Skocz do zawartości

Mortal Kombat


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Scorpion nie jest tani. Jest tylko popularny, dlatego tak dużo osób się na niego rzuciło i robią w kółko 3 specjale po kolei: ognisko, teleport i sznurowadło z drugiego końca ekranu.

 

 

to faktycznie nie jest tani.

 

Idąc tym tokiem rozumowania można napisać, że rzuty są tanie bo nie da się ich zablokować.

 

edyta:

ok, cofam to co napisałem! :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Ukyo ta gra jest naprawdę bardzo dobra. IMO najfajniejszy MK od UMK3 i smiało może zawalczyć z USF4 bo jak wyjdzie SF5 to wiadomo co się stanie... Tym razem Boonowi naprawdę się udało. Zerżnął ile mógł z innych tytułów ale wyszło to tylko grze na dobre bo dzięki całkiem rozbudowanemu systemowi gry ciekawie można mieszać.

 

Mi z początku brakowało stage fatalities ale w zamian dostajemy tyle brutali, że szybko o tym zapomniałem :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No ten filmik dobitnie udowadnia jego przegięcie. Banalne combosy za ~30% bez spalania paska, szybkie normale, dobry wake-up. Edek mocno go ukochał od ostatniej części.

haha, Subem wystarczy zrobić crosspunch + 43+12 żeby zabrało ok. 27% (wersja z mieczykiem) ;D

Co jak co, ale przy bardzo częstych lagach na multi na dłuższe żonglowanie nawet się nie nastawiam.

Odnośnik do komentarza

ja absolutnie nie uwazam, ze gra zostala stworzona jako kurewny wyciskacz hajsu - przed zakupem mialem taka opinie ale zawartosci na plycie jest od groma, na prawde jest tego mnostwo, same style walki, szybsze tempo, fajny system - nie placac ani grosza wiecej niz hajs wydany na kupno gry mozna bawic sie na prawde dlugimi godzinami

 

platna zawartosc tez jak na razie jest przeciez akceptowalna - nowi figterzy i stroje w dlc to przeciez norma w bijatykach od stu lat, a reszta to w chwili obecnej dojenie leniwcow bo jak inaczej mozna traktowac odblokowanie zawartosci krypty za 80zl czy zakup latwych fatality na sztuki jak mamy ich kombinacje przez caly czas w menu ciosow

 

mnie ten mortal sie baaardzo podoba, moze nie ma takiego szoku jak przy mk9 bo tam jeszcze wrazenie potegowala nostalgia ale jest na prawde fajnie 

Odnośnik do komentarza

jestem mocno zniesmaczony character list, wrzucili jakiś synków/córki/kuzynów klasycznych postaci które są takie sobie, dodali jakiś pastuchów jak dvorah (serio najgorsza postać w grze), z nowych wojowników tylko kotal kahn jest w porządku.

 

gdzie kabal, baraka, noob saibot, cyrax, sektor, smoke? wywalili spoko postacie i się zabawili w nepotyzm :/ duży minus dla mnie tej odsłony

Odnośnik do komentarza

to bylo wiadomo dlugo dlugo przed premiera, boon chcial cos nowego w serii i od poczatku reklamowal, ze bedzie pelno nowyh

 

nowi wojownicy sa fajni - odrzuca mnie tylko dvorach i te duze cos z tym dziwnym dzieckiem na plecach, przeciez eron black, kung jin czy takeda sa swietni

 

ja najwiecej pretensji mam do wyboru starej ekipy - szczegolnie dublowania starych postaci z ich dziecmi - juz mogli zdecydowac sie na jednego z rodziny, a zamiast tego dac cyraxa, smoke'a czy jeszcze jakas z legend

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ale takiego kabala czy barakę widać w fabule ale w versusie ich nie ma, komedia. Czuje że są na płycie ale odblokują się za jakiś czas w DLC.

 

Są na płycie, na poprzedniej stronie jest nawet filmik z Baraką i Sindel ;)

Odnośnik do komentarza

Są na płycie, na poprzedniej stronie jest nawet filmik z Baraką i Sindel ;)

Nie do końca. To nie są w pełni wykończone postacie. Mają kilka flagowych ruchów i model. Nie mają styli itp.

Mam nadzieje że je wykończą i wrzucą do gry. Kabal, Smoke powinni trafić do gry.

 

Jeśli chodzi o Cyraxa i Sektora, to ich brak jest spowodowany najprawdopodobniej pojawieniem się Predatora ;p Nie zdziwiłbym się jakby predzio ukradł siatke od Cyraxa.

 

 

Jeśli chodzi o nowe postacie to jak dla mnie spoko są. Fera-Tor trochę dziwaczny, ale reszta jest niezła. Pewnie zostawiając staruszków oraz dodając świeżą krew pewnie chcieli podkreślić zmianę pokoleniową. Mi tam Cassie i Takeda przypadli do gustu. Córka Jaxa i syn Kung Lao trochę mniej. W Tekkenie w sumie też się płodzą.

 

Ogólnie nie mam nic przeciwko żeby seria szła do przodu, ale jednak chciałbym zobaczyć istotne postaci takie jak Smoke, czy Kabal.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

o ile bardzo podoba mi sie ten mortal to niektore rzeczy jak np tajna walka (zawsze to byl jakis wyjatkowy wojownik) czy tryby wojny frakcji (boss inwazji, wieza inwazji itp) zrobione sa totalnie po najmniejszej linii oporu, dobrze, ze przynajmniej zrecznie poukrywali duzo brutality bo ludzie co chwile znajduja jakies, ktore nie jest spisane na liscie ciosow nawet majac odblokowana cala krypte

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...