Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

fajna podstawka pod monitor ;) Jak na studencki pokój jest bardzo dobrze, choć ten malutki monitor wygląda komicznie przy takich sprzętach jak PS3 i X360

 

Jakbyś zobaczył moje combo X360 + PS3 + 60 gier obok monitora wiszącego na ścianie z głośniczkami za 50zł to byś się obsmarkał ze śmiechu ;)

 

 

A co do pokoju - podstawka daje radę :) Fajne biurko.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Biurko jest okej, całkiem solidne, tylko małe :( W wakacje mam plan kupić większy tv, postawić go na innej szafce i tam przenieść konsole. Bo nie mam miejsca ani do grania, ani do nauki, ani do pracy... z jedzeniem też jest ciężko ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dlaczego PRL'owski medelek z xbox'em stoi frontem do sciany?

 

 

 

 

te konsole to tak na pokaz do zdjęcia ustawiłeś c'nie?

 

Tyłem stoi dlatego bo... nie ma z przodu drzwiczek :ninja:

 

Powiem Ci ze przybył mi ostatnio xbox i N64 oraz powróciła SMD, no i rozłożyłem to na szybko aby było na razie. Dziś zamierzam ogarnąć to jakoś (PSX pójdzie do szafy i Sega też bo rzadko gram na niej) Na jakaś półkę czy większy mebel na wszystko mi szkoda kasy, wolę gierek i konsol kupić :P albo wiele innych przydatniejszych rzeczy...

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

U mnie dzisiaj zaszła nieoczekiwana zmiana setup'u. Nie gram już na monitorze 21", a i 32" CRT poszło w odstawkę na rzecz tego potwora :P

 

20110706161.jpg

 

W końcu mam ładnie konsole ustawione :)

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

LOL wyglada jak bydle ^^ tez mam 42 cale i mam mały pokój, jak wchodzą znajomi to pierwsze pytanie po co ci taki duży TV :potter: ? plus za philipsa a nie innego szajsunga.

edit: zwinieta raklamówka w regale hehehhe

Edytowane przez Orzeszek87
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

w reklamówce trzymam stare kable i inne tego typu rupiecie, ale jak na konsolomaniaka przystało jest to firmowa reklamówka Menago z logotypami konsol w której do domu przytargałem PS3 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...