Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem Raymana....coś niesamowitego....zdecydowanie jeden z najlepszych p;atformerów w historii tego gatunku i najładniejsza gra 2d ever.

 

Mam dopiero 162 Elektruny więc trochę mi czasu zajmie zanim odblokuje bonusową krainę a co dopiero ją przejść. Nie wytrzymałem i zobaczyłem ją na yoytube i faktycznie - ostatnie sekwencje to czysty hardcore

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dużo od razu masterujesz (co równa się z dużą ilością powtórzeń), tak jak np ja (starałem się maksować wszystko od razu) to z 15-20 h na luzie. Właśni skończyłem teraz muszę pomaksowa resztę (tzn to na co mi starczy cierpliwości).

 

Gra jest naprawdę długa jak na obecne standardy.

 

Co do wrażeń to proszę przeczytać początek postu nr 151, podpisuję się pod tym rękoma i nogami.

Odnośnik do komentarza

nie chca sie zsynchronizować z serwerem. Tzn synchronizują się - pasek dochodzi do końca, pokazuje się lista pucharków z gier itp....ale jak po chwili znowu w XMB dasz trophy list to po raz kolejny zaczyna się synchronizacja....

 

i nie widać ich w profilu i podczas porównywana pucharków z znajomymi.

Odnośnik do komentarza

No platynka łatwa nie jest, zdecydowanie wymagająca choć nie z gatunku mission impossible

Czasowki jescze rozumiem, ale zdobywanie 350 elektronow w kazdym levelu potrafiloby na bank dasc w kosc. W trudniejszych momentach czesto sie zdarza, ze nawet 2ch zabraknie. Ja odpuszczam, za duzo tytulow do nadrobienia, postaram sie za to odblokowac ta dodatkowa kraine i ja przejsc.

Odnośnik do komentarza

No platynka łatwa nie jest, zdecydowanie wymagająca choć nie z gatunku mission impossible

Czasowki jescze rozumiem, ale zdobywanie 350 elektronow w kazdym levelu potrafiloby na bank dasc w kosc. W trudniejszych momentach czesto sie zdarza, ze nawet 2ch zabraknie. Ja odpuszczam, za duzo tytulow do nadrobienia, postaram sie za to odblokowac ta dodatkowa kraine i ja przejsc.

No wlasnie zdobycie 350 elektronow to pikus przy czasowkach, bo niektore sa konkretnie przegiete. Z elektronami nie mialem zadnych problemow, po prostu trzeba likwidowac wszystkich wrogow i przegladac kazdy zakamarek - wowczas z pewnoscia elektronow nie zabraknie. Jedynie misje na latajacym komarze moga stanowic wieksze wyzwanie, ale tez da sie je ogarnac.

Odnośnik do komentarza

misje na latającym komarze są o tyle upierdliwe,że zdobycie 350 punktów oznacza z reguły wykucie ich na pamięć. Za dużego zapasu punktów w nich nie ma więc trzeba praktycznie wyeliminować wszystkie grupki, które na nas nacierają i walić na oślep by likwidować przeciwników zanim Ci nawet pojawią się na ekranie.

 

też uważam że czasówki są gorsze niż 350 punktów. Chociażby że wymagają przejście planszy bez zgona. Przy punktach można się bawić dobre kilkanaście minut levelem obskakując wszystko i ginąć przy tym dziesiątki razy.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...