Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość donsterydo

Tylko ja tu jestem prawdziwym hardkorem, nikt inny nie gra na 17' monitorze zawieszonym na ścianie obok telewizora :-p

 

zdjcie129x.th.jpg

zdjcie130h.th.jpg

zdjcie131sai.th.jpg

 

Gry z PS2 na takim wielkim kineskopie wyglądają bajecznie :-)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

To jest zestawik za 50zł :-] Ten woofer jest tak słaby, że aby jakiekolwiek niskie tony usłyszeć musi być dosyć blisko mnie, zresztą on bardziej jako trzeci głośnik robi no i włącznik i pokrętło regulacji głośności mam na wysokości ręki, tak mi wygodniej :-) Jego największą zaletą jest to, że mimo tego iż kosztował trochę więcej niż para skarpet to ma zarówno wejścia jak i wyjścia cinch, więc nie musiałem nic z przejściówkami kombinować.

 

No i jeszcze fotka gier, żeby nie było, że na piratach gram (Resident Evil 5 i Street Fighter IV w drodze) :-)

 

zdjcie132.th.jpg

 

PS2 mam chyba z półtora roku, X360 jakieś 10 miesięcy.

 

Edit: Zapomniałbym o Bruce'ie ;-)

 

zdjcie133wuf.th.jpg

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Zdjęcia nie oddają tego w pełni, monitor jest na tyle daleko od regału, że normalnie przesuwam tam moje krzesło na kółkach na którym normalnie siedzę przy biurku, jest na takiej wysokości, że środek monitora mam dokładnie na wysokości oczu. Telewizor też w niczym nie przeszkadza, jest wystarczająco dużo miejsca. A gra się bardzo wygodnie :-) Wcześniej grałem na tym kineskopie, ale że laptopa kupiłem i monitor nie był mi już potrzebny i szkoda mi było go sprzedać po półtora roku za 1/4 ceny to sprawdziłem jak obraz się na nim prezentuje, tak mi się spodobało, że postanowiłem z niego skorzystać :-)

Odnośnik do komentarza

To ja też Wam pokażę na czym i gdzie gram:

 

ccaca4577eaf3986med.jpg

 

Fajne różowe PS2, nie? Pożyczone dla God of Warów ;)

 

Klocek ma dosyć dużo miejsca z tyłu by mógł efektywnie odprowadzać ciepłe powietrze:

 

59e4456d4e0e751dmed.jpg

 

A tu nóżki jakie mu dorobiłem:

 

5b680dfb80ad6c77med.jpg

 

Za kilka dni przenoszę gralnię do mojego drugiego pokoju, a w tym raczej będzie sypialnia.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem się spytać o co chodzi z tym różowym PS2 hehehehe. No i te nóżki do klocka-ciekawe, ciekawe dokleiłeś je jakoś czy jak? Z czego one są? Sam bym zrobil coś takiego dla swojego Xboxa jeżeli ma w to pomóc w chłodzeniu.

 

Po za tym elegancko-stylowo tylko kable ci trochę wystają po lewej ;)

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Nóżki sa zrobione z filcowych podkładek, których używa się do podklejania mebli. Pięc filcowych podkładek przypada na każdą nóżkę. Te kólka mają z jednej strony klej i tą właśnie stroną są przyczepione do klocka. Pomiędzy meblem a końcówką nóżki jest zawiniętą w rulon taśma samoprzylepna, papierowa. Dwie nogi są w taki sposób przyczepione do podłoża by Xbox nie spadł oraz nie suwał się gdy np. otwieram tackę napędu. A te kable się wysunęły zza mebli bo coś z tyłu amplitunera grzebałem i tak zostało do zdjęcia ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

A po co Ci te nóżki pod X360, no bo chyba nie ze względów cyrkulacji powietrza :-p Bo wtedy bym Ci powiedział, że najlepiej trzymać X360 za oknem ;-) Może wibracje są mniej słyszalne w ten sposób i meble nie działają jak tuba ? :-)

 

Te różowe PS2 nawet fajnie wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
A po co Ci te nóżki pod X360, no bo chyba nie ze względów cyrkulacji powietrza :-p Bo wtedy bym Ci powiedział, że najlepiej trzymać X360 za oknem ;-) Może wibracje są mniej słyszalne w ten sposób i meble nie działają jak tuba ? :-)

Żebyś wiedział stefek.

 

Te różowe PS2 nawet fajnie wygląda :-)

Wierz mi obleśnie wygląda. Wściekły róż to nie jest to co chciałbym na stałe oglądać w swojej gralni. Na szczęście jutro znika to ustrojstwo z mojej chaty.

Stopki zbędne, przecie się to już nie grzeje.

Patrz wyżej.

 

A szczerze mówiąc stopki są od czasów gdy konsola była położona na jednej z kolumn starego sprzętu grającego. Kolumna była taka szeroka w jakiej są od siebie oddalone nóżki. Od tamtego czasu tak sie do nich przyzwyczaiłem, że są pod klockiem cały czas. Ot sekret istnienia filcowych nóżek.

 

PS: Kobik jakim cudem możesz nadal pisac posty skoro masz stówkę w procentach? Zawsze mi się wydawało, ze 100% oznacza automatyczny ban na forum. A tu proszę jaka niespodzianka.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...