Skocz do zawartości

Siatkówka


White

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krupek napisał:

Dobra, ale i tak jeszcze może być brązowy medal ME, co też jest sukcesem. Siatkówka to specyficzny sport, oni mają tam tak zapchany sezon klubowy i reprezentacyjny, że ciężko trzymać dlużej wysoką formę.

Xxdddd

 

Jak w memie z Gordonem Ramsayem:

> Siatkarze grają 20 meczów sezonie - oh dear, oh dear gorgeous;

> piłkarze rozgrywają po 30 meczów w ligach, reprezentacji, w pucharach krajowych - you fucking donkey.

 

Siatkarze mają słabą psychikę, tak jak praktycznie każda dyscyplina w Polsce. Piłkarze się zesrywają na Słowacji, siatkarze na każdym ważnym turnieju. Ale na Memoriale Janusza Szuby rozwalą towrzystwo!

Odnośnik do komentarza

No tylko piłkarze mają zimę wolną, lato praktycznie też co dwa lata, a jak są ogórkami to zawsze mają lato wolne. Wiem, że są mecze eliminacyjne w ciągu sezonu. W siatkówce reprezentacyjnej imprezy narodowe są częściej, a liga trwa bez przerwy zimowej. No nie ujmując nikomu, ale dla mnie sezon kadrowiczów siatkarskich wygląda bardziej intensywnie niż piłkarski. W dodatku, kadrowicze grający w ekstraklapie to już w ogóle mają lajtowo, bo to ciężko nazwać profesjonalizmem na poziomie czołowych europejskich lig.

Odnośnik do komentarza

Ale ile przebiegaja w sezonie pilkarze a ile siatkarze? Tez nie mozna tak ogolnikowac bo sportowcy od rzucania lotkami wogole nie maja przerwy zimowej. Napewno trzeba przyznac racje ze narzekanie kadrowiczow z ekstraklapy na natezenie sezonu to beka wnusiu i powinni sie wstydzic ale tez z drugiej strony mamy pilkarzy grajacych na zachodzie i juz tam nie ma taryfy ulgowej. Nie mowiac juz o takim Lewandowskim ktory obstawiam natezeniem pracy sam jeden pewnie obdarowalby wychodzacą piatke w pierwszym skladzie siatkarzy. Ok ,ktos powie ale Lewego mamy jednego. No ale to zaden argument bo jednak na tego Lewego najbardziej liczymy i przecietny kibic ma wyjebane ze zagral milion meczy w sezonie na najwyzszym poziomie rozgrywek  kiedy przychodza jakies mistrzostwa.  Ma wtedy tez byc kozak i tyle. 

 

Co do psychiki? Kto wie, wydawaliby sie ze na takim poziomie sportowym nie powinno miec to miejsca ale moze i ziarnko prawdy w tym jest. Choc ogladajac wczorajszy mecz raczej ciezko to stwierdzic bo gralismy naprawde bardzo dobrze ale slowenia grala jeszcze lepiej. Jednak u pilkarzy chyba bardziej to widac bo jednak na mistrzostwach widac tą nerwowosc po pierwszym gwizdku. Albo spojrzec na takiego zielinskiego. Polecam obejrzec jego highlist z serie a. Gosc jest serio zajebistym pilkarzem. No a kiedy przychodzi gra w reprezentacji to raczej nie powiedzialbys ze gra poza ekstraklasa. Trzeba przyznac jednak ze gosci z twarda psycha tez mamy , typu Stoch. Ale nie jestem pewny czy Rozi uznaje jego dyscypline za prawdziwy sport :frog:

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się w siatkarzach, że mamy tylu charakternych zawodników. Nie pierdzielą się w tańcu w wypowiedziach pomeczowych, a i na boisku nie raz pokazywali zadziorny charakter. Tym się różnią od grzecznych piłarzyków bez właśnie takich charakterów. Zwsze powtarzałem, że oprócz umiejętności potrzebny jest charakter twardych chłopów,

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Tez ogladam jak juz to najwazniejsze mecze polakow.

