego obronić Fuzzy Guardem i jest "czyste" 50-50. Wtf? o_O

Odnośnik do komentarza

Ok chyba rozpracowałem to:). +7 klatek to minimalna przewaga jaka chyba jest potrzebna aby rzut opóźniony o 2 frejmy clashował się nadal z najszybszymi ciosami (10 klatkowe P). Innymi słowy w tej sytuacji przeciwnik nie może przerwać najszybszymi ciosami naszego rzutu i musi zgadywać - opóźniony 12+2=14 fr. rzut czy tez 14 fr. mid. Wydaje mi się ze o to chodzi:).

Odnośnik do komentarza

nitaku i fuzzy guard to nie to samo przeciez, nie wiem co ma nitaku do fuzzy :lol:

jak masz nitaku to nie jestes w stanie zrobic fuzzy , proste jesli masz strate -7 lub wiecej, lub przewage +7 lub wiecej to jest nitaku

 

mozesz wtedy robic albo jakis MID albo probowac rzucac(poniewaz nie da sie schylic pod rzutem przy stracie 7 klatek)

 

pozatym fuzzy guard robi sie przewaznie jesli przeciwnik zablokuje nasz atak , ktory ma strate max -6 na bloku

 

nitaku daje w teorii 50/50 albo rzut albo nastepny MID i masz zgadywanke

 

a co do tego delaya to tez nie jest takie hop siup c1rex, bo zrobisz delay raz, drugi raz a potem typ sie ogarnie i nie bedzie robil fuzzyy tylko abare :lol: to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Siemka!

Hm mam problem z przejściem Command Trial :/ A konkretnie nie mam pojęcia jak wykonać "Sidestep Slash P i K (during Offensive Move)" :( Nie ukrywam że w tej kwestii jestem laikiem :/ Więc bardzo bym był wdzięczny za pomoc :)

 

Pozdro!

dół/góra, PKG a potem P lub K

 

mały edit: te "dół/góra" to sidestep lol

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WCG :

http://www.youtube.com/profile?user=vfrepl...amp;view=videos

 

imo adan yuki rzeznik straszny :) a japoniec cfaniak specjalnie wzial shuna bo grali na 5 rund

a wiadomo ze jak sie dziad na.(pipi)ie to ma spora przewage w dmg i wysokosci wybitek :/

combo adana na germancu straszny demoralizator, jeszcze exelent poszedl ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

TAkie pytanie kogoś kto zaczął niedawno grać w VF5. Robiąc Goh'em tsukami w penych momentach w command liscie jest napisane back/front side. O co z tym chodzi? Mi narazie wychodza tylko te z(chyba)front side i chciałbym sie dowiedzieć jak to dziłą z tym backside. Strasznie zajawkowa i skillowa gra. Szkoda, że w to wcześniej nie grałem.

Odnośnik do komentarza

jak zlapiesz za szmaty delikwenta robiac te sabaki(tsukami) to chodzi o to w ktora strone pociagniesz go za szmaty i wcisniesz rzut

masz do wyboru 4 kierunki, gora, dol, lewo , prawo

no i ogolnie mozesz po pierwszym kierunku dac P+G albo dac jeszcze jeden kierunek i P+G (wiekszy dmg)

 

wychodzi z tego troche kombinacji ;)

backside to pewnie jak go zlapiesz to musisz do tylu dac kierunek to go do tylu pociagniesz, i potem masz opcje albo kolejny kierunek , albo rzut ;)

chyba ze sie wyrwie

Odnośnik do komentarza
No właśnie dlatego taki poziom jest w Polsce w bijatyki, bo ludzie zamiast ćwiczyć i opanowywać system, wolą interesować się tym, w co jest ubrany każdy zawodnik, jakim stylem walczy i kto był jego babcią. Fail.

 

Nie no, ja też się tym interesuję ale tu akurat nie o to chodzi ;) Koleś chciał błysnąć wiedzą, a nie sądzę żeby GhettoKingSas nie wiedział co to judoga :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...