Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

@Pikol: Nie, z braku miejsca i możliwości konfiguracji w pokoju odpowiedniej nabyłem ze 3 lata temu X-230, tylko 2.1 ale dźwięk fajny. Sprawują się bardzo dobrze, podobnie jak HDTV z końca 2008.

 

Poddasza są spoko, ale mają pewną wadę - nagrzewają się bardziej niż środkowe piętra czy parter.

 

@qb3k: Edycja limitowana, dostępna około rok temu w wybranych sklepach na Zachodzie.

 

40116_jaqr_Micromania-Manettesansfilexclusive-1.jpg?micsessionid=opk9

Odnośnik do komentarza

@Pikol: Nie, z braku miejsca i możliwości konfiguracji w pokoju odpowiedniej nabyłem ze 3 lata temu X-230, tylko 2.1 ale dźwięk fajny. Sprawują się bardzo dobrze, podobnie jak HDTV z końca 2008.

 

Poddasza są spoko, ale mają pewną wadę - nagrzewają się bardziej niż środkowe piętra czy parter.

 

(...)

Ale za to, żeby była równowaga, to w zimie pierońsko się wychładzają rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza

Też mam "skos" w pokoju i w zimie/okresach przejściowych całkowicie wyłączam ogrzewanie CO w swoim pokoju bo jak włączę konsolę, pc i tv to to wydziela tyle ciepła, że nie potrzebne jest już ogrzewanie. Co do lata... jak sobie pomyślę, że znowu w środku nocy przy otwartych na oścież wszystkich drzwiach i oknach będę się niemiłosiernie pocił leżąc tylko w bezruchu na łóżku to robi mi się słabo na samą myśl...

Odnośnik do komentarza

Też mam "skos" w pokoju i w zimie/okresach przejściowych całkowicie wyłączam ogrzewanie CO w swoim pokoju bo jak włączę konsolę, pc i tv to to wydziela tyle ciepła, że nie potrzebne jest już ogrzewanie. Co do lata... jak sobie pomyślę, że znowu w środku nocy przy otwartych na oścież wszystkich drzwiach i oknach będę się niemiłosiernie pocił leżąc tylko w bezruchu na łóżku to robi mi się słabo na samą myśl...

 

Pierd.olicie. Ja mieszkam na pierwszym piętrze i lato czy nie lato, pocę się w nocy jak dzika świnia :thumbsup:

 

Ogólnie zawsze marzyłem o takim HC żeby był on tylko do grania. Konsola, tv i kanapa. nic więcej żeby w tym pokoju nie było. Nawet okien żeby nie było. Taki wielki TV 3D w takim ciemnym pokoju musi kopać po (pipi)e.

Odnośnik do komentarza

za(pipi)iscie sprawdzaja się do tego przestronne piwnice, które zostały zaadoptowane jako pomieszczenia mieszkalne. u mnie niestety niewykonalne, bo mam milion cieków wodnych w poblizu i podczas mocnych opadów nie ma bata, zeby nie było wody w piwnicy :< ehhh uroki zycia w dolinie (zeby nie napisać dziurze :))

 

i kuźwa też mam pokój na poddaszu "z skosem". kiedys myslałem, ze będzie super...

Odnośnik do komentarza

Ja za to mam taką piwnicę do zaadaptowania. Nawet jest tam już grzejnik i kabel z internetu i szafka na TV. Wystarczyłoby pomalować ją, wypłytkować i zrobić lepsze oświetlenie ewentualnie kupić jakieś głośniki 5.1. Koszt niby nie duży, ale dla ucznia gimnazjum i tak za duży tym bardziej, że są też inne wydatki. Może za w przyszłym roku coś skombinuję, bo póki co to czeka mnie remont PC, kupno X360 lub PS3 i zakup skutera jako środka transportu do nowej szkoły;/;/

Odnośnik do komentarza

LOL. Laski nie lecą na HC Roomy w dużej większości. To jest Twój zakątek, ale nie licz na żadne wyrywanie dupeczek. Do tego trzeba wyjść z domu.

 

Nie wyrwę żadnej szmulki na mojego TV i kolekcję hejlo? :(

Jeżeli zadowala cie taka(i?)

UglyGirl.jpg

 

To możesz spać spokojnie :P

 

Ale tak czy siak - HC Room to nie źródło of gettin' laid.

 

PS. Mam nadzieje, ze zaden mod nie pousuwa postow, bo dalej mowimy o HC Roomach, tylko teraz o ich znaczeniu w zyciu towarzyskim :P

Odnośnik do komentarza

To niebyło do końca poważne :biggrin: no ale wiesz wyrywasz jakąś gimnazjalistkę nie wiem czym one się teraz jarają ale sądzę że są z roku na rok łatwiejsze to lepiej przyprowadzić ją do takiego wypasionego HC roomu bez okien i mówić spoko zaraz puścimy malutka muzykę z moich kolumn milion wat jakąś nastrojową nutę .Zamiast do pokoju który dzieli sie z bratem lub siostrą i kazać jej spierdalać (mówię o siostrze lub bracie)

To tak poza tematem:P

Odnośnik do komentarza

częściowo się zgadza, kilka lat temu kiedy robiło się domówki mój pokój w plakatach z gier, fioletowym gamecubem i xboxem + 5 padów z kablami był obiektem beki wśród koleżanek :D

 

później remont pokoju, duży TV, porządne audio, grafika na ścianach zamiast wiejskich plakatów (kiedyś były kozackie) + gołe cyce, teraz czarny x slim i ps3 fat + ostatnio kinect i te same osoby co kilka lat temu jechały pokój za dziecinne gierki kłócą się o kolejkę w graniu...w dziecinne kinectowe gry dla HC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...