Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

No pro samemu jest szczególnie w jednym momencie przejebany. Chodzi oczywiście o walkę z

Jill i Weskerem

Wszystko przez słabe AI naszego kompana.

 

Zwyrol ma rację. Podczas tej walki

 

Sheva cały czas wchodzi pod strzały Jill i Weskera. Nie da się nic zrobić. Cały czas pada.

 

Dlatego najlepiej jest przejść ten etap z żywym kompanem. Wtedy pójdzie bezproblemowo :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No pro samemu jest szczególnie w jednym momencie przejebany. Chodzi oczywiście o walkę z

Jill i Weskerem

Wszystko przez słabe AI naszego kompana.

 

Zwyrol ma rację. Podczas tej walki

 

Sheva cały czas wchodzi pod strzały Jill i Weskera. Nie da się nic zrobić. Cały czas pada.

 

Dlatego najlepiej jest przejść ten etap z żywym kompanem. Wtedy pójdzie bezproblemowo :thumbsup:

a nawet więcej... banalnie prosto nawet na Professional(czy jaki tam najtrudniejszy poziom jest?).

trzeba tylko dobrze sie rozumieć i walka trwa niecałe kilka sekund odnośnie "Jill".

prosta strategia.

z kompem nie ma co grac, bynajmniej nie ma "tej" satysfakcji z grania, co podczas partnerowania.

piona

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pożyjemy zobaczymy, może sie okazac że sterowanie pałką będzie do kitu albo coś takiego.

 

Edit:

Będą chętni jak wyjdzie Move. Nie wiem po co teraz kupowaliście. Nawet jak nie zamierzacie grać z Move. We wrześniu będzie masa ludzi.

Myslisz że wypuszczenie Move sprawi, że 1,5 roczna gra zacznie się na nowo sprzedawać, albo że fani piątego RE polecą po PSM tylko dlatego, że doda nowe sterowanie do tej gry ? No chyba że wraz z premierą wydadzą jakiegoś fajnego szpila na nowy kontroler, najlepiej w zestawie.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Premiera Move na pewno sprawi, że ludzie powrócą do RE5 (np. ja sam) ale nie wpłynie na sprzedaż gry, ponieważ Move dostanie także produkcje dedykowane takie jak np. Sorcery. Dobrze byłoby, jeśli Capcom wraz z patch'em dostarczy choć z 10 nowych pucharków. Jestem przekonany, że pojawi się jeszcze jakieś DLC.

 

Mogliby wydać RE 4 pod MOVE bo RE 5 to nic już nie uratuje i tak..

Odnośnik do komentarza

Premiera Move na pewno sprawi, że ludzie powrócą do RE5 (np. ja sam) ale nie wpłynie na sprzedaż gry, ponieważ Move dostanie także produkcje dedykowane takie jak np. Sorcery. Dobrze byłoby, jeśli Capcom wraz z patch'em dostarczy choć z 10 nowych pucharków. Jestem przekonany, że pojawi się jeszcze jakieś DLC.

 

Mogliby wydać RE 4 pod MOVE bo RE 5 to nic już nie uratuje i tak..

 

O tak! RE4 w oprawie RE5 z kontrolą pod Move. Pierwszy bym wydał na to kasę.

Odnośnik do komentarza

Premiera Move na pewno sprawi, że ludzie powrócą do RE5 (np. ja sam) ale nie wpłynie na sprzedaż gry, ponieważ Move dostanie także produkcje dedykowane takie jak np. Sorcery. Dobrze byłoby, jeśli Capcom wraz z patch'em dostarczy choć z 10 nowych pucharków. Jestem przekonany, że pojawi się jeszcze jakieś DLC.

 

Mogliby wydać RE 4 pod MOVE bo RE 5 to nic już nie uratuje i tak..

 

O tak! RE4 w oprawie RE5 z kontrolą pod Move. Pierwszy bym wydał na to kasę.

 

Ja to bym się skusił nawet i w starej oprawie podciągniętej do HD. RE 4 jak na swoje lata wciąż robi wrażenie, głównie dzięki klimatycznym lokacjom czego nie można powiedzieć o RE 5..

Odnośnik do komentarza

Przecież RE5 graficznie wciąż trzyma wysoki poziom. I ta gra ma potężny klimat, bo wystarczy zagrać w dodatek Lost in the Nightmares, gdzie wręcz udziela się konwencja starszych odsłon. Zwłaszcza jak ustawisz sobie statyczne kamery.

 

Swoją drogą port w HD w takiej postaci byłby dla mnie w zupełności wystarczający

 

2hd9ocp.jpg

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Przecież RE5 graficznie wciąż trzyma wysoki poziom. I ta gra ma potężny klimat, bo wystarczy zagrać w dodatek Lost in the Nightmares, gdzie wręcz udziela się konwencja starszych odsłon. Zwłaszcza jak ustawisz sobie statyczne kamery.

Zgadza sie ale ten klimat momentalnie zanika jak tylko zejdziemy do podziemi. Jak dla mnie RE5 to jedna z najlepszych aktualnie gier i nie wykluczone ze rowniez zainwestuje w move m.in. dla tego tytulu.

Odnośnik do komentarza

Ruiny musiały być bo dzięki temu wcisnęli tam jedną jedyną dłuższą zagadkę na całą grę, lol :D Btw panowie, jak tylko upewnię się, że Move działa jak trzeba, to postaram się zainwestować od nowa w RE5 właśnie dla tego kontrolera (xboxową wersję pewnie pogonię na allegro) bo gra zyska sporo po poprawieniu sterowania i może nawet da się dzięki temu przeżyć jakoś bota :P Inna bajka, że w dobie łatek do gier ściąganych z netu naprawdę nie rozumiem czemu Capcom nie próbuje tej cholery Shevy poprawić :P

Odnośnik do komentarza

I najlepsze jest to, że w ogóle nie biorą pod uwagę, że ktoś może chce przejść grę samemu, a wtedy jest się zmuszonym do męczarni z debilnym botem. Taka Sheva nie ma najmniejszego porównania do Ashley, tamta choć była bezbronna, to nie przeszkadzała, a jeśli już to bardzo rzadko (np pod koniec gry, w pomieszczeniu gdzie kulą trzeba było oczyścić sobie drzwi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...