Skocz do zawartości

Final Fantasy XIII


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Na skanach pisze "Reports in 2008" a to chyba oznacza, że ten rok nie będzie dla FFXIII tak jałowy jak poprzedni. Pojawi się pewnie znacznie więcej informacji, choć osobiście wątpię w premierę w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

 

Całe szczęście za tydzień nowe materiały w Famitsu i Famitsu PS3. :P W Dengeki też coś będzie, ale nie wiem kiedy wychodzi nowy numer.

Odnośnik do komentarza
Całe szczęście za tydzień nowe materiały w Famitsu i Famitsu PS3. :P W Dengeki też coś będzie, ale nie wiem kiedy wychodzi nowy numer.

Ja tam bym się na nic ciekawego nie nastawiał, pewnie pokażą trochę więcej niż v-jump, ale będą to pewnie ciągle materiały z ostatniego trailera. Ot coś więcej o tej nowej postaci żeńskiej napiszą może, coś o summonach, o "Wielkiej Stopie" i pewnie to będzie tyle.

 

@Ficuś - mam nadzieje, że Last Remnant to jest dla S-E przetarcie szlaku w jednoczesnych premierach na całym świecie i FF13 oraz v13 też ukażą się w ten sposób, bez zbędnych obsów.

Odnośnik do komentarza

Niektórzy mają pretensje do FFXII, a przecie jedyną tak naprawdę wadą tej gry było to, że w środku gry fabuła była zbyt zdawkowa.Osobiście za to z powątpiewaniem spoglądam na to, co narazie widać odnośnie FFXIII.Z drugiej strony co można powiedzieć jeśli przez taki kawał czasu pokazują ten sam materiał, który tak naprawdę nie pokazuje nic konkretnego.Tylko tyle jaki mniej więcej będzie tym razem świat (Ivalice i Gaja z FFVIII są nie do pobicia).Te "nowe" materiały (czyt. stare sceny przedłużone o jakieś pół minuty) pokazują to, co juz wiadomo.Dizajn postaci powraca do starych klimatów, przypominając totalnie wyczyny chłopaków przy Advent Children.Największa dla mnie obawa to walki.Oby nie poszli za bardzo w napierdzielankę i nie spłycili taktyki do wybrania odpowiedniego elementala do broni, żeby więcej hp zżerać.Pozostaje czekać tylko aż łaskawie zobaczymy coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Ja tam bym się na nic ciekawego nie nastawiał, pewnie pokażą trochę więcej niż v-jump, ale będą to pewnie ciągle materiały z ostatniego trailera. Ot coś więcej o tej nowej postaci żeńskiej napiszą może, coś o summonach, o "Wielkiej Stopie" i pewnie to będzie tyle.

W zasadzie się z Tobą zgadzam. Jeśli będą nowe screeny to najprawdopodobniej z pokazywanych już zwiastunów. Myślę jednak, że będzie więcej informacji. Famitsu przeprowadzi pewnie wywiady z developerami i tutaj upatrywałbym szansy na jakieś nowe szczegóły. Tak przeważnie bywa, że Famitsu zamieszcza znacznie bardziej obszerne zapowiedzi od Jump'a. Liczę na to samo w tym przypadku.

 

A poza tym...

 

Dengeki swojego czasu opublikowali chyba zdradzający najwięcej informacji wywiad.

 

No i jest jeszcze Ge-Maga. Wychodzi pod koniec miesiąca zazwyczaj, więc to stosunkowo niedługo. :P Może i tam coś będzie.

Odnośnik do komentarza

Tak...w jednym aspekcie mozna SE zaufac, a mianowicie w kwestii grafiki. Na tym polu nie zawioda. Jednakze najwazniejsze aby stworzyli postacie, ktore da sie lubic tak jak np. Clouda i ekipe ;) Nie bede ich karcil za fabule jezeli tylko postacie beda na miare bohaterow z poprzednich FF-ow (oprocz FFXII) bo badzmy szczerzy, wymyslenie historii, ktora sie spodoba milionom nie jest latwym zadaniem po FFVI, FFVII, Chrono Trigger, Chrono Cross, Xenogears, Vagrant Story i wielu innych nieprawdaz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Shiva jako motocykl... tak zdecydowanie dziwnie to wygląda, czy to mają być summony czy transformery? Może Ifrit zamieniać się będzie w wóz strażacki a Carbuncle w iPoda?

Chociaż z drugiej strony może to się okazać ciekawe i jakoś dobrze wkomponowane w gameplay.

 

W swiecie FF raczej nie ma miejsca na "normalne" rzeczy :P Pomysl natchnienia maszyn hmm "duszami" Esperow/summonow/GFow to motyw strasznie w stylu jrpg. IMO kiedy grasz w jrpg musisz byc gotowy na wszystko :P (btw jak mozna pisac zle slowa na FF XII...kazdy chce cos nowego jak cos nowego wychodzi to sobie ludzie nagle zdaja sprawe jak bardzo sa uzaleznieni od rutyny...). Ja tam ufam SE, nie przypominam sobie zeby przez ostatnie 10 lat mnie zawiedli ^_^

Odnośnik do komentarza
Shiva jako motocykl... tak zdecydowanie dziwnie to wygląda, czy to mają być summony czy transformery? Może Ifrit zamieniać się będzie w wóz strażacki a Carbuncle w iPoda?

Chociaż z drugiej strony może to się okazać ciekawe i jakoś dobrze wkomponowane w gameplay.

 

W swiecie FF raczej nie ma miejsca na "normalne" rzeczy ^_^ Pomysl natchnienia maszyn hmm "duszami" Esperow/summonow/GFow to motyw strasznie w stylu jrpg. IMO kiedy grasz w jrpg musisz byc gotowy na wszystko ;) (btw jak mozna pisac zle slowa na FF XII...kazdy chce cos nowego jak cos nowego wychodzi to sobie ludzie nagle zdaja sprawe jak bardzo sa uzaleznieni od rutyny...). Ja tam ufam SE, nie przypominam sobie zeby przez ostatnie 10 lat mnie zawiedli :P

 

Jezeli mowisz, ze CIEKAWE i INTERESUJACE postacie to rutyna to ja chce TAKA RUTYNE! Mnie tez pomysl "transformacji" summonow/esperow sie nie podoba i coraz mniej mnie interesuje FFXIII, a juz tym bardziej czterdziestocentymetrowa stopa jakiegos goscia?! :P

Mam jednakze nadzieje, ze FFvXIII im wyjdzie bo zapowiada sie bardzo ciekawie(kapitalna muzyka!)...no to czekamy na kolejne skany??

Odnośnik do komentarza

Baaardzo dobrej jakosci scany

http://www.ps3site.pl/media/2008/01/1185_0001.jpg

http://www.ps3site.pl/media/2008/01/1185_0003.jpg

http://www.ps3site.pl/media/2008/01/1185_0004.jpg

 

http://www.ps3site.pl/mega-scany-ff-xiii-i-ffxiii-versus

 

Teraz dopiero widać jak świetnie wykonany jest Carbuncle 0_0

PS. Bardzo fajne "dinki" w tej dolinie.

Odnośnik do komentarza
PS. Bardzo fajne "dinki" w tej dolinie.
No właśnie, ciekawe że z jednej strony w tej grze jest zaawansowana technologia (roboty, shiva motor, miasto w przestworzach), a z drugiej jakieś dinozauropodobne stwory.

 

Panie i Panowie z kwadratowych maja slabosc do T Rexa (FF VIII, FFXII) obecnosc innych wielkich jaszczurek to byla kwestia czasu chyba :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...