Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorra za post pod postem, ale powiedzcie mi, nie mogę złapać skrzyni (4 kryształ), w wodnym świecie. Ginę zawsze na samym końcu planszy gdy upada ten filar (po prostu jestem za wolny). Muszę się bardziej spiąć czy nie mam jakiejś umiejętności ? (obecnie jestem na 5 świecie)

Odnośnik do komentarza

ja znowu o dziwo bez trudu większego poradziłem sobie z sprintem za skrzynką w tej krainie.

 

Za to o wiele większy problem miałem w trzeciej krainie - lodowej....tam zawsze bo podobnej sekwencji odbić trafiałem na szczyt górki trzymając się krawędzi co wytracało prędkość i na lodzie nie zdążyłem się na nowo rozpędzić.

Odnośnik do komentarza

Chyba BG&E2 szybko się nie pojawi. Rayman w 4 tygodnie sprzedał się tylko w 50 tys. inna sprawa, że to wina Ubisoftu wypuszczać tą grę w takim okresie.

 

 

http://www.eurogamer.net/articles/2011-12-10-rayman-origins-sells-50-000-in-debut-us-month

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o okres w którym gra wyszła tylko o to,że platformówki 2d są już nie modne. Mam dwóch kumpli którzy na sam fakt,że kupiłem Raymana na premierę byli zdziwieni ,że chciałem dać na to 130zł bo to przecież platformówka 2d. Co więcej oboje byli zachwyceni demkiem....na innych forach też można poczytać opinie typu - wow ale demko jest fajne ale myślałem,że gra będzie do kupienia za 36zł z psn....jak mam za to dawać tyle kasy to poczekam aż będą używki na allegro za max 50zł"

 

chyba tylko zapowiedzieć,że raymana robi naughty dog mogłoby ruszyć sprzedaż z kopyta.

 

A wydania BG&E2bym nie skreślał, jednak to jest trochę inny typ gry, a nie klasyczny platformer, w którym biegnie się cały czas w prawo i skacze. Ratchety i Jacki też pod platformery podciągamy, a jednak to miksy kilku gatunków gier.

Odnośnik do komentarza

Przeszedł ktoś ?

 

Jestem w przedostatniej planszy. Wtedy gdy gonimy takiego małego karakana. 4 bossów za mną i zostaje mi ta "czasówka" gdy go gonimy.. Masakra. Nie umiem przejść jednego momentu. Prób już chyba z 50. Dziś przerwa, jutro mam zamiar skończyć. Poza tym brakuje mi jednego zęba. Potrzeba 200 elektronów, aby móc się tam dostać, a ja mam równe 180 ;) Trzeba niektóre plansze przejść raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Nie będę pierwszym, który tę grę zachwala. Ja również łykałem platformery 2D na dawno zapomnianych sprzętach i cisnąc w Raymana czuję się jak w domu. Gorąco polecam do zakupu, wspierajmy dobre produkcje, nie będące FPSami! Własnie przechodzę pierwszy raz, a na weekend siąde do koopa z dziewczyną. Oby tylko tą synchronizację trofików poprawili :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to najlepszy gra platformowa ostatnich lat. Nawet, jak giniesz 10 razy z rzedu masz ochote grac dalej. Jestem zachwycony, chyba nawet bardziej niz przy pierwszym LBP, bo tutaj sam gameplay sprawia mi o wiele wiecej radosci. Nawet jak nie jestescie fanami platformowek, to musicie ja sprawdzic!

129 zl w empiku, brac na swieta !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...