Skocz do zawartości

360tka Siadła i Wstać Nie Chce...


Rekomendowane odpowiedzi

jak masz 3 diody czerowne i naped sie nie otwiera to nie jest typowy rrod (trzeba sie przyzwyczaic ze rrod to ogolna awaria konsoli, a nie cos konkretnego), to jest problem z zasilaniem, albo na plycie glownej albo sam zasilacz ma awarie...

trzeba odczytac blad szczegoloy czy to blad 0001 czy 0002 czy 0003 czy 0031, bo jeden z tych powinien byc...

 

luzno lata mechanika bo sie nie zatrzasnela, bez zasilania nie zatrzasnie sie do konca, nie ma to znaczenia, jak sie naprawi sama plyte3 glowna to wroci do normy...

Edytowane przez Juchy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak masz 3 diody czerowne i naped sie nie otwiera to nie jest typowy rrod (trzeba sie przyzwyczaic ze rrod to ogolna awaria konsoli, a nie cos konkretnego), to jest problem z zasilaniem, albo na plycie glownej albo sam zasilacz ma awarie...

trzeba odczytac blad szczegoloy czy to blad 0001 czy 0002 czy 0003 czy 0031, bo jeden z tych powinien byc...

 

luzno lata mechanika bo sie nie zatrzasnela, bez zasilania nie zatrzasnie sie do konca, nie ma to znaczenia, jak sie naprawi sama plyte3 glowna to wroci do normy...

 

Dzięki za odpowiedź Juchy. Tak właśnie myślałem, że to że lata to wina mechanicznego otwierania, bałem się jednak że coś mogłem uszkodzić. Musiałem go również zamknąć ręcznie, bo tak jak piszesz po odpaleniu konsoli od razu wyskakują 3 diody, więc nawet napęd nie reaguje. Kod błędu odczytywałem 0002. Zasilacz nie wykazuje oznak uszkodzenia, choć przyznam, że miałem akcje, gdy chcąc odpalić konsolę z pada to pad startował konsola nie. Wyłączałem pada (wyciągnąłem baterie) i ponownie próbowałem dalej nic. Ręcznie startował bez kłopotu, ale zrobiłem mały teścik kiedyś i odłączyłem po czym ponownie podłączyłem zasilacz. Odpaliłem konsolę z pada i bez problemu zastartowała. Nie wiem czy to miało związek. Ale z samym zasilaczem nie miałem problemów. Jutro kumpel zgłosi mi konsolę do serwisu gwarancyjnego(nie mogę sie z plusa dodzwonić, a stacjonarki nei mam), więc luz.

 

P.S.

Podawać na infolinii kod błędu? W serwisie sami chyba to sprawdzają, nie?

 

@_Blaze_

jak masz gware to oddaj na serwis jak sie pojawi rrod, a ajk nie masz to napraw i sprzedawaj bo nie ma sensu tak się bawić.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem - nie mam dźwięku w grach, a w dashboardzie mam.

 

Wczoraj grałem w DJ Hero i wszystko działało. Dziś włączam konsolę i nie ma dźwięku. Nawet na słuchawkach, które są podłączone do telewizora też nie ma dźwięku. Mimo to, wykluczyłem telewizor bo mam do niego też podłączoną PS3 i tam dźwięk jest.

 

Ktoś wie co się stało?

 

Edit: Teraz już działa. WTF?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Hej.

 

Chciałem dzisiaj pograc sobie w Assasins Creed, a tu niemiła niespodzianka - xbox się włącza i swieci sobie trzema diodami - wydaje mi się, się, że to RROD, ale generalnie nie wyskakuje mi żaden błąd na telewizorze, po prostu ciemno. Jest to konsola kupiona chyba gdzieś w okolicach 2006, już kiedyś była naprawiana z powodu RROD, okolica lipca 2007, oficjalnie w serwisie Microsoftu. Gwarancja się już niestety chyba skończyła, więc mam pytanie - jaki byście polecili serwis? Ile może kosztować taka naprawa? Warto w ogóle, czy za 3 miesiące znowu padnie?

 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

X360 model S roczny, problemy:

- od 2 dni konsola przy wlaczaniu i czasem przy doczytywaniu danych (plyta/dysk?) straaasznie glosno halasuje

- wczoraj, przy zmianie lokacji w Just Cause 2 pojawil sie czarny ekran na ok. 4-5 min i sprzet wogole nie chcial zareagowac, nawet na wciskanie kolka...

