Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi wyskakiwały te błędy, gdy chciałem dołączyć do czyjejś gry. Raz na średnio 10 razy udawało się połączyć, ale było warto bo wtedy mamy okazję pograć Shevą. Trochę grając nią wkurza, że jest leworęczna, przynajmniej mnie bo jestem praworęczny. No ale chociaż możemy robić kilka rzeczy, których Chris nie może. Jak ja zakładałem grę to momentalnie ktoś dołączał i nie było żadnych problemów z połączeniem.

 

Miejmy nadzieję, że te błędy nie będą występować w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

u mnie taki błąd nie ma miejsca w versji Japan, czy to zakladam pokoj czy tylko sie dolaczam, ale za to jest inny szkatul!

nie moge grac ze znajomymi z listu kontaktow :/ nie laczy sie z serverem :( lipa_jednym_ slowem

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
mam pytanie jak chce grac w kooperacji online to w większości połączeń wyskakuje mi error 80711008 lub 80022b19 czy u was też takie błędy występowały? Orientujecie się czego te błędy dotyczą...

podobno dotyczy to ilości osób na friend powyżej 75 o ile dobrze pamietam, w pełnej pewnie nie bedzie prob. ktoś wcześniej też o tym pisał

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno kupie RE5 i mam nadzieje, ze co-op w pelnej wersji mnie nie zawiedzie... ba licze ze zaskoczy mnie jakimis fajnymi motywami. Chocby bardzo podobalo mi sie w demku jak Sheva przeskakiwala z pomoca Chrisa do drugiego budynku i mozna bylo jej pomoc strzelajac ze snajpy. Na bank kupię wersje limitowana jezeli bedzie dostepna i po cichu licze na jakas promocje w klimatach Killzone'a 2 w empiku (druga gra za 1zl) :P

Odnośnik do komentarza
http://www.youtube.com/watch?v=F9rTtk0kRas...feature=related :D Jak na razie wszyscy bossowie OK. Szczególnie afrykański gigant ;)

 

 

Widzieliście to Uruboros Boss ? normalnie jak w RE4 <_< :D

Ja przestaje oglądać i czytać jakiekolwiek informacje na temat tej gry. Spece od marketingu popełnili niewybaczalny błąd pozwalając na taki wysyp materiałów. Na youtube można obejrzeć prawie całą historię. Tylko zakończenia brakuje. A potem zacznie się jazgot, że gra jest przewidywalna a fabuła nie zaskakuje. Śmiech na sali. Trzeba być niezłym idiotą, żeby obejrzeć te wszystkie materiały. Tym bardziej, że Capcom starał się napisać nieco ambitniejszą fabułę.

Odnośnik do komentarza
Ja przestaje oglądać i czytać jakiekolwiek informacje na temat tej gry. Spece od marketingu popełnili niewybaczalny błąd pozwalając na taki wysyp materiałów. Na youtube można obejrzeć prawie całą historię. Tylko zakończenia brakuje. A potem zacznie się jazgot, że gra jest przewidywalna a fabuła nie zaskakuje. Śmiech na sali. Trzeba być niezłym idiotą, żeby obejrzeć te wszystkie materiały. Tym bardziej, że Capcom starał się napisać nieco ambitniejszą fabułę.

 

Zakończenie jest już na youtubie :P.Po drugie ostatnio to nagminne,że przed premierą można zobaczyć całą grę w internecie.I to nie wina przecieków tylko celowy zabieg marketingowców :/.Killzone2 w trailerach miał pokazane praktycznie wszystkie lokacje w grze :/

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie mogą pokazać na YT nawet Shive nago, a tym bardziej zakupię tą grę, demko mnie zniszczyło, choć po dead space i gears of war 2 zajęło mi chwilkę by przestawić się na nieruchomy tryb namierzania, twórcy mogli chociaż dodać jakieś evade actions no ale to jest Resident Evil 5 tzn must have !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...