Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 361
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

którą postać możecie mi polecić.Chce żeby łatwo się nią grało i nei była trudna w opanowaniu.Chwilowo gram Lionem,co o nim sądzicie?

Z tego co słyszałem to Akira jest dość łatwy, przynajmniej Liberty mi mówił że ma w miarę proste dżagle ;f

A co ja napisałem?? "DR na PS3, tak??" 8)

No tak, ale Snake postanowił byc zabawny.

LoL, na PSS są dwie gry do ściągnięcia - Tekken 5: Dark Ressurection i Tekken 5: Dark Ressurection online. Napisałem to po to, żeby się mu nie popieprzyło (w razie, gdyby chciał to ściągnąć). Jeśli chcę być zabawny, to opowiadam dow(pipi) o napięciu.

 

Btw. Jakiś mirror match na Cassandry, gdzieś, kiedyś? :rolleyes:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tyle walk ilu jest przeciwników w danym klubie xD Masz gdzieś w opcjach listę, ci których już pokonałeś są oznaczeni żółtą gwiazdką. Liczba przeciwników w danym klubie waha się w przedziale 100-150 z tego co się zdążyłem zorientować, ale nie jestem pewnie.

 

Z tego co mi wiadomo to następuje to po iluś tam stoczonych/wygranych walkach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
którą postać możecie mi polecić.Chce żeby łatwo się nią grało i nei była trudna w opanowaniu.Chwilowo gram Lionem,co o nim sądzicie?

Z tego co słyszałem to Akira jest dość łatwy, przynajmniej Liberty mi mówił że ma w miarę proste dżagle ;f

 

:lol:

no no :rolleyes: proste dzagle :lol: proste juggle to ma lau 8)

a co do latwosci Akiry u Libertego to nie bardzo mu nim szlo jak gralismy ;)

 

Akira jest ciezki do opanowania(odpowiedniego), to samo Goh ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ćwierćfinały i półfinały za nami. W finale zmierzą się ITABASHI (Japonia) oraz Danny13 (Singapur). O najniższe miejsce na podium walczyć będą stprock (Niemcy) oraz adanYUKI (USA).

 

Obejrzałem dziś 2 walki: Danny13 vs Ninjatoo24 oraz adanYUKI vs Tetra. O ile ta druga była do pewnego stopnia emocjonująca, o tyle druga była grą jednego aktora, Singapurczyka. Jestem ciekawy, jak Ninjatoo24 (Austria) zakwalifikował się na WCG i na dodatek wyszedł z grupy... bo jakoś tak miałem wrażenie, że tą Pai to nawet ja trochę więcej umiem, a to bardzo źle świadczy o jego poziomie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra mam grę od wczoraj i się ucze grać. Póki co gubie się w nowinkach systemowych typu OM i nie mogę się przyzwyczaić do kilku zmian (wróciły 0fr throws ze starych VF lool) ale z biegiem czasu 'przyjdzie samo'.

 

Quest jest fajny - prostszy bo wyeliminowali te zadania z questa w vf4evo (przy niektórych człowieka szlag trafiał). No i rangi lecą bardzo, bardzo szybko na co wpływ ma fakt, ze mozemy sobie wybierac 'startowego' przeciwnika - to dobrze, szybciej bynajmniej achievy wpadną:P.

 

Online w tej grze to pierwsza klasa - SC4 od dzisiaj nie istnieje dla mnie pod tym wzgledem.

 

Jak ktoś chce na spara to słać invitea - GT: YamadaPL, ale uprzedam ze jestem cienki bo ucze sie grac od nowa Eileen:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...