- od paru tygodnii zalwazylem ze konsola ma problemy z doczytywaniem tekstur, nawet w grach w ktorych wczesniej nie bylo tego problemu

nieprzejmowac sie tym halasem czy moze konsola zaraz mi zdechnie? da sie cos z tym zrobic domowym sposobem czy musze skontaktowac sie z serwisem?

dzieki za jakakolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo ważna sprawa. Po jakiś czterech miesiącach podłączyłem konsole do internetu, wcześniej padł napęd i części mechaniczne były wtmieniane w serwisie. Tylko mechanika nic nie było majstrowane z oprogramowaniem Teraz po podłaczeniu do internetu nie da się zainstalować aktualizacji, po włączeniu wywala komunikat

 

Nie można zainstalować aktualizacji, kod stanu 3143 351f b380 0402 C000 0001.

 

Nic nie da sie zrobić proszę o pomoc

Edytowane przez Patoslaw
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam starego trupa Xbox 360 Arcade z 2007 i jedyne co w nim sprawę, to pewno napęd. Takie moje pytanie... Czy byłby jakiś problem, gdybym kupił X360 wersję premium z zwalonym laserem i wsadził do niego mój napęd z wersji Arcade? W sensie pytam się o to, czy podzespoły z tych dwóch różnych, Xboxów będą z sobą kompatybilne.

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z softem napędu może być teraz chyba problem i raczej w jakimś serwisie musieliby Ci to "zgrać" ze sobą. Tak coś mi się kołacze pod kopułą, ale ręki bym sobie nie dał uciąć.

 

Ja bym nie ryzykował w ogóle takiego manewru bo skąd wiesz czy taki premium nie był wcześniej naprawiany na płycie głównej, nie miał zmienianego softu i teraz nie jest oflagowany itp. Szkoda zachodu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Witam. Mam starego trupa Xbox 360 Arcade z 2007 i jedyne co w nim sprawę, to pewno napęd. Takie moje pytanie... Czy byłby jakiś problem, gdybym kupił X360 wersję premium z zwalonym laserem i wsadził do niego mój napęd z wersji Arcade? W sensie pytam się o to, czy podzespoły z tych dwóch różnych, Xboxów będą z sobą kompatybilne.

 

laser to grosze

po za tym napędów w konsoli jest wiele rodzai wiec nie dość ze trudno znaleźć konsole ze zwalonym laserem bo jak komuś walnie to wymieni bo to grosze, to jeszcze znaleźć konsole z identycznym napędem walniętym to kolejne zadanie, czyli ogólnie utrudniać sobie na maxa życie żeby zaoszczędzić na laserze 30zl? parodia...

 

ps.

siema Piotrek :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

Witam, mam problem z swoim półrocznym x360 premium. konsola ma jakies dziwne akcje, gdy wkładam płytę z grą do napędu wszytsko elegancko sie instaluje 100%, gdy odpalam grę (zainstalowaną lub nie) wywala błąd by "przeczyscić nośnik szmatką itd" gry nówki sztuki, najmniejsze ryski nie mają. co jest jeszcze bardziej dziwnie, ten błąd potrafi wywalić mi się przy graniu w gry z dysku twardego (dema, gry na żądanie, arcady) WTF? macie jakiś pomysł jak to naprawić zanim zadzwonie z płaczem w poniedziałek do mickrosoftu? x360 nie przerabiany, najnowszy soft. konsola NOWA (wiem ze to stara wersja premium ale udało mi sie wyrwać nówkę sztukę)

 

edit: mały update. podłaczyłem stary dysk 20gb, nie updatowany. wyglada na to ze dziala wszystko. wtf?

edit2 ok chyba opanowana sytuacja. zrobiłem formatowanie dysku... sprawdzam

edit3 dobra jest jeszcze gorzej menu sie wiesza, gry się wieszają ze znanym komunikatem "przeczysc płytę szmatka..." nawet te na dysku twardym. WTF JA SIE PYTAM

 

edit4: sytuacja opanowana trzeba było formata walnąć i przywrócenie fabrycznych ustawień...

 

BTW ale wałka zrobiłem XD kiedyś z pół roku temu kupiłem 4200pkt m$ nabyłem pare gierek w tym na żadanie bioshock-a 2, za kazdym razem wywalal mi sie bład i nie mogłem w niego zagrac, zadszwoniłem do m$ i zwrócili mi punkty i kupiłem inna grę, wczoraj patrze na historie zakupów i mam wszystkie te tytuły plus bioshock 2 i wszytsko śmiga XD LOL

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sumie nic nie padło, ale napisze tutaj, żeby nie tworzyć kolejnego tematu.

 

Wczoraj podłączałem ponownie TV i wyskoczył błąd E65 - podpiąłem go pod gniazdko, w którym siedzi też kabel od konsoli. Odłączyłem zasilanie i włączyłem ponownie i wszystko gra. Dzisiaj odłączyłem X'a, żeby go trochę wyczyścić i znów E64 po podłączeniu, wyjęcie HDD i zasilania i wszystko śmiga. Co jest grane? Dodam, że w napędzie cały czas Gears of War 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...