Skocz do zawartości

Resident Evil 5


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh ale w kolejnych zdaniach czy też postach (nie pamiętam) napisałem czemu tyle razy grałem. Specjalnie dla Ciebie napiszę jeszcze raz CO-OP ;].

 

Nie przepadam za multi, ale porządnego co-opa lubię a ten w RE5 jest dobry/bardzo dobry. Przechodziłem go ze znajomymi, kilka razy więc się nazbierało. I po raz kolejny raz napiszę, że gdyby nie co-op to bym drugi raz nie zagrał.

 

Oczywiście jeszcze jest drugi powód, mniej ważny ale ale ... calak. A ten wymagał kilkukrotnego przejścia do tego co-op więc masz gotową odpowiedź.

 

Edit: dzięki Psyko, o to właśnie chodzi.

 

Edit 2: Tak Mozi. Gdyby mi się podobał bardzooo RE5 to myślę, że 3-4 razy albo więcej bym go jeszcze zaliczył. Tym bardziej, że miałem propozycje na kolejne sesje w co-opa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale pocisnęli z tym DLC Lost in Nightmares :D dwa rodzaje przeciwników i niecała godzina grania, cały chodzę :D dobrze że jest kilka Achivów i dodatkowy tryb Mercenaries z nowymi postaciami bo była by totalna załamka z mojej strony, mam na dzieje że drugie DLC będzie lepsze/dłuższe.

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Za mega hit gry nie uważam, ale napisałem trochę dłuższy tekst, w którym wymieniam co mi się w niej podobało a co mi zepsuło zabawę. Enjoy :) Niemniej jednak nadal będę bronił swojego stanowiska, że nie jest zła.

Dziwna zbieżność Twoich komentarzy z tym oto review
zmusiła mnie do obejrzenia go jeszcze raz. Trafne uwagi zapodajesz...niemal w tej samej kolejności co kolo w recenzji z YT. Niemniej jednak - niezły tekst.
Odnośnik do komentarza

A fakt, widziałem to video kiedyś. Być może mi zostało w pamięci, teraz gdy to oglądam to faktycznie widzę podobieństwo. Niemniej jednak rzuca się to strasznie w oczy, bo teraz ogrywam ponownie RE4 na Wii i właśnie przez to porównanie, RE5 wypada w moich oczach nieco gorzej niż tuż po kupieniu :P Dziękuję za pozytywną opinię :)

Odnośnik do komentarza

Primo niczym się nie "chwalę" tylko zaproponowałem przeczytanie. Secundo napisałem ją jak najbardziej sam, nie znajdziesz tam nic co by było tłumaczeniem czy skopiowaniem jakiegokolwiek tekstu. Widzę, że w obecnych czasach o plagiat można posądzić nawet jak ktoś wytknie czemuś ewidentne wady, które widzą wszyscy. Wszystko co napisałem o grze zostało już powiedziane w innych recenzjach a nawet w tym temacie na forum. A ja tylko opisałem co mnie osobiście najbardziej denerwowało. A może skoro ktoś już pisał o grafice, sterowaniu i podobieństwu do czwórki to powinienem napisać tylko i wyłącznie o menusach i pudełku oraz instrukcji? Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Fajnie byłoby gdyby w nowym Residencie wróciły stare zombiaki, ale w takiej ilości jak w Zombie Shooter (oczywiście bez takich wynalazków jak zombiaki z bazookami). Przydałoby się też jakieś miasto, po ulicach którego trzeba by często się przemieszczać dokonując za każdym razem małej rzezi. We wcześniejszych częściach na filmikach były sceny z tłumami zombiaków, a w samej grze kończyło się na maksymalnie kilkunastu brzydalach jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...