Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Amerykański Capcom zadecyduje o reedycji SF3

Christian Svensson, wicprezes Capcomu na Unity Boards odpowiadał ostatnio na kilka pytań, jedno z nich dotyczyło możliwości reedycji Street Fightera 3 Third Strike na konsolach nowej generacji.

 

Początkowo pytanie o możliwość wydania Street Fightera 3 Third Strike w formie dystrybucji cyfrowej na PS3 i X360 kierowano do Yoshinori Ono, na co Svensson dosyć niespodziewanie odpowiedział:

 

"To nie zależy od Ono, tak więc pytacie złą osobę.

 

Taką decyzję mógłby podjąć amerykański oddział firmy i patrząc na ostatnie wydarzenia (dwa projekty, o których wspominałeś były robione przeze mnie i produkowana w naszym biurze) to taki projekt powstawałby w naszym biurze a nie w japońskim oddziale.

 

Niestety w tej chwili nie ma niczego nowego do dyskusji w tym temacie".

 

Svennson co prawda nie potwierdził możliwości wydania nowej wersji Street Fightera 3 Third Strike, ale za to okazało się, że wiele ważnych decyzji związanych z Capcomem jest podejmowanych poza macierzystym, japońskim oddziałem tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Amerykański Capcom zadecyduje o reedycji SF3

Christian Svensson, wicprezes Capcomu na Unity Boards odpowiadał ostatnio na kilka pytań, jedno z nich dotyczyło możliwości reedycji Street Fightera 3 Third Strike na konsolach nowej generacji.

 

Początkowo pytanie o możliwość wydania Street Fightera 3 Third Strike w formie dystrybucji cyfrowej na PS3 i X360 kierowano do Yoshinori Ono, na co Svensson dosyć niespodziewanie odpowiedział:

 

"To nie zależy od Ono, tak więc pytacie złą osobę.

 

Taką decyzję mógłby podjąć amerykański oddział firmy i patrząc na ostatnie wydarzenia (dwa projekty, o których wspominałeś były robione przeze mnie i produkowana w naszym biurze) to taki projekt powstawałby w naszym biurze a nie w japońskim oddziale.

 

Niestety w tej chwili nie ma niczego nowego do dyskusji w tym temacie".

 

Svennson co prawda nie potwierdził możliwości wydania nowej wersji Street Fightera 3 Third Strike, ale za to okazało się, że wiele ważnych decyzji związanych z Capcomem jest podejmowanych poza macierzystym, japońskim oddziałem tej firmy.

Tyle tekstu o niczym :potter:

Odnośnik do komentarza

Też często wchodzę na 2df, nawet próbowałem kilka razy Pycha zachallengować, ale nigdy się nie udało:P Nick to Karpokrates, flaga brytyjska. Gram przeciętnie Q, Kenem, Akumą, Alexem itd. Przy dobrym łaczu to nawet i zrobię double parry, linka i supera, czasami nawet demona, ale to raz na miesiac:)

 

 

Polecam też mecze z Game Spota http://www.youtube.com/user/TheShend#g/c/EBC3BB41F32C7400 festiwal Bossa, Kurody i Yakkuna, no udziela się też Nukki i KO, każdy filmik to około półgodziny gry na najwyższym poziomie.

 

No, ale wszyscy miłośnicy 3S zapewne widzieli to już po 2 razy, jak i cały kanał The Shenda:)

Odnośnik do komentarza

Nie działa na Kena (a w sumie tylko na tym mi zależy lol), ale już sobie poradziłem, dzienks ;)

 

Właśnie sobie przypomniałem że kiedyś przeglądając ten temat chyba widziałem długiego faq'a napisanego przez Zero, ale posty zostały pokasowane po nowelizacji forum a archiwum PE nie działa (i nie wiem czy w ogóle będzie działać). Ma ktoś to może? ;/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...