Skocz do zawartości

Street Fighter III - Third Strike Faqs


Zero

Rekomendowane odpowiedzi

GGPO czy Supercade? Jakie sa roznice? Da rade jakos na GGPO zminimalizowac wystepowanie czarnych horyzontalnych pasow, mozna poprawic jakos grafike, zeby piksele nie walily tak po oczach?

Chyba nic nie poradzisz na te pasy, jedyne rozwiązanie to wdusić F3 - reset emulatora ; ). Osobiście wole Supercade właśnie ze względu na to że te pasy na GGPO potrafią być denerwujące. Jeśli wyłączysz auto-refresh na Supercade to masz zapewnione bez lagowe granie. Co do tych pikseli to wejdź do video -> select blitter i wybierz enhanced (direct3d7), powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Poprzez USB? Moze to ktos potwierdzic, bo nie chcialbym wyrzucic pieniedzy w bloto.

mam wersje dla X360. czytalem gdzies, ze da sie bez problemu uzywac tego pada w grach PC (i emulatorach). trzeba pewnie sciagnac tylko jakies sterowniki, ale nie wiem jakie i skad

 

 

*ani na opakowaniu, ani w instrukcji nie ma zadnej wzmianki, ze pad jest kompatybilny z PC, wiec roznie to moze byc

Odnośnik do komentarza

Gdzie znajde jakies konkretne i przystepne FAQ do 3rd Strike'a dla zupelnie nowych w temacie?

na www.gamefaqs.com jest bardzo dobre FAQ autorstwa Kao Megury (rip). Po dokładniejsze informacje udaj się na forum www.shoryuken.com tam mają wszystko co potrzeba. Pooglądaj sobie też walki z kanału Shenda na youtube (szczególnie ranbaty KSK) i turnieje SBO.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Czesć! Nazywam się Rafał i jestem legendom polskiego Street Fightera. Kiedys wygrałem drugie miejsce na turnieju we Włocławku. W zawodach brało udział dużo ludzi z czego 7 osób wiedziało jak zrobić fajerbola Raju a nikt nie wiedział jak parować. Pewnie o mnie słyszeliscie. Udało mi się wtedy też pobić jednego Niemca, czym zemsciłem się za dziadka, który przymusowo pracował w czasie wojny w nazistowskiej kopalni rudy miedzi przy zamku Wolfenstein. Drugi turniej, na którym byłem rozgrywał się w Łukowie. Przegrałem z Dark Ice'm albo Batmanem. Nie pamiętam. Potem znowu był Włocławek ale Cieslak mnie upił i przegrałem z kolegą kacika. Bardzo lubię grać Urienem bo ma fajne ciosy i unblocki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://wpb.shueisha.co.jp/

Shueisha Weekly Playboy to japoński magazyn przeznaczony dla rdzennych energicznych mężczyzn zamieszkujących wyspy. Nie ma on nic wspólnego z amerykańskim Playboyem, mimo oczywistych podobieństw jesli chodzi o tresć. Może tylko erotyka jest bardziej subtelna (jakby mieli pokazywać te wszystkie bobry... :obama: ). Praktycznie ich subskrypcja obejmuje ciągłe spamowanie kanału YT tego typu materiałami

Ale...Oprócz krzywozębnych zarosniętych Japonek znalazło się miejsce dla Boga 3s Kurody! Otóż ma on swój własny kącik, w którym raczeni jestesmy jakże cennymi poradami i gorącymi zdjęciami przedstawiającymi naszego bohatera zmagającego się z przeciwnosciami losu i problemami pierwszego swiata

http://wpb.shueisha.co.jp/column/kuroda

Ciekawy kanał, gdyż oprócz Japonek w bikini dostajemy dostęp do concept matches naszego mistrza, w których grając różnymi postaciami, wyzywa na pojedynek bardziej lub mniej znanych japońskich graczy

Shueisha Weekly Playboy :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

W styczniu największe swięto SF3 Cooperation Cup #14. Jest to drużynowy turniej 5v5, do którego kwalifikują się najlepsi gracze tejże gry.

 

 

przykładowy turniej:

Taka ciekawostka. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna, w której jednym z graczy był Daigo Umehara. Team okazał się tak dobry, że biedak ani razu nie zagrał :shieeet:

 

edit: a tak grałem ja kiedy byłem jeszcze prawiczkiem

 

 

dużo wody w Wisle upłynęło od tego czasu, nie masturbuję się już i wszelki skill w machaniu sanwą w arcade sticku zaniknął :frog: A nagrywałem więcej walk od Jeroma...

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wiadomo...Yun=Genei Jin ale to 100% robi wrażenie zwłaszcza, że nie zostało zaaplikowane postaci z niskim HP jak Akuma :obama:

 

bonus:

 

i info w komentarzach

To explain to those that do not get this - He tapped down which activates a bug where he cannot be thrown, in exchange he is VERY vulnerable. That's why he is GODLIKE

Chodzi o akcję z 0:02

 

o kurka! nie wiedziałem! :ph34r:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Własnie zakończył się Cooperation Cup. Wspaniałe wydarzenie.

 

http://www.twitch.tv/gamenewton/v/34568621

To nie jest filmik z turnieju. To film o miłosci. Miłosci i pasji do gry, która żyje i rozwija się od 99 roku. 88 pięcioosobowych drużyn, powrót ludzi, którzy połowę życia lub nawet więcej poswięcili na to by doskonalić swoje umiejętnosci. I jeden bohater, który po latach dopiął swego

 

klątwa KO została w końcu zdjęta. Kenji Obata nie jest już wielkim przegranym zdobywającym zawsze drugie miejsce. Został zwyciężcą najważniejszego turnieju 3s (Evo nie liczę). Pamiętam wywiad, w którym mówił, że trenuje 10h dziennie. Niestety, po latach porażek załamał się, rzucił Yuna i zaczął grać w Gundamy. Na szczęscie dla sceny - wrócił, zmienił postać i udowodnił kto jest najlepszym graczem. Zabrakło tylko Kurody ale on zmaga się z depresją i problemami życia codziennego.

 

 

PS Spod kamienia wyszedł nawet Ino... Jednak nadal żyje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...