Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

W końću padła :D po 6 latach :P no ale już nie ja użytkowałem bo od 2 lat mam slima niestety kolega zajechał mojego starego rupiecia :) Fakt że trzymała się konsola dzielnie gdyż pożyczałem ją w moim towarzystwie prawie każdemu :) Taki przechodni egzemplarz :) od 2 miesięcy napęd ledwo co czytał a dziś pojawił się Ring of dead i w tej sytuacji będę musiał konsolę pogrzebać :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po kilku miesiącach leżakowania X'a w kartonie postanowiłem w coś na nim pograć i sprawdzić czy w ogóle działa (niedługo Wiedźmin 2). Podłączam no i... pad nie działa. Próbuje na kilku różnych bateriach (na Wii działają normalnie) a pad od Xboxa w ogóle się nie włącza... Co jest? Jak grałem ostatnio to działał normalnie, bez żadnych problemów.

 

EDIT: Niby już działa ale się wyłącza często. Czasem co kilka sekund, czasem co kilkanaście minut.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Po kilku miesiącach leżakowania X'a w kartonie postanowiłem w coś na nim pograć i sprawdzić czy w ogóle działa (niedługo Wiedźmin 2). Podłączam no i... pad nie działa. Próbuje na kilku różnych bateriach (na Wii działają normalnie) a pad od Xboxa w ogóle się nie włącza... Co jest? Jak grałem ostatnio to działał normalnie, bez żadnych problemów.

 

EDIT: Niby już działa ale się wyłącza często. Czasem co kilka sekund, czasem co kilkanaście minut.

Tak się dzieje przeważnie jak są już słabawe baterie. Jak będzie dalej to samo na nowych to przeczyść styki

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam problem, półroczny slim. wszystko chodziło jak burza. grałem parę godzin, po kolejnym skończonym meczu w COD MW 3 obraz zastygł na tablicy wyników i już tak został. najciekawsze jest to ze po wyłączeniu konsoli wciąż jest ten sam obraz natomiast dźwięk jest ok, reaguje na przyciski na pamięć włączam grę wszystko idzie ale obraz wciąż tkwi na tej tablicy wyników COD.

Da się coś z tym zrobi? czy serwis?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Vesper

wersji innych niz jasper awaryjnosc jest podobna, a szacowana na poziomie powyzej 50% (oczywiscie mowa o FAT)

Trochę nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo przecież Falcon ma chyba procesor (czy gpu?) w technologii 65nm a nie jak Xenon/Zephyr 95nm. Więc jakąś ilośc awaryjnych konsol to wyklucza.

Odnośnik do komentarza

tu nikt tego na WIARE nie przyjmuje tylko na to co przychodzi do serwisowania

wiary do tego nie mieszaj, a wierzyć mozesz w co chcesz...

 

nie falcon nie ma GPU w 65nm, tylko CPU

po za tym to nie okresla awaryjnosci sprzetu, cos Ci sie miesza

 

jasper jest w 65nm, a trinity/corona w 45nm, a ma większa awaryjnosc od jaspera, to kwestia konstrukcji i powodów awarii, a nie technologii wykonania...

 

PS>

ja mam xenona bez napraw i co niby to ma oznaczac w ogolnym rozrachunku awaryjnosci calej populacji to nie wiem?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Panowie - po burzy klocek wyswietla blad E76...

W necie wyczytalem ze Microsoft naprawia to takze w 3. roku gwarancji.

Po MFR DATE : 2009-10-19 gwarancja powinna jeszcze byc wazna, z tym ze konsole kupilem uzywana i nie mam do niej dowodu zakupu.

Jak moge sprawdzic do kiedy klocek jest na gwarancji?

Moze ktos z was juz to przerabial i podpowie co z tym teraz zrobic lub ile kosztuje naprawa :)

Odnośnik do komentarza

Panowie - po burzy klocek wyswietla blad E76...

W necie wyczytalem ze Microsoft naprawia to takze w 3. roku gwarancji.

Po MFR DATE : 2009-10-19 gwarancja powinna jeszcze byc wazna, z tym ze konsole kupilem uzywana i nie mam do niej dowodu zakupu.

Jak moge sprawdzic do kiedy klocek jest na gwarancji?

Moze ktos z was juz to przerabial i podpowie co z tym teraz zrobic lub ile kosztuje naprawa :)

to nie jest na gwarancji, uszkodzenie karty sieciowej ogolnie to nazywajac, koszt zalezny od rodzaju sieciowki i rozleglosci uszkodzen w okolicach 100zl

gwarancje do 3 lat przy xboxach FAT wydluzyli tylko na objaw sygnalizowany przez 3 diody oraz 1 dioda ale tylko gdy jest blad E74

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam Panowie. NIe chciałem zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Sprawę mam tego typu, że: zmarł mi stary XBOX PREMIUM, miałem w nim dysk 120GB i przez lata uzbierała mi się na nim całkiem spora ilość dodatków, demek, kont i innych pierdółek. Z tego powodu baaaardzo chciałbym uniknąć wymianty/formatowania dysku lub innego typu żąglerki danymi na nim się znajdującymi. Chcę wymienic konsolę na slim i wsadzić do niej stary dysk. Na allegro widziałem do kupienia obódowy dysków do nowych wersji slim. Czy ktoś przeprowadzał podobny zabieg?? Czy ma to szansę zadziałać?? Czy trzeba coś lutować, czy wystarczy tylko przekładka?? Konsola nie była nigdy przerabiana i nadal chcę aby tak pozostało. Oczywiście jeżeli ktoś ma inną radę będę bardzo wdzięczny. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ok, zdoktoryzowałem się trochę ze spraw czysto technicznych. Jednak nadal nie wiem czy jak podepnę stary dysk z wersji premium do nowej konsoli w wersji slim czy ona zwyczajnie go odczyta czy będzie chciała go formatować lub robić inne cuda??

stary dysk wyciągasz z plastikowej obudowy MS i wsadzasz go do slima, możesz go w środku jak już wsadzisz w wejście usztywnić czymś, np: papierem złożonym w kształt podkowy. Sam przekładałem taki dysk ze starego Xa do Slima. Na YT są filmiki zresztą jak to zrobić.

Co do zawartości to w opcjach konsoli zrobisz tylko transfer licencji żeby zakupione rzeczy działały na nowej konsoli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Padł mi xbox, błąd e74. Na allegro wypatrzyłem aukcję na której jest do sprzedania xbox z zepsutym napędem. Czy jak przełożę napęd z mojej starej konsoli do tej to będzie działać? Czy taka operacja jest skomplikowana? Czy po prostu wyjmuję napęd i wkładam do tamtej?

Link do aukcji: http://allegro.pl/xb...2614200803.html ja mam napęd Benq. Proszę o radę.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

a znasz się na tym? ja nie mam bladego pojęcia jak takie operacje wyglądają ani jak są skomplikowane, a znając moje zdolności manualne coś bym spie.. popsuł (albo zostało by mi 4x więcej śrubek niż wykręciłem ;P) jest sens się pachć w coś takiego? nie lepiej sprzedać swojego szrota i brać slimkę 4GB? dopłacisz coś na pewno ale zawsze masz gwarę na 3 lata

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

to walcz, 85 PLN nie majątek, a jak by coś ię nie udało jak puścisz to co zostanie na części to niewiele stracisz :)

myślę że operacja w fatach nie może być skomplikowana skoro MS samoczynnie potrafił wymieniać ludziom napędy po zgłoszeniu jakiś innych usterek

Edytowane przez typfon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...