 

Ale powiem wam jak ogladam teraz polfinal z brazylia no i ich cisniemy to co tam sie dzieje na tej hali jesli chodzi o klimat i kibicow to :obama:

 

Jaki to musi byc boost dla zawodnikow. Na taki final to sam bym z che ia sie przeszedl dla samej atmosfery

 

Wogole 3 z rzedu mś? Xd 

 

Az dziwnie tak ze w jakims sporcie druzynowym jestesmy az tak dobrzy. Polak nie przyzwyczajony

Jeszcze jakis typ od nas ma na nazwisko Janusz :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, jak mam oglądać siatkówkę, gdzie Polska jest gospodarzem, to zawsze wyłączam głos, bo nie mogę ku.rwa słuchać tego festyniarstwa i syntezatorka. Januszostwo stuprocentowe. Wiecznie zadowoleni, niezależnie od tego, co się dzieje na boisku. Byłem na tych meczach parę razy (dawna Liga Światowa) i tam jest zero świadomego kibicowania. Oni tam jakby byli na dyskotece. Bez tych syntezatorków w ogóle nie byłoby dopingu.

 

Na odtrucie w niedzielę o 12:00 gramy na Eurobaskecie w 1/8 z Ukrainą ;]

Edytowane przez [InSaNe]
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Siedziałem trochę w temacie kibicowskim jak byłem młodszy, polscy siatkarscy kibice to stan umysłu ;)  Kiedyś taki reportaż był i pytali ich, jaki będzie wynik meczu. 2-1, remis, 1-0 - to były częste odpowiedzi i tacy są zorientowani :D

 

Także fajnie, że Polska odnosi sukcesy i bardzo mnie to cieszy, ale mnie tam to festyniarstwo z syntezatorkiem śmieszy. 

 

To jest doping i tu ciary przechodzą, a nie zapiewajło z syntezatorem.

 

 

 

 

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Mi chodzi o aspekt kibicowania. Im się to podoba, dla mnie to jak stragany z watą cukrową i disco polo. Wkładając jeszcze kij w mrowisko, z tym sportem to jest trochę jak z zużlem. Na serio interesuje to góra 10 krajów na świecie. Większość nawet nie transmituje tego turnieju, bo nikogo to nie interesuje. Ze sportów drużynowych liczy się tylko piłka nożna i koszykówka, no jeszcze może handball, który jest bardzo popularny w Europie.

 

Ps. Oczywiście, że będą zadowoleni. Bo wielu tu nie chodzi o sport, tylko dyskotekę na trybunach.

 

Polaczki i tak wygrają. I finał też, o to nie musisz się martwić :potter:

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

No widzisz, kazdy ma inny punkt widzenia bo dla mnie osobiscie to co wrzuciles to zadne ciareczki tylko zwykle typowo pilkarskie przyspiewki podpitych grekow spiewajacy co tam im podrzuci jakis wodzirej z racami. Brakuje tylko olympiakos kurwa i chuj. 

 

A z ciekawoscia bym zobaczyl statystyki popularnosci siatkowki , koszykowki i recznej w europie. Bo cos smiem wątpic ze ktorakolwiek z wymienionych mocno odstaje od innych. Gdyby nie ty to nawet bym nie wiedzial ze sa mistrzostwa europy w koszykowke aktualnie. Mimo ze o recznej czy siatkowce zawsze sie gdzies slyszy. A taka popularna podobno  

Odnośnik do komentarza

Bo u nas ten sport leży - jesteśmy średniakami. Promuje się sporty, w których są sukcesy. O polskiej ręcznej też mało kto słyszy - ME, czy MŚ, bo nie doczekaliśmy się klasowych następców. Na ost. MŚ dostaliśmy dziką kartę, bo się na nie nie dostaliśmy.

W polskiej siatkówce zaje.biste jest to, że SZKOLĄ zawodników i wyłuskują talenty. W innych dyscyplinach to nie istnieje i utalentowany zawodnik to przypadek.

 

Dobra, już wyraziłem swoje zdanie, teraz Polaczki mają wygrać całą imprezę ;] Do tej pory 3 razy pod rząd MŚ udało się z tego co pamiętam tylko Włochom, jak mieli swoje złote pokolenie w latach 90-tych.

 

 

No widzicie, jak powiedział Pan Laskowski Aleksander Śliwka to już nie jest chłopak w krótkich spodenkach, tylko prawdziwy mężczyzna i lider reprezentacji :